Skip to content Skip to navigation
  INSPI(RED) BY HUMAN NATURE

  Z(RED)UKUJMY ZAGROŻENIA NASZEJ PLANETY

  (RED) i Fiat: wyjątkowe partnerstwo, które walczy z zagrożeniami zdrowia, takimi jak pandemie, przy każdym zakupie pojazdu z rodziny (FIAT)ᴿᴱᴰ, tworząc najbardziej etyczną serię aut. (RED) to organizacja, która wspiera walkę sytuacjami zagrożenia zdrowia, takimi jak AIDS i COVID: za każdym razem, gdy kupujesz produkt (RED), przekazujesz darowiznę dla organizacji The Global Fund, która wspiera szereg działań: profilaktyki, leczenia, poradnictwa, testów, edukacji i usług opiekuńczych dla najbardziej potrzebujących społeczności. Właśnie dlatego z dumą dołączyliśmy do tego projektu i stworzyliśmy nowe (Tipo)ᴿᴱᴰ: abyś mógł być jego częścią.
  Fiat, Jeep i RAM zobowiązały się, poprzez partnerstwo z (RED) przekazać co najmniej 4 miliony dolarów na rzecz organizacji The Global Fund w latach 2021-2023, aby pomóc w walce z zagrożeniami zdrowia, takimi jak COVID-19 i AIDS. Każdy samochód z rodziny (FIAT)ᴿᴱᴰ jest częścią tego zobowiązania. 
  Fiat (Tipo)ᴿᴱᴰ Hatchback i Kombi są wyposażone w fotele wykonane z SEAQUAL® MARINE PLASTIC*, nowego, zrównoważonego, w pełni identyfikowalnego surowca opracowanego przez SEAQUAL® INITIATIVE, który jest wytwarzany z odpadów wyłowionych z mórz i oceanów. Dodatkowo fotele i kierownica pokryte substancją biobójczą o bardzo skutecznym działaniu (> 99,9% w czasie powlekania) przeciwko bakteriom i grzybom, z przedłużoną w czasie ochroną**.

  * SEAQUAL® MARINE PLASTIC to zrównoważony, w pełni identyfikowalny surowiec firmy SEAQUAL INITIATIVE, który jest wytwarzany z odpadów wyłowionych z mórz i oceanów. SEAQUAL® MARINE PLASTIC jest wykonany w 100% z plastiku morskiego. 25%* tapicerki fotela wykonane jest z włókien SEAQUAL® YARN zawierających 10% SEAQUAL® MARINE PLASTIC. *SEAQUAL® MARINE PLASTIC stosowany tylko w gąbkach i na centralnej części oparcia, 25% SEAQUAL® i 75% normalnego poliestru.
  **Po testach laboratoryjnych, przeprowadzonych zgodnie z wewnętrznymi specyfikacjami firmy, w których symulowane były warunki użytkowania kierownicy, redukcja obciążenia mikrobiologicznego pozostaje większa niż 99,9% po 3000 cykli symulowanego użytkowania.
  A TIPO TO TAKE ON ADVENTURE

  PODRÓŻUJ LEPIEJ, ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA

  Przedstawiamy Tipo Garmin: specjalną serię stworzoną dla tych, którzy nigdy nie przestają żyć pełnią życia. Tipo Garmin, stworzone, aby łączyć i poruszać ludzi, teraz z firmą Garmin, liderem w dziedzinie nawigacji GPS i technologii do noszenia na ciele, łączy styl z funkcjami monitorowania zdrowia i sprawności fizycznej dzięki smartwatchowi Venu® Sq, inspirując wszystkich do ciągłego ruchu. Inteligentne rozwiązania firmy Garmin i kultowy styl Fiata pozwalają doświadczyć odważniejszego i bardziej dynamicznego połączenia z samochodem, naturą i swoimi pasjami.