Skip to content Skip to navigation
  FIAT TIPO

  FIAT TIPO

  Śmiały charakter, dostępny jako hatchback lub kombi

  * Oferta leasingowa Stellantis Financial Services skierowana jest do przedsiębiorców. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 99 000 zł, okres leasingu 24 miesiące i roczny przebieg 15.000 km, wpłata początkowa 10% miesięczna rata leasingowa netto: 1285 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Marki Fiat. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.

  Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Zdjęcia pojazdu mają charakter poglądowy, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz dostępne opcje wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale promocyjnym. Szczegółowe informacje, w tym informacje o dostępności pojazdów są dostępne u autoryzowanych dealerów Fiata.

  Reflektory Full LED i światła do jazdy dziennej LED są tymczasowo niedostępne do zamówień. Reflektory Full LED i światła do jazdy dziennej LED są dostępne tylko dla ograniczonej liczby pojazdów na stocku dealerskim.