Dostosuj ofertę do swoich potrzeb

Dostosuj ofertę do swoich potrzeb

Wystarczą cztery proste kroki, by wprowadzić dane swojego samochodu i skorzystać z wyjątkowych ofert oraz usług przeznaczonych dla Ciebie i Twojego samochodu!

{{selectedModel.saleDescription|| 'Model'}}
{{selectedEngine.description| limitTo: 22}} {{selectedEngine.Fuel.description}} Silnik
{{selectedMonths.description}} Wiek samochodu miesięcy
{{selectedKm.description}} Przebieg (km) Km
{{model.saleDescription}}
  Wersja
  {{equipment.description}}
  {{engine.description}} {{engine.Fuel.description}}
   {{month.description}} miesięcy
   {{km.description}} Km

   Wpisz numer rejestracyjny lub VIN Twojego samochodu i poznaj wszystkie usługi oraz oferty specjalne dostępne dla Twojego samochodu!

   *Nie znaleziono pojazdu  Podany pojazd nie należy do marki Fiat.
   POTWIERDŹ
   Wejdź do MyFiat

   Wejdź do swojego prywatnego profilu i zobacz, co Fiat ma Ci do zaoferowania w specjalnie dla Ciebie przygotowanym obszarze

   Wejdź do MyFiat

   Rejestracja

   Chcesz otrzymywać oferty i korzystać z wyjątkowych usług przygotowanych specjalnie z myślą o Twoim samochodzie?

   Czekamy na Ciebie: wejdź do myFiat!

   myFiat
   Znajdź nas

   Znajdź nas

   Potrzebujesz informacji, wyceny lub wsparcia? Chcesz umówić się na wizytę? Czekamy na Ciebie!

   Znajdź dealera

   Otwórz mapę i znajdź dealera znajdującego się najbliżej Ciebie! ZNAJDŹ

   Umów się na spotkanie i informacje

   Promocje

   Serwisowa akcja lato 2018

   Pamiętaj, że regularne kontrole serwisowe są niezbędnym warunkiem bezpiecznej jazdy samochodem, co w okresie wakacyjnych podróży nabiera szczególnego znaczenia. Dlatego teraz u dealerów marki Fiat za jedyne 49 zł skontrolujemy 8 najważniejszych punktów Twojego samochodu wpływających na bezpieczeństwo i komfort jazdy, między innymi układ hamulcowy, układ zawieszenia, stan ogumienia i oświetlenia. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z 10% zniżki na oryginalne akcesoria! Sprawdź także, czy usługi Mopar Connect są dostępne dla Twojego modelu/wersji samochodu. Mopar Connect to innowacyjna gama usług zapewniających kierowcy większe bezpieczeństwo oraz możliwość kontrolowania samochodu na odległość, m. in.: pomoc w razie wypadku czy kradzieży, zdalne zarządzanie ustawieniami i parametrami/osiągami samochodu, ustalanie jego lokalizacji i inne. O szczegóły wszystkich ofert zapytaj u autoryzowanego dealera marki Fiat.

   WYPRZEDAŻ KÓŁ ZIMOWYCH W PROMOCYJNYCH CENACH!

   Zimowe koła kompletne to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów, oferta naszych kół kompletnych przygotowana jest tylko w oparciu o opony renomowanych producentów i najwyższej jakości oryginalne felgi MOPAR.

   Sprawdź naszą ofertę na załączonej ulotce i kliknij w przycisk skontaktuj się z Dealerem, aby umówić się na spotkanie. Nasi eksperci serwisowi są zawsze do Twoich usług.
   Serwisowanie układów klimatyzacji/wentylacji

   Serwisowanie układów klimatyzacji/wentylacji

   Pamiętaj, aby przynajmniej raz w roku serwisować oraz dezynfekować układ klimatyzacji/wentylacji samochodu, w połączeniu z wymianą filtra kabinowego (przeciwpyłkowego), którego zadaniem jest ochrona kierowcy i pasażerów przed zanieczyszczeniami: kurzem, pyłkami, szkodliwymi gazami i alergenami (tylko filtry antyalergiczne z linii PRIME). Brudny, zagrzybiony układ klimatyzacji/wentylacji oraz zapchany filtr powodują, że różne zanieczyszczenia i drobnoustroje przedostają się do wnętrza samochodu, co może mieć poważne skutki dla zdrowia: problemy oddechowe, astma, alergie etc. Aby tego uniknąć, skorzystaj z oferty Dealerów Fiat w zakresie serwisowania układów klimatyzacji/wentylacji.
   KONIEC PROBLEMÓW Z PARKOWANIEM!

   KONIEC PROBLEMÓW Z PARKOWANIEM!

   Oryginalne czujniki parkowania Mopar sprawią, że nie będziesz się już stresować parkowaniem i manewrowaniem, niezależnie od tego jak duży jest Twój samochód. Dzięki 4-czujnikowemu systemowi instalowanemu w tylnym zderzaku, parkowanie samochodu stanie się łatwiejsze niż myślisz. 
   Teraz oryginalne czujniki parkowania Mopar za
   449zł *. 

   Podana oferta jest dostępna u autoryzowanych dealerów FCA Poland. Cena zawiera podatek VAT, montaż jest płatny odzielnie wg stawek godzinowych obowiązujących u wybranego dealera.

   noInitiativelabel