Panda w stylu Trussardi

Oryginalna, wyjątkowa, zaskakująca. A teraz także glamour. Możesz dumnie prezentować elegancję Pandy Trussardi na wybiegach miejskich ulic. Pora wzbudzić zachwyt.

Chcesz wiedzieć więcej?

MODA PONAD WSZYSTKO

Dlaczego masz podążać za modą, skoro możesz ją prowadzić? Zasiądź za kierownicą Pandy Trussardi, wyróznij się stylem i elegancją, których nadaje nowy specjalny lakier i ekskluzywne logo Trussardi umieszczone na felgach, tylnej szybie i bocznej listwie.

Nowy napęd hybrydowy

Nastaw się na korzyści,
które oferuje nowy napęd hybrydowy Pandy.
New Hybrid Engine

LEPSZY DLA ŚRODOWSKA I LEPSZY DLA CIEBIE.

Dzięki nowemu napędowi hybrydowemu, zużycie paliwa jest niższe nawet o 30%*, co czyni Pandę samochodem bardziej oszczędnym i bardziej przyjaznym środowisku w związku z redukcją emisji CO2.

*Dotyczy warunków homologacji NEDC

THE HYBRID ENGINE

JAK TO DZIAŁA?

System E-Assist podczas przyspieszania uruchamia dodatkowo silnik elektryczny. Dzięki układom E-Coasting i E-Breaking nie musisz doładowywać akumulatorów litowych. Ładują się one samoczynnie w trakcie wytracania przez pojazd prędkości i podczas hamowania.

Dodatkowo, rozszerzona funkcja Start&Stop wyłącza silnik spalinowy, gdy pojazd porusza się z prędkością niższą niż 30km/h, ograniczając tym samym zużycie paliwa*.

WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Zestaw wskaźników, w które został wyposażony samochód, dostarczy Ci informacji niezbędnych do efektywnego korzystania z napędu hybrydowego i kontrolowania poziomu naładowania akumulatorów. Podpowie Ci on również kiedy najlepiej zmienić przełożenie i poinformuje Cię o jeździe w trybie elektrycznym (czyli bez zużycia paliwa, co odbywa się przy prędkości poniżej 30 km/h).

Wskaźniki pokażą Ci również, w którym momencie akumulatory gromadzą energię, możesz zatem na bieżąco śledzić stan ich naładowania i kierunek przepływu zgromadzonej w nich energii.

ELEGANCKIE WNĘTRZE

Zapnij pasy, teraz moda przejmuje prowadzenie.
Ciesz się elegancją i komfortem, jaki oferuje Panda Trussardi. Wyrusz w podróż w najlepszym stylu z nową tapicerką i dywanikami, gustowną deską rozdzielczą w kolorze Caffè oraz wyjątkowymi pasami i kierownicą Trussardi.

TECHNOLOGIA

TECH WITH STYLE

Stylowa nowoczesność

Panda Trussardi wyposażona jest w radio Uconnect i technologię Bluetooth, która umożliwia pełną łączność z Twoim smartfonem. Przyciski sterowania umieszczone na kierownicy i gniazdo USB pozwolą Ci cieszyć się najnowszą technologią w czasie podróży.
EVERYTHING YOU NEED

Wszystko, czego potrzebujesz

Twoja playlista, ulubione stacje radiowe, kontakty, aplikacje i mapy będą towarzyszyć Ci wszędzie, dokąd się udasz. Baw się dobrze i uchwyć najlepsze momenty swoich podróży dzięki aplikacji Panda Uconnect. Aparat Twojego smartfona umieszczonego w specjalnym uchwycie pozwoli Ci na robienie zdjęć i nagrywanie filmów. Podążaj za modą, nie tracąc własnego stylu. Funkcja Object Reminder aplikacji Panda Uconnect prześle powiadomienia na Twój smartfon i przypomni o zabraniu ważnych przedmiotów z samochodu.
A WHOLE LOT OF STYLE, LOW CONSUMPTION

Wysoka klasa, niskie zużycie

Wskaźnik zmiany biegów podpowie, kiedy należy zmienić bieg, a technologia Start&Stop automatycznie wyłączy silnik po zatrzymaniu samochodu, dzięki czemu Panda Trussardi pomoże zmniejszyć zużycie paliwa.
FASHION NEVER LEAVES YOU. TECHNOLOGY TOO.

Nigdy nie wychodzi z mody. I podąża za technologią.

Mopar® Connect, sprawi, że znikną wszystkie Twoje troski: już zawsze będziesz wiedzieć, gdzie zaparkowałeś, sprawdzisz prędkość, swoje trasy i to, czy drzwi zostały zamknięte — a wszytko to bezpośrednio za pomocą Twojego smartfona.