500 : Ikona stylu

500 : Ikona stylu

Chcesz poznać wszystkie detale? Stwórz własne wymarzone auto!

Kultowy w pełnym tego słowa znaczeniu. Dobierz kreację dla swojego samochodu. Z „garderoby” inspirowanej wzorami szkockiej kraty i kamuflażu wybierz własny motyw. Postaw na komfort i styl – wybierz kompaktowy miejski model. Fiat 500.

Fiat 500 Mirror

Nowy Fiat 500 Mirror

500 Mirror, zaprojektowany pierwotnie jako samochód dla pokolenia urodzonego w latach 80. i 90. wraca z zupełnie nowym wyglądem.
Stylistyka modelu jest jeszcze bardziej elegancka, a paleta kolorów została wzbogacona o lakier niebieski Italia. Samochód wyróżnia się wieloma chromowanymi dodatkami oraz szklanym dachem.
Dowiedz się więcej
Fiat 500 Collezione: unique style details.

Fiat 500 Collezione

Zmieniają się pory roku, a wraz z nimi moda. Klasa i styl zawsze pozostają takie same. Poznaj nowego Fiata 500 Collezione Fall-Winter, inspirowanego kolorami jesieni. Idealna mieszanka stylu i charakteru, dzięki pełnym elegancji detalom, jak na przykład nowy, dwukolorowy lakier Brunello i ekskluzywne, 16-calowe felgi aluminiowe z wykończeniem w kolorze miedzi.
Odkryj więcej

Technologia

Fiat 500 multimedia

Co masz na swojej liście top 500?

Podróże są przyjemniejsze przy ulubionej muzyce: jadąc Fiatem 500, masz dostęp do Uconnect Radio — prostego, lecz kompleksowego systemu audio z tunerem AM/FM, wejściami USB/AUX oraz sterowaniem z poziomu kierownicy.
A zatem podłącz swoje urządzenia i słuchaj muzyki, jakiej tylko zapragniesz i tak jak chcesz.

Fiat 500 technologia

Gotowi na imprezę

Czy trudno zadowolić Twój gust, zwłaszcza jeśli chodzi o muzykę? Uzależnieni od muzyki mają do dyspozycji osiem kanałów w systemie Beats Audio Hi-Fi ze wzmacniaczem DSP, sześcioma głośnikami oraz subwooferem o łącznej mocy 440W.

Fiat 500 infotainment

Korzystam z mediów społecznościowych, ale nikogo nie śledzę.

Samo radio Cię nie bawi? System Uconnect™ oferuje niezliczoną ilość dodatków i rozwiązań dostępnych w Fiacie 500. Rozpieść samego siebie i dodaj, co tylko chcesz do swojego systemu Uconnect™ Radio. Upiększ go 5-calowym ekranem dotykowym lub 7-calowym ekranem dotykowym HD i odkryj wszystkie funkcje LIVE, obejmujące dostęp do serwisów TuneIn, Deezer, Reuters, Twitter, Facebook, my:Car oraz eco:Drive. Jeśli chcesz cały pakiet, wybierz Uconnect™ 7” HD Nav LIVE i ciesz się najwyższej jakości nawigacją TomTom na każdym wyjeździe.
Fiat 500 Uconnect

Jeździj LIVE

Wejdź na swój profil na Facebooku i Twitterze, wybieraj wśród 35 milionów utworów muzycznych na Deezer i 100 000 stacji radiowych dzięki TuneIn, otrzymuj wiadomości z Reutersa, znajdź swój samochód dzięki my:Car lub monitoruj zużycie paliwa dzięki eco:Drive. Już nigdy nie będziesz musiał być offline.

Fiat 500 nawigacja TomTom

Brak orientacji w terenie? Żaden problem

Żadna droga nie stanowi problemu dla Fiata 500: jeśli wybierzesz system Uconnect™ Radio Nav LIVE, otrzymasz również dostęp do najbardziej zaawansowanych opcji nawigacji systemu Uconnect™, obejmujących mapy TomTom 2.5D oraz wszystkie usługi TomTom LIVE, takie jak: aktualizacje informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, prognozy pogody, ostrzeżenia o fotoradarach oraz możliwość wyszukiwania punktów POI.

Gotowy na nawigację?

Fiat 500 ecodrive

Ekologiczna jazda, łatwe parkowanie

Idealne auto  do miasta, musi być zwinne, wygodne i – przede wszystkim – oszczędne w utrzymaniu.
Fiat 500 ułatwia Ci życie z pomocą eco:Drive™ — aplikacją, która pomaga w zredukowaniu emisji dwutlenku węgla, informując o stylu jazdy w czasie rzeczywistym i dając wskazówki, jak go poprawić.

Źródło

System multimedialny

Fiat 500 infotainment

Radio UconnectTM LIVE

Radio UconnectTM LIVE uprzyjemnia czas spędzony w podróży. Zaloguj się na Twitterze i utrzymuj kontakt ze znajomymi przez Facebooka. Udostępnij swoje położenie.
Możesz sprawdzać najnowsze wiadomości w serwisie Reuters, zlokalizować samochód przez my:Car i monitorować zużycie paliwa przez eco:Drive. Serwis Deezer zapewnia dostęp do 43 milionów utworów muzycznych, a przez TuneIn możesz odbierać 100 000 stacji radiowych. Ze wszystkich tych funkcji możesz korzystać poprzez prosty w obsłudze i kompleksowy system nagłośnienia z portami USB/AUX i sterowaniem przyciskami na kierownicy.
Fiat 500 nawigacja TomTom

Navigator

With 500 no road is ever a problem: with UconnectTM Radio Nav LIVE choose the top in the range of UconnectTM infotainment offered by 500 also when it comes to navigation, because you’ll have the integrated 2.5 TomTom maps and can consult all the TomTom LIVE services, such as real time traffic reports, weather forecasts, speed camera warnings and searches for places of interest.
Ready to navigate?
Fiat 500 ecodrive

Jedź tam, dokąd dusza zapragnie.

500 ułatwia życie: współpracująca z samochodem aplikacja eco:Drive™ pomaga ograniczać emisję CO2, dostarczając w czasie rzeczywistym wskazówek opartych na analizie stylu jazdy.
Dzięki aplikacji Uconnect™ LIVE wartości te mogą być przesłane do Twojego profilu, a po zakończonej podróży możesz przeglądać zapisane dane — nie tylko w samochodzie, lecz także na ekranie smartfona lub komputera.
MOPAR CONNECT

Twój samochód w zasięgu ręki.

Dzięki innowacyjnej technologii MOPAR CONNECT już niczym nie musisz się martwić: zawsze będziesz wiedzieć gdzie zaparkowany jest Twój samochód oraz z jaką prędkością się porusza, w jakich miejscach byłeś, a także czy na pewno zamknąłeś za sobą drzwi – to wszystko sprawdzisz w swoim smartfonie. W razie konieczności alert przypomni Ci, że coś zostało w samochodzie.

Promocje