Aplikacje dla elektromobilności

Aplikacja FIAT
Niezbędne narzędzie właściciela samochodu Fiat.
Zaplanuj wizytę w serwisie, sprawdź historię poprzednich wizyt, zlokalizuj najbliższego dealera. Wszelkie informacje na temat Twojego samochodu są od teraz na wyciągnięcie ręki. Dzięki aplikacji FIAT masz dostęp do My easyCharge oraz My easyWallbox i możesz zarządzać wszystkimi usługami związanymi z ładowaniem samochodu.
My easyCharge

Usługa umożliwia wyszukiwanie i korzystanie z publicznych stacji ładowania. Dostęp uzyskuje się dzięki aplikacji lub karcie, którą możesz otrzymać w trakcie rejestracji.

My Dream Garage

Klienci, którzy kupili nowego elektrycznego Fiata 500 mają dostęp do wirtualnego garażu, który umożliwia im wynajmowanie innych modeli marki Fiat w korzystnych cenach.

My easyWallbox

Aplikacja oparta na technologii Bluetooth® umożliwia kontrolę ładowarki easyWallbox. Z jej pomocą rozpoczniesz lub zaplanujesz ładowanie samochodu, sprawdzisz wcześniejsze sesje ładowania oraz ustawienia ładowarki.

Fiat Link & Drive

Odkryj moc i łatwość obsługi aplikacji Fiat Link & Drive, dostępnej dla nowego Fiata 500 Action, i ciesz się zupełnie nowymi wrażeniami z jazdy dzięki Twoim urządzeniom mobilnym.

Twoja ulubiona muzyka, Twoje trasy i inne ważne dla Ciebie funkcje będą zawsze na wyciągnięcie ręki.