Skip to content Skip to navigation
HATCHBACK
KOMBI
TIPO
HATCHBACK DOSTĘPNY W WERSJI:
TIPO
KOMBI DOSTĘPNY W WERSJI:
HATCHBACK
KOMBI
TIPO
HATCHBACK DOSTĘPNY W WERSJI:
TIPO
KOMBI DOSTĘPNY W WERSJI:

LEPSZA TECHNOLOGIA

Nowa rodzina Tipo posiada systemy ADAS ułatwiające bezpieczne prowadzenie i pozwalające cieszyć się każdą chwilą spędzoną za kierownicą.

NOWA ODWAŻNA MOC

Fiat Tipo ma do dyspozycji szeroką gamę silników stworzonych do codziennej jazdy oraz zapewniających moc potrzebną podczas podróży. Wybierz dynamiczny silnik Diesla, wydajny silnik benzynowy lub nową hybrydę, wyposażoną w 1.5-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy i silnik elektryczny 48 V.

HYBRYDA

Dzięki opracowanemu od podstaw silnikowi 1.5 l GSE T4 130 KM, który współpracuje z silnikiem elektrycznym 48 V i silnikiem elektrycznym BSG 12 V, Fiat Tipo oferuje nowy odważny sposób jazdy. Zyskaj wszystkie zalety elektryfikacji dzięki napędowi mild-hybrid: brak ładowania, ograniczone zużycie paliwa i bardziej ekologiczna jazda. Ciesz się z natychmiastowego przyspieszenia dzięki silnikowi elektrycznemu o mocy 15 kW, cichszego startu i ruszania oraz płynnej jazdy dzięki nowej 7-biegowej dwusprzęgłowej automatycznej skrzyni biegów.  

BENZYNOWY

Przyjemny, responsywny i niezwykle wydajny 1.0-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy GSE T3 zapewnia 100 KM mocy i jest gotowy na przygody. Dzięki mniejszemu spalaniu i emisjom spalin spełnia wymagania normy emisji Euro E6D-Final, dzięki czemu możesz prowadzić z czystym sumieniem.  

DIESEL

Turbodoładowany silnik Diesla MultiJet 1,6 l o mocy 130 KM jest częścią długiej linii potężnych i wydajnych silników zgodnych z wymaganiami normy emisji Euro 6D-Final.

(TIPO)RED

TIPO
GARMIN

Zdjęcia mają charakter poglądowy i orientacyjny, a niektóre mogą przedstawiać wersje, wykończenia, akcesoria i/lub wyposażenie dostępne tylko na życzenie i za dodatkową opłatą. Dostępne kolory mogą się różnić ze względów technicznych i/lub konstrukcyjnych oraz handlowych i mogą być dostępne tylko w pojazdach znajdujących się na stocku.