Kompaktowe kombi z największym bagażnikiem w swojej klasie. Przestronne wnętrze, funkcjonalne schowki i stylowe dodatki oraz bogate wyposażenie w niskiej cenie. Chcesz poznać wszystkie detale?

Nowe Tipo w wersji kombi: komfort i charakter Tipo, jeszcze większa przestrzeń dla Twojej rodziny.

Tipo Station Wagon LPG

Dużo jeździsz, a nie lubisz przepłacać?
Zamów Fiata Tipo z fabryczną instalacją LPG.

Teraz również wersje Hatchback i Station Wagon są dostępne z fabryczną instalacją LPG. Wersja LPG charakteryzuje się dwoma układami zasilania: jeden jest zasilany benzyną, a drugi LPG. W trybie zasilania LPG silnik utrzymuje te same parametry momentu obrotowego oraz mocy, jak podczas działania w trybie zasilania benzyną.

Korzyści fabrycznej instalacji LPG:
- samochód zachowuje pełną gwarancję producenta
- koszt fabrycznej instalacji to tylko 3500 zł, przy zakładanym przebiegu samochodu 1000 km miesięcznie inwestycja zwraca się już po 31 miesiącach.
- niższe koszty eksploatacji samochodu, w porównaniu z wersją benzynową o 114 zł na każde przejechane 1000 km.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Tipo S Design

Nowy Tipo S‑Design: robi wrażenie

Nowa, sportowa, dynamiczna estetyka: połączenie stylu i funkcjonalności. Codzienna jazda nie będzie już taka sama.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Technologia

Tipo Kombi — technologia informacyjno-multimedialna

Wszystko pod kontrolą

Odtwarzaj ulubioną muzykę, włączaj mapy, loguj się do portali Facebook i Twitter oraz zmniejszaj emisję CO2: dzięki dostępnym w standardzie rozwiązaniom technologicznym w Tipo kombi wszystkie te czynności są jeszcze łatwiejsze.
Fiat Uconnect

Pozwól sobie i swoim dzieciom na odrobinę luksusu

Kto mówi, że dzieci nie wolno rozpieszczać? Pozwól im słuchać ulubionej muzyki przez Deezer lub TuneIn albo podłącz ich smartfon do systemu Uconnect™ 7” HD LIVE. Nie musisz im przerywać zabawy, chyba że chcesz posłuchać wiadomości w serwisie Reuters lub odnaleźć drogę na trójwymiarowej mapie TomTom. A w czasie postoju możesz przeglądać najnowsze wpisy z serwisów Facebook i Twitter.
Fiat Tipo Kombi — Uconnect NAV

NAV wskaże Ci drogę

Pozwól, aby technologia Ci pomogła: możesz korzystać z map 3D TomTom, włączyć informacje o ruchu drogowym, a także obliczać najszybszą trasę do punktu docelowego dzięki TomTom IQ Routes. Tobie pozostaje tylko cieszyć się jazdą.
Tipo ecodrive

Uważasz, że należy dbać o środowisko? Wybierz ekonomiczny silnik.

Tipo w wersji kombi stawia na oszczędność energii. Dlatego system Uconnect™ obejmuje technologię eco:Drive, która monitoruje zużycie paliwa i poziom emisji. Możesz też korzystać z funkcji my:Car, która pomaga zlokalizować samochód, jeśli zapomnisz, gdzie go zaparkowałeś. Koniec z marnowaniem energii.
Fiat Tipo Kombi — kamera cofania

Parkuj z łatwością

Nie ma nic złego w tym, gdy Ty parkujesz, a syn mówi Ci, że podjechałeś za blisko samochodu znajdującego się z tyłu. Pomyśl, że możesz mieć takiego pomocnika przez cały czas obok siebie, w Twoim samochodzie. Dzięki kamerze cofania parkowanie jest dziecinnie proste.

Promocje