Skip to content Skip to navigation

  DLA FRAJDY Z JAZDY

  SYSTEM MULTIMEDIALNY

  Technologia w nowym Tipo Hatchback i Kombi wyróżnia się. System multimedialny z 7-calowym ekranem dotykowym pozwala Ci się cieszyć wyraźnym dźwiękiem muzyki i połączeniem ze swoimi urządzeniami w prosty, intuicyjny sposób. System multimedialny Uconnect™ 5 z 10,25-calowym ekranem dotykowym dostępny jest za dodatkową opłatą.

  BEZPRZEWODOWY APPLE CARPLAY

  Połącz swojego iPhone’a z 7 lub 10,25-calowym ekranem systemu multimedialnego Uconnect™ i obsługuj Apple CarPlay bezprzewodowo za pomocą asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Bezprzewodowy Apple CarPlay jest najwygodniejszym i najbezpieczniejszym sposobem korzystania z iPhone’a w samochodzie. Możesz korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów nie odwracając uwagi od drogi.

  CarPlay, iPhone i Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple Inc.

  Kliknij tutaj, aby poznać listę kompatybilnych urządzeń.

  BEZPRZEWODOWE ANDROID AUTO™

  Nowe Tipo Hatchback i Kombi jest także kompatybilne z Android Auto™. Po połączeniu smartfona z samochodem przejrzysty interfejs wyświetli Twoje aplikacje na 7 lub 10,25-calowym ekranie systemu multimedialnego Uconnect™. Możesz zarządzać muzyką i kontaktami, a dzięki Mapom Google możesz przeglądać mapy i śledzić ruch drogowy w czasie rzeczywistym bezpośrednio na ekranie dotykowym, zachowując pełne bezpieczeństwo.

  Google, Google Play, Android Auto i Waze są znakami handlowymi Google LLC.

  Kliknij tutaj, aby poznać listę kompatybilnych urządzeń.