Fiat Business: kompleksowa oferta dla firm.

Samochód na firmę dopasowany do Twoich potrzeb. Szeroki wybór samochodów i wszechstronna, kompletna oferta stworzona z myślą o zaspokojeniu potrzeb klientów biznesowych. Cel — zapewnienie elastyczności dzięki oferowaniu licznych rozwiązań w zakresie kupna, leasingu i wypożyczania pojazdów, które sprawiają, że nowe auta są w zasięgu ręki każdego przedsiębiorcy.

Bądź na bieżąco z informacjami od działu Fleet & Business FCA

Zadaniem zespołu Fleet & Business FCA jest oferowanie funkcjonalnych i uniwersalnych rozwiązań spełniających potrzeby Twojej firmy. Jego działalność koncentruje się wokół wielu marek, takich jak Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Abarth i Fiat Professional, oraz rozwiązań z zakresu kupna, wypożyczania i leasingu pojazdów. Wszystko to z myślą o tym, by pomóc Ci prowadzić firmę.

Rodzaje działalności.

Kupno i wynajem

Jak najlepiej sfinansować zakup nowego auta na firmę? Mamy najlepsze rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb.

Wynajem długoterminowy

Wynajmij samochód na dłuższy czas, korzystając z usług naszego partnera FCA Fleet Services.  Opłata miesięczna zawiera wszystkie koszty wynajmu pojazdu. Wynajem długoterminowy to połączenie finansowania z kompleksowym pakietem usług dodatkowych, podnoszących komfort i obniżających koszty korzystania z samochodu. Wszystko w stałej miesięcznej opłacie przez cały okres trwania umowy.
Obsługa Klienta FCA Fleet Services: +48 22 465 63 25
Assistance FCA Fleet Services: +48 728 440 860

Zakup

Skorzystaj z oferowanych przez FCA Leasing rozwiązań w zakresie leasingu bądź sprzedaży ratalnej.
Decydując się na leasing, firma przez określony czas uiszcza okresową opłatę za korzystanie z samochodu. Gdy minie okres obowiązywania umowy leasingowej, samochód ten można kupić lub zwrócić.
W przypadku sprzedaży ratalnej można rozłożyć na raty pełną kwotę zakupu auta lub jej część.

Oferta Business - promocje

FIAT ABONAMENT

FIAT ABONAMENT

Bez wpłaty własnej. Wygoda i niskie opłaty w formie stałego miesięcznego czynszu. Nowoczesne rozwiązanie z nowym samochodem w ofercie na 11 lub 23 miesiące. Oraz pakiet dodatkowych usług tj. przeglądy techniczne, serwisowanie, sezonowa wymiana opon oraz ubezpieczenie AC/OC/NW w ramach oferty abonamentowej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
LEASING DLA FIRM – MODEL TIPO

LEASING DLA FIRM – MODEL TIPO

Fiat Tipo w promocyjnym leasingu dla biznesu już od 499 zł miesięcznie netto.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ