500 : Ikona stylu

500 : Ikona stylu

Chcesz poznać wszystkie detale? Stwórz własne wymarzone auto!

Kultowy w pełnym tego słowa znaczeniu. Dobierz kreację dla swojego samochodu. Z „garderoby” inspirowanej wzorami szkockiej kraty i kamuflażu wybierz własny motyw. Postaw na komfort i styl – wybierz kompaktowy miejski model. Fiat 500.

Technologia

Fiat 500 multimedia

Co masz na swojej liście top 500?

Podróże są przyjemniejsze przy ulubionej muzyce: jadąc Fiatem 500, masz dostęp do Uconnect Radio — prostego, lecz kompleksowego systemu audio z tunerem AM/FM, wejściami USB/AUX oraz sterowaniem z poziomu kierownicy.
A zatem podłącz swoje urządzenia i słuchaj muzyki, jakiej tylko zapragniesz i tak jak chcesz.

Fiat 500 technologia

Gotowi na imprezę

Czy trudno zadowolić Twój gust, zwłaszcza jeśli chodzi o muzykę? Uzależnieni od muzyki mają do dyspozycji osiem kanałów w systemie Beats Audio Hi-Fi ze wzmacniaczem DSP, sześcioma głośnikami oraz subwooferem o łącznej mocy 440W.

Fiat 500 infotainment

Korzystam z mediów społecznościowych, ale nikogo nie śledzę.

Samo radio Cię nie bawi? System Uconnect™ oferuje niezliczoną ilość dodatków i rozwiązań dostępnych w Fiacie 500. Rozpieść samego siebie i dodaj, co tylko chcesz do swojego systemu Uconnect™ Radio. Upiększ go 5-calowym ekranem dotykowym lub 7-calowym ekranem dotykowym HD i odkryj wszystkie funkcje LIVE, obejmujące dostęp do serwisów TuneIn, Deezer, Reuters, Twitter, Facebook, my:Car oraz eco:Drive. Jeśli chcesz cały pakiet, wybierz Uconnect™ 7” HD Nav LIVE i ciesz się najwyższej jakości nawigacją TomTom na każdym wyjeździe.
Fiat 500 Uconnect

Jeździj LIVE

Wejdź na swój profil na Facebooku i Twitterze, wybieraj wśród 35 milionów utworów muzycznych na Deezer i 100 000 stacji radiowych dzięki TuneIn, otrzymuj wiadomości z Reutersa, znajdź swój samochód dzięki my:Car lub monitoruj zużycie paliwa dzięki eco:Drive. Już nigdy nie będziesz musiał być offline.

Fiat 500 nawigacja TomTom

Brak orientacji w terenie? Żaden problem

Żadna droga nie stanowi problemu dla Fiata 500: jeśli wybierzesz system Uconnect™ Radio Nav LIVE, otrzymasz również dostęp do najbardziej zaawansowanych opcji nawigacji systemu Uconnect™, obejmujących mapy TomTom 2.5D oraz wszystkie usługi TomTom LIVE, takie jak: aktualizacje informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, prognozy pogody, ostrzeżenia o fotoradarach oraz możliwość wyszukiwania punktów POI.

Gotowy na nawigację?

Fiat 500 ecodrive

Ekologiczna jazda, łatwe parkowanie

Idealne auto  do miasta, musi być zwinne, wygodne i – przede wszystkim – oszczędne w utrzymaniu.
Fiat 500 ułatwia Ci życie z pomocą eco:Drive™ — aplikacją, która pomaga w zredukowaniu emisji dwutlenku węgla, informując o stylu jazdy w czasie rzeczywistym i dając wskazówki, jak go poprawić.

Źródło

System multimedialny

Fiat 500 multimedia

Uconnect Link: Apple CarPlay

Nowy 500L City Cross obsługuje system Apple CarPlay. Apple CarPlay zapewnia inteligentniejsze i bezpieczniejsze korzystanie z iPhone’a w samochodzie. Dzięki odpowiednio dostosowanym funkcjom i aplikacjom na ekranie Fiata 500 otrzymasz wskazówki nawigacyjne, obsłużysz telefon, wyślesz i odbierzesz wiadomości oraz włączysz muzykę — bez odwracania uwagi od drogi.

Do sterowania głównymi funkcjami smartfona możesz wykorzystać polecenia głosowe i Siri, ekran dotykowy lub przyciski na wielofunkcyjnej kierownicy.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń. Apple CarPlay, iPhone i Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi Apple Inc.  
Fiat 500 technologia

Uconnect Link: Android Auto™

Nowy 500 jest kompatybilny z Android Auto™. Android Auto™ ułatwia dostęp do treści i aplikacji w czasie jazdy, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa. Przyjazny dla użytkownika interfejs wyświetla aplikacje na ekranie Fiata 500 w postaci czytelnych stron. Dzięki Google Maps będziesz na bieżąco informowany o sytuacji w ruchu drogowym i nie tylko, a najlepsza technologia sterowania głosowego pozwoli Ci telefonować oraz wysyłać i odbierać wiadomości bez zdejmowania rąk z kierownicy.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń.

Android, Android Auto™, Google Play i inne nazwy są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Google Inc.
Fiat 500 infotainment

Radio UconnectTM LIVE

Radio UconnectTM LIVE uprzyjemnia czas spędzony w podróży. Zaloguj się na Twitterze i utrzymuj kontakt ze znajomymi przez Facebooka. Udostępnij swoje położenie.
Możesz sprawdzać najnowsze wiadomości w serwisie Reuters, zlokalizować samochód przez my:Car i monitorować zużycie paliwa przez eco:Drive. Serwis Deezer zapewnia dostęp do 43 milionów utworów muzycznych, a przez TuneIn możesz odbierać 100 000 stacji radiowych. Ze wszystkich tych funkcji możesz korzystać poprzez prosty w obsłudze i kompleksowy system nagłośnienia z portami USB/AUX i sterowaniem przyciskami na kierownicy.
Fiat 500 Uconnect

BeatsAudio

Czy trudno Cię usatysfakcjonować, zwłaszcza jeśli chodzi o muzykę? Uzależnieni od muzyki mogą zamówić opcjonalny 8-kanałowy system Beats Audio Hi-Fi ze wzmacniaczem DSP i sześcioma głośnikami oraz subwooferem o łącznej mocy 440W.
Technologia BeatsAudio inspirowana jest produkcjami Dr. Dre i Jimmy’ego Iovine’a. Dzięki doskonałemu połączeniu sztuki i nauki muzyka w wykonaniu najlepszych artystów na świecie zabrzmi lepiej niż kiedykolwiek. Wnioski z doświadczeń studyjnych pomogły w opracowaniu procesu optymalizacji dźwięku, który decyduje o wyjątkowości system Beats.
Fiat 500 nawigacja TomTom

Navigator

With 500 no road is ever a problem: with UconnectTM Radio Nav LIVE choose the top in the range of UconnectTM infotainment offered by 500 also when it comes to navigation, because you’ll have the integrated 2.5 TomTom maps and can consult all the TomTom LIVE services, such as real time traffic reports, weather forecasts, speed camera warnings and searches for places of interest.
Ready to navigate?
Fiat 500 ecodrive

Jedź tam, dokąd dusza zapragnie.

500 ułatwia życie: współpracująca z samochodem aplikacja eco:Drive™ pomaga ograniczać emisję CO2, dostarczając w czasie rzeczywistym wskazówek opartych na analizie stylu jazdy.
Dzięki aplikacji Uconnect™ LIVE wartości te mogą być przesłane do Twojego profilu, a po zakończonej podróży możesz przeglądać zapisane dane — nie tylko w samochodzie, lecz także na ekranie smartfona lub komputera.

Promocje