500 : Ikona stylu

500 : Ikona stylu

Chcesz poznać wszystkie detale? Stwórz własne wymarzone auto!

Kultowy w pełnym tego słowa znaczeniu. Dobierz kreację dla swojego samochodu. Z „garderoby” inspirowanej wzorami szkockiej kraty i kamuflażu wybierz własny motyw. Postaw na komfort i styl – wybierz kompaktowy miejski model. Fiat 500.

Technologia

Fiat 500 multimedia

Co masz na swojej liście top 500?

Podróże są przyjemniejsze przy ulubionej muzyce: jadąc Fiatem 500, masz dostęp do Uconnect Radio — prostego, lecz kompleksowego systemu audio z tunerem AM/FM, wejściami USB/AUX oraz sterowaniem z poziomu kierownicy.
A zatem podłącz swoje urządzenia i słuchaj muzyki, jakiej tylko zapragniesz i tak jak chcesz.

Fiat 500 technologia

Gotowi na imprezę

Czy trudno zadowolić Twój gust, zwłaszcza jeśli chodzi o muzykę? Uzależnieni od muzyki mają do dyspozycji osiem kanałów w systemie Beats Audio Hi-Fi ze wzmacniaczem DSP, sześcioma głośnikami oraz subwooferem o łącznej mocy 440W.

Fiat 500 infotainment

Korzystam z mediów społecznościowych, ale nikogo nie śledzę.

Samo radio Cię nie bawi? System Uconnect™ oferuje niezliczoną ilość dodatków i rozwiązań dostępnych w Fiacie 500. Rozpieść samego siebie i dodaj, co tylko chcesz do swojego systemu Uconnect™ Radio. Upiększ go 5-calowym ekranem dotykowym lub 7-calowym ekranem dotykowym HD i odkryj wszystkie funkcje LIVE, obejmujące dostęp do serwisów TuneIn, Deezer, Reuters, Twitter, Facebook, my:Car oraz eco:Drive. Jeśli chcesz cały pakiet, wybierz Uconnect™ 7” HD Nav LIVE i ciesz się najwyższej jakości nawigacją TomTom na każdym wyjeździe.
Fiat 500 Uconnect

Jeździj LIVE

Wejdź na swój profil na Facebooku i Twitterze, wybieraj wśród 35 milionów utworów muzycznych na Deezer i 100 000 stacji radiowych dzięki TuneIn, otrzymuj wiadomości z Reutersa, znajdź swój samochód dzięki my:Car lub monitoruj zużycie paliwa dzięki eco:Drive. Już nigdy nie będziesz musiał być offline.

Fiat 500 nawigacja TomTom

Brak orientacji w terenie? Żaden problem

Żadna droga nie stanowi problemu dla Fiata 500: jeśli wybierzesz system Uconnect™ Radio Nav LIVE, otrzymasz również dostęp do najbardziej zaawansowanych opcji nawigacji systemu Uconnect™, obejmujących mapy TomTom 2.5D oraz wszystkie usługi TomTom LIVE, takie jak: aktualizacje informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, prognozy pogody, ostrzeżenia o fotoradarach oraz możliwość wyszukiwania punktów POI.

Gotowy na nawigację?

Fiat 500 ecodrive

Ekologiczna jazda, łatwe parkowanie

Idealne auto  do miasta, musi być zwinne, wygodne i – przede wszystkim – oszczędne w utrzymaniu.
Fiat 500 ułatwia Ci życie z pomocą eco:Drive™ — aplikacją, która pomaga w zredukowaniu emisji dwutlenku węgla, informując o stylu jazdy w czasie rzeczywistym i dając wskazówki, jak go poprawić.

Źródło

Promocje