PANDA
PANDA
PANDA DOSTĘPNA W WERSJI:
PANDA
PANDA
PANDA DOSTĘPNA W WERSJI:
PANDA
PANDA
PANDA DOSTĘPNA W WERSJI:

ŚWIAT W ZASIĘGU TWOICH RĄK

System multimedialny nowej rodziny Pandy jest wyposażony w 7-calowy ekran dotykowy kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto™. Połącz swojego smartfona systemem Uconnect™, aby korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia oraz słuchać muzyki nie odwracając uwagi od drogi.

ŚWIAT W ZASIĘGU TWOICH RĄK

APPLE CARPLAY

Połącz swojego iPhone’a z 7-calowym ekranem systemu multimedialnego Uconnect™ i obsługuj Apple CarPlay bezprzewodowo za pomocą asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Apple CarPlay jest najwygodniejszym i najbezpieczniejszym sposobem korzystania z iPhone’a w samochodzie. Możesz korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości, oraz słuchać Apple Music lub Spotify, audiobooków lub podcastów nie odwracając uwagi od drogi.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

CarPlay, iPhone i Siri są zarejestrowanymi znakami handlowymi Apple inc.

ANDROID AUTO™

Nowa Panda jest także kompatybilna z Android Auto™. Po połączeniu smartfona z samochodem przejrzysty interfejs wyświetli Twoje aplikacje na 7-calowym ekranie systemu multimedialnego Uconnect™. Możesz zarządzać muzyką i kontaktami, a dzięki Mapom Google możesz przeglądać mapy i śledzić ruch drogowy w czasie rzeczywistym bezpośrednio na ekranie dotykowym,zachowując pełne bezpieczeństwo.

Google, Google Play, Android Auto i Waze są znakami handlowymi Google LLC.

Aby używać Android Auto poprzez ekran w samochodzie potrzebujesz pojazdu kompatybilnego z Android Auto, telefonu z systemem Android 5.0 lub nowszym oraz aplikacji Android Auto.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

MOC PANDY

Gama silników nowej Pandy składa się z ekologicznego 1.,0 70 KM Hybrid, który dzięki technologii miękkiej hybrydy reprezentuje bardziej zrównoważone podejście do mobilności oraz z benzynowego 0.,9 85 KM TwinAir z napędem 4x4. Wybierz coś dla siebie i ciesz się z jazdy Twoją nową Pandą.

HYBRID

Wersja 1.0 70 KM Hybrid dostępna w rodzinie Pandy pozwala Ci się poruszać w bardziej przyjazny dla środowiska sposób: nie tylko zmniejsza emisję CO2 nawet o 30%*, ale również pozwala wjeżdżać do stref niskiej emisji, korzystać z ulg podatkowych oraz ulg w strefach płatnego parkowania**.

*Zgodnie z homologacją NDc2 w porównaniu do benzynowego silnika 1.,2

**Zgodnie z lokalnymi przepisami.

4x4

W rodzinie Pandy dostępny jest również silnik benzynowy 0.9 85 KM TwinAir z napędem 4x4. Mocniejszy i wydajniejszy, jest idealny do odważniejszego stylu jazdy. Napęd 4x4 zapewnia poprawioną przyczepność i trakcję na każdym rodzaju drogi, a selektor trybu jazdy pozwala Ci wybrać między trybami: Auto, Off-Road i Hill Descent Control, dla maksymalnego bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy.