Skip to content Skip to navigation

Zasięg i ładowanie baterii

Zasięg

Aż do 320 km w cyklu mieszanym i jeszcze więcej w cyklu miejskim. Sprawdź maksymalny zasięg i dostępne tryby jazdy w nowym samochodzie Fiat 500.

EKSKLUZYWNA STACJA ŁADOWANIA WALLBOX
EKSKLUZYWNA STACJA ŁADOWANIA WALLBOX
Stacja ładowania easyWallbox (dostępna za dodatkową opłatą) została zaprojektowana specjalnie dla Stellantis, aby stworzyć Twój własny punkt ładowania w domu. Dzięki technologii „Plug & Play”, nie jest wymagana profesjonalna instalacja ani połączenie Bluetooth, aby zmieniać ustawienia czy sprawdzać stan ładowania. EasyWallbox jest wyposażony w czujnik Dynamic Power Management (DPM), który zapobiegnie przerwom w dostawie energii w domu, a po zwiększeniu mocy ładowania nawet do 7,4 kW (wymagana instalacja przez profesjonalistów) nowa 500 «la Prima» Hatchback naładuje się w mniej niż 4 godziny*.

*Czas podany dla ładowania od 15% do 80% stanu akumulatora
PODŁĄCZ I ŁADUJ
PODŁĄCZ I ŁADUJ
Stacja ładowania Connected Wallbox to zaawansowane rozwiązanie do ładowania w domu, które umożliwia zdalną łączność i może pracować również w systemie trójfazowym do 11 kW. Korzystając z Connected Wallbox możesz rozpocząć i kontrolować przebieg procesu ładowania przy pomocy Bluetooth, Wi-Fi i 4G/3G, sprawdzać kto korzysta ze stacji ładowania, planować proces ładowania by zoptymalizować koszty i wiele więcej. Usługi instalacyjne w tym zakresie oferowane są przez Stellantis za pośrednictwem wybranego partnera.

* Wartości odnoszą się do całej nowej gamy modeli 500.