500 : Ikona stylu

500 : Ikona stylu

Chcesz poznać wszystkie detale? Stwórz własne wymarzone auto!

Kultowy w pełnym tego słowa znaczeniu. Dobierz kreację dla swojego samochodu. Z „garderoby” inspirowanej wzorami szkockiej kraty i kamuflażu wybierz własny motyw. Postaw na komfort i styl – wybierz kompaktowy miejski model. Fiat 500.

Fiat Fullback Pickup Exterieur

Nowy Fiat 500-60th: rewolucja stylu

Zaprojektowany z okazji 60–lecia Fiata 500.


Piękna linia nadwozia, porywające wnętrze, unikatowość potwierdzona specjalną tabliczką i najnowocześniejsza technologia – ten samochód został zaprojektowany po to, aby przyciągać spojrzenia. Wszystko w tym samochodzie świadczy o jego kultowym stylu. Dostępny wyłącznie jako kabriolet.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Fiat Fullback Pickup Exterieur

Fiat 500 Anniversario: tradycja i innowacja.

60 lat po narodzinach Fiata 500 niniejsza seria specjalna stanowi hołd dla wszystkich epok, podczas których wspólnie podróżowaliśmy na pokładzie tego kultowego małego samochodu. Każdy szczegół przywołuje unikalny czar sześćdziesięciu lat chwały. Chromowane elementy wykończenia, tradycyjne logo i wyjątkowe wnętrze nadają mu ponadczasowy, klasyczny styl, w którym nadal jest miejsce na najnowocześniejszą technologię.
Zwróć uwagę na wersję hatchback ze szklanym dachem panoramicznym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Technologia

Fiat 500 multimedia

Co masz na swojej liście top 500?

Podróże są przyjemniejsze przy ulubionej muzyce: jadąc Fiatem 500, masz dostęp do Uconnect Radio — prostego, lecz kompleksowego systemu audio z tunerem AM/FM, wejściami USB/AUX oraz sterowaniem z poziomu kierownicy.
A zatem podłącz swoje urządzenia i słuchaj muzyki, jakiej tylko zapragniesz i tak jak chcesz.

Fiat 500 technologia

Gotowi na imprezę

Czy trudno zadowolić Twój gust, zwłaszcza jeśli chodzi o muzykę? Uzależnieni od muzyki mają do dyspozycji osiem kanałów w systemie Beats Audio Hi-Fi ze wzmacniaczem DSP, sześcioma głośnikami oraz subwooferem o łącznej mocy 440W.

Fiat 500 infotainment

Korzystam z mediów społecznościowych, ale nikogo nie śledzę.

Samo radio Cię nie bawi? System Uconnect™ oferuje niezliczoną ilość dodatków i rozwiązań dostępnych w Fiacie 500. Rozpieść samego siebie i dodaj, co tylko chcesz do swojego systemu Uconnect™ Radio. Upiększ go 5-calowym ekranem dotykowym lub 7-calowym ekranem dotykowym HD i odkryj wszystkie funkcje LIVE, obejmujące dostęp do serwisów TuneIn, Deezer, Reuters, Twitter, Facebook, my:Car oraz eco:Drive. Jeśli chcesz cały pakiet, wybierz Uconnect™ 7” HD Nav LIVE i ciesz się najwyższej jakości nawigacją TomTom na każdym wyjeździe.
Fiat 500 Uconnect

Jeździj LIVE

Wejdź na swój profil na Facebooku i Twitterze, wybieraj wśród 35 milionów utworów muzycznych na Deezer i 100 000 stacji radiowych dzięki TuneIn, otrzymuj wiadomości z Reutersa, znajdź swój samochód dzięki my:Car lub monitoruj zużycie paliwa dzięki eco:Drive. Już nigdy nie będziesz musiał być offline.

Fiat 500 nawigacja TomTom

Brak orientacji w terenie? Żaden problem

Żadna droga nie stanowi problemu dla Fiata 500: jeśli wybierzesz system Uconnect™ Radio Nav LIVE, otrzymasz również dostęp do najbardziej zaawansowanych opcji nawigacji systemu Uconnect™, obejmujących mapy TomTom 2.5D oraz wszystkie usługi TomTom LIVE, takie jak: aktualizacje informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, prognozy pogody, ostrzeżenia o fotoradarach oraz możliwość wyszukiwania punktów POI.

Gotowy na nawigację?

Fiat 500 ecodrive

Ekologiczna jazda, łatwe parkowanie

Idealne auto  do miasta, musi być zwinne, wygodne i – przede wszystkim – oszczędne w utrzymaniu.
Fiat 500 ułatwia Ci życie z pomocą eco:Drive™ — aplikacją, która pomaga w zredukowaniu emisji dwutlenku węgla, informując o stylu jazdy w czasie rzeczywistym i dając wskazówki, jak go poprawić.

Źródło

Promocje