Nowa Panda Waze

Wybierz nowy kierunek.

Technologia

A Ty? Jesteś już on-line ?

Odkryj niepowtarzalne wrażenia z jazdy nową Pandą Waze. Nowa wersja specjalna Panda Waze prezentuje integrację dwóch wyjątkowych aplikacji na Twój smartfon:

Waze i Panda Uconnect. Waze to aplikacja nawigacyjna, pomagająca oszczędzać czas podczas podróży korzystając z informacji udostępnianych w czasie rzeczywistym przez użytkowników zrzeszonych w społeczności Waze, wskazuje optymalne trasy przejazdu bez utrudnień w ruchu. Natomiast aplikacja Panda Uconnect pozwala korzystać ze smartfona jako rozszerzenie pokładowego systemu multimedialnego. Jest ona kompatybilna zarówno z systemem Android, jak i platformą iOS .

Waze – czy jesteś gotowy do zalogowania?

Prowadzenie auta może być tak proste, i dostarczać Ci tyle radości, co korzystanie z Twoich ulubionych serwisów społecznościowych. Aplikacja Panda Uconnect daje Ci możliwość bycia częścią systemu Waze - największej społeczności użytkowników samochodów na świecie. Wyobraź sobie tysiące kierowców dzielących się informacjami o ruchu drogowym bezpośrednio ze swoich samochodów. Aplikacja, bazując na danych przekazywanych w czasie rzeczywistym, informuje o warunkach panujących na drodze pozwalając w ten sposób znaleźć optymalne trasy. Jest w stanie zawsze zasugerować szybszą trasę, a ponadto informować Cię o najbliższych stacjach paliwowych z najbardziej atrakcyjnymi cenami. Aplikacja jest dostępna dla systemów Android i iOS.

Zabawa zaczyna się zanim dotrzesz do celu.

Zapisz w pamięci najlepsze momenty Twoich podróży. Dzięki aplikacji Panda Uconnect możesz nagrywać i zapisywać obrazy z trasy za pomocą smartfona umieszczonego w specjalnym uchwycie na desce rozdzielczej. Wykorzystując dwa tryby pracy – Parking i Driving - system dostosowuje sposób wyświetlania obrazu do prędkości z jaką się poruszasz. Przy prędkościach powyżej 5 km/h wciąż możesz kręcić filmy lub robić zdjęcia, ale nie będą one wyświetlane bezpośrednio na ekranie Twojego telefonu aby zbytnio nie rozpraszać Twojej uwagi podczas prowadzenia pojazdu.

Czy przypadkiem o czymś nie zapomniałeś?

Portfel, kurtka, parasol. Jak często zapominamy zabrać tych rzeczy z samochodu? Funkcja Object Reminder aplikacji Panda Uconnect pozwala na wysyłanie powiadomień na Twój smartfon gdy zapomnisz zabrać z samochodu ważnej dla Ciebie rzeczy.

Mopar – bardzo wszechstronny pomocnik.

Z aplikacją Panda Waze nigdy nie pozostaniesz sam na drodze. Jeśli będziesz potrzebować pomocy, dzięki funkcji Mopar® Connect masz zagwarantowane wsparcie gdziekolwiek się znajdziesz. Co więcej, funkcja MY:REMOTE Control Service pomoże Ci zlokalizować samochód, zdalnie otworzyć zamki w drzwiach i śledzić nieoczekiwany ruch pojazdu, oraz prędkość z jaką się porusza. Dzięki funkcjom MY:CAR, MY:ASSISTANT oraz MY:REMOTE Control, możesz kontrolować swój samochód na odległość. Na smartfonie otrzymasz informację o możliwości uzyskania pomocy, poziomie paliwa w zbiorniku, czy ciśnienia w kołach.

Już teraz wypróbuj wszystkie funkcje aplikacji Panda Uconnect™ na Android!

Już teraz wypróbuj wszystkie funkcje aplikacji Panda Uconnect™ na iOS!