Charakterystyczna ikona o nieskończonej liczbie osobowości.

Poznaliście już jego styl przy okazji wersji Pop i Lounge, teraz dajcie się zaskoczyć ekskluzywnemu wariantowi Fiata 500 Star.

Czy tym, czego szukasz nie jest styl? No cóż, Fiat 500S posiada sportowy charakter, a Fiat 500 Rockstar jest stylowy i prowokujący.

Sprawdź szczegóły Apple® Music

500 Dolcevita


Jest tylko jeden sposób, aby przeżyć lato stylowo i ekskluzywnie. To nowy Fiat 500 Dolcevita. Opuść ekskluzywny dach w białe i niebieskie paski i zrelaksuj się na nowych fotelach stylizowanych na wiklinę. Zupełnie jak na leżaku na ekskluzywnej plaży włoskiej Riwiery.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Fiat 500 120TH i Apple Music®


Wyjedź samochodem Fiat 500 120TH i odkryj nowy wymiar miasta. Kultowy charakter modelu 500 jest jeszcze bardziej ekskluzywny dzięki nowemu dwutonowemu lakierowi Tuxedo i dostępnemu Apple Music® aż do 6 miesięcy, bez reklam.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Multimedia

Więcej niż lśniący. Bijący blaskiem.
Genialna funkcja Apple Carplay

Genialna funkcja Apple Carplay

Dzięki funkcji Apple CarPlay wystarczy, że podłączysz swojego iPhone’a do systemu Uconnect HD, aby korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać muzyki z Apple Music, audiobooków lub podcastów nie odrywając uwagi od drogi. Funkcją CarPlay możesz sterować za pomocą komend głosowych Siri lub ekranu dotykowego.

Kliknij tutaj aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń.

Apple CarPlay, iPhone i Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Apple Inc.
System Mopar<sup>&reg;</sup>

System Mopar®

Dzięki aplikacji Uconnect LIVE wszystkie usługi Mopar® masz zawsze przy sobie. Ponadto możesz kontrolować status i trasę swojego Fiata 500 bezpośrednio ze smartfonu. Za pomocą komend zdalnych możesz zobaczyć, gdzie zaparkowałeś samochód, sprawdzić czy drzwi są zamknięte, a jeżeli zapomnisz zabrać coś z samochodu, otrzymasz powiadomienie „push”.

Promocje