Kompaktowe kombi z największym bagażnikiem w swojej klasie. Przestronne wnętrze, funkcjonalne schowki i stylowe dodatki oraz bogate wyposażenie w niskiej cenie. Chcesz poznać wszystkie detale?

Nowe Tipo w wersji kombi: komfort i charakter Tipo, jeszcze większa przestrzeń dla Twojej rodziny.

Technologia

Tipo Kombi — technologia informacyjno-multimedialna

Wszystko pod kontrolą

Odtwarzaj ulubioną muzykę, włączaj mapy, loguj się do portali Facebook i Twitter oraz zmniejszaj emisję CO2: dzięki dostępnym w standardzie rozwiązaniom technologicznym w Tipo kombi wszystkie te czynności są jeszcze łatwiejsze.
Fiat Uconnect

Pozwól sobie i swoim dzieciom na odrobinę luksusu

Kto mówi, że dzieci nie wolno rozpieszczać? Pozwól im słuchać ulubionej muzyki przez Deezer lub TuneIn albo podłącz ich smartfon do systemu Uconnect™ 7” HD LIVE. Nie musisz im przerywać zabawy, chyba że chcesz posłuchać wiadomości w serwisie Reuters lub odnaleźć drogę na trójwymiarowej mapie TomTom. A w czasie postoju możesz przeglądać najnowsze wpisy z serwisów Facebook i Twitter.
Fiat Tipo Kombi — Uconnect NAV

NAV wskaże Ci drogę

Pozwól, aby technologia Ci pomogła: możesz korzystać z map 3D TomTom, włączyć informacje o ruchu drogowym, a także obliczać najszybszą trasę do punktu docelowego dzięki TomTom IQ Routes. Tobie pozostaje tylko cieszyć się jazdą.
Tipo ecodrive

Uważasz, że należy dbać o środowisko? Wybierz ekonomiczny silnik.

Tipo w wersji kombi stawia na oszczędność energii. Dlatego system Uconnect™ obejmuje technologię eco:Drive, która monitoruje zużycie paliwa i poziom emisji. Możesz też korzystać z funkcji my:Car, która pomaga zlokalizować samochód, jeśli zapomnisz, gdzie go zaparkowałeś. Koniec z marnowaniem energii.
Fiat Tipo Kombi — kamera cofania

Parkuj z łatwością

Nie ma nic złego w tym, gdy Ty parkujesz, a syn mówi Ci, że podjechałeś za blisko samochodu znajdującego się z tyłu. Pomyśl, że możesz mieć takiego pomocnika przez cały czas obok siebie, w Twoim samochodzie. Kamerę cofania można zintegrować z systemem Uconnect, dzięki czemu parkowanie stanie się dziecinnie proste.

Promocje