Panda w stylu Trussardi

Oryginalna, wyjątkowa, zaskakująca. A teraz także glamour. Możesz dumnie prezentować elegancję Nowej Pandy Trussardi na wybiegach miejskich ulic. Pora wzbudzić zachwyt.

Chcesz wiedzieć więcej?

MODA PONAD WSZYSTKO

Dlaczego masz podążać za modą, skoro możesz ją prowadzić? Zasiądź za kierownicą Nowej Pandy Trussardi, wyróznij się stylem i elegancją, których nadaje nowy specjalny lakier i ekskluzywne logo Trussardi umieszczone na felgach, tylnej szybie i bocznej listwie.

ELEGANCKIE WNĘTRZE

Zapnij pasy, teraz moda przejmuje prowadzenie.
Ciesz się elegancją i komfortem, jaki oferuje Nowa Panda Trussardi. Wyrusz w podróż w najlepszym stylu z nową tapicerką i dywanikami, gustowną deską rozdzielczą w kolorze Caffè oraz wyjątkowymi pasami i kierownicą Trussardi.

TECHNOLOGIA

TECH WITH STYLE

STYLOWA NOWOCZESNOŚĆ

Nowa Panda Trussardi wyposażona jest w radio UconnectTM i technologię Bluetooth, która umożliwia pełną łączność z Twoim smartfonem. Przyciski sterowania umieszczone na kierownicy i gniazdo USB pozwolą Ci cieszyć się najnowszą technologią w czasie podróży.
EVERYTHING YOU NEED

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ

Twoja playlista, ulubione stacje radiowe, kontakty, aplikacje i mapy będą towarzyszyć Ci wszędzie, dokąd się udasz. Baw się dobrze i uchwyć najlepsze momenty swoich podróży dzięki aplikacji Panda Uconnect. Aparat Twojego smartfona umieszczonego w specjalnym uchwycie pozwoli Ci na robienie zdjęć i nagrywanie filmów. Podążaj za modą, nie tracąc własnego stylu. Funkcja Object Reminder aplikacji Panda Uconnect prześle powiadomienia na Twój smartfon i przypomni o zabraniu ważnych przedmiotów z samochodu.
A WHOLE LOT OF STYLE, LOW CONSUMPTION

WYSOKA KLASA, NISKIE ZUŻYCIE

Wskaźnik zmiany biegów podpowie, kiedy należy zmienić bieg, a technologia Start&Stop automatycznie wyłączy silnik po zatrzymaniu samochodu, dzięki czemu Panda Trussardi pomoże zmniejszyć zużycie paliwa.
FASHION NEVER LEAVES YOU. TECHNOLOGY TOO.

NIGDY NIE WYCHODZI Z MODY. I PODĄŻA ZA TECHNOLOGIĄ.

MOPAR® CONNECT, sprawi, że znikną wszystkie Twoje troski: już zawsze będziesz wiedzieć, gdzie zaparkowałeś, sprawdzisz prędkość, swoje trasy i to, czy drzwi zostały zamknięte — a wszytko to bezpośrednio za pomocą Twojego smartfona.

MOPAR® CONNECT

NIGDY NIE WYCHODZI Z MODY. I PODĄŻA ZA TECHNOLOGIĄ.

MOPAR® CONNECT sprawi, że znikną wszystkie Twoje troski: już zawsze będziesz wiedzieć, gdzie zaparkowałeś, sprawdzisz prędkość, swoje trasy i to, czy drzwi zostały zamknięte — a wszytko to bezpośrednio za pomocą Twojego smartfona.