Nowa generacja - Fiat Tipo: 5-drzwiowy.

Nowoczesne auto 5-osobowe pełne komfortu i funkcjonalnych rozwiązań technicznych. Elegancka linia nadwozia i bogate wyposażenie w niskiej cenie. Chcesz poznać wszystkie detale?

Logika Tipo – funkcjonalność i elegancja

Technologia

Fiat Tipo hatchback — radio z Bluetooth

System Uconnect : wygodny i praktyczny

Wsiądź do Tipo hatchback i odkryj możliwości technologii zaprojektowanej, aby zapewnić Ci przyjemną jazdę. Do systemu Uconnect™ LIVE z wyświetlaczem o przekątnej 7 cali możesz podłączyć swój telefon, korzystając z technologii Bluetooth® lub portów AUX bądź USB i cieszyć się swoją ulubioną muzyką czy muzyką z serwisu Deezer. Możesz otrzymywać informacje z serwisu Reuters albo być na bieżąco z tym, co dzieje się na Facebooku bądź Twitterze.
Wszystkie te funkcje obsługujesz dotykowo. albo przy użyciu prostego polecenia głosowego.
Fiat Tipo hatchback — Uconnect NAV

Quo vadis, Tipo?

Jeśli nie wiesz, jak dojechać do celu, pozwól, aby technologia zastosowana w 5-drzwiowej wersji nowego Tipo Ci pomogła: dzięki systemowi Uconnect™ NAV LIVE z 7-calowym wyświetlaczem HD możesz korzystać z map 3D TomTom, włączyć informacje o ruchu drogowym, a także obliczać najszybszą trasę do punktu docelowego dzięki TomTom IQ Routes. Obsługa systemu przypomina korzystanie z tabletu — wszystkie funkcje obsługujesz dotykowo.
Tipo hatchback — ecodrive, mycar

Tak niewiele wysiłku potrzeba, aby zadbać o środowisko. Bogato wyposażony – ekonomiczny w utrzymaniu. Oto on! Tipo hatchback!

Fiat Tipo hatchback jest nie tylko wygodny i atrakcyjny, lecz także ekologiczny. Funkcja eco:Drive™ pomoże Ci obniżyć zużycie paliwa i zmniejszyć emisję spalin. Analizuje ona Twój styl jazdy i daje wskazówki, które pozwolą Ci jeździć ekonomiczniej. A jeśli nie pamiętasz, gdzie zaparkowałeś samochód, aplikacja my:Car pomoże Ci go szybko znaleźć.
Fiat Tipo hatchback — kamera cofania

Pomocnik parkowania

Parkowanie stanie się dziecinnie proste dzięki kamerze cofania zintegrowanej z systemem Uconnect™. Czy mówiliśmy Ci, że nie potrzebujesz wiele, aby zyskać tak wiele dzięki Fiatowi Tipo?

Promocje