Skip to content Skip to navigation
  NEW 500X AND 500C DOLCEVITA SPECIAL EDITION

  FIAT 500

  Niepowtarzalny i kultowy
  Samochód hybrydowy

  Już od 500 zł netto/mies.*

  Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Zdjęcia pojazdu mają charakter poglądowy, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz dostępne opcje wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale promocyjnym. Szczegółowe informacje, w tym informacje o dostępności pojazdów są dostępne u autoryzowanych dealerów Fiata

  Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto: 69 500 zł, okres leasingu 24 miesiące i roczny przebieg 10 000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa netto: 500 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Fiata. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

  Zdjęcia nie przedstawiają aktualnej oferty, stanowią jedynie ilustrację i mają charakter wyłącznie poglądowy, mogą ukazywać wersje, rodzaje wyposażenia, akcesoria lub elementy dodatkowe dostępne wyłącznie na życzenie lub za opłatą, a także nieaktualne z uwagi na zmianę oferty. Dostępne kolory i tapicerki foteli mogą różnić się ze względów technicznych i/lub konstrukcyjnych, a także handlowych oraz mogą być dostępne wyłącznie w pojazdach, które posiadamy na stanie. Informacje na temat aktualnie dostępnych opcji wyposażenia, akcesoriów, kolorów dostępne są u autoryzowanych dealerów Fiata.