HATCHBACK LA PRIMA

  NOWY FIAT 500

  LA PRIMA

  ZMIEŃ WERSJĘ
  Wybierz jeden z kolorów inspirowanych naturą:

  Wybierz jeden z kolorów inspirowanych naturą:

  FUNKCJE ELEKTROMOBILNOŚCI

  TECHNOLOGIA

  Godny zaufania pomocnik, zawsze u Twego boku. Nowa 500 «la Prima» Hatchback to pierwszy mały samochód elektryczny, który oferuje jazdę autonomiczną na poziomie 2 (ADAS), co przekłada się na wyższy poziom bezpieczeństwa w ruchu miejskim.

  SYSTEM INFORMACYJNO-ROZRYWKOWY

  Całkowicie nowy system multimedialny Cinerama Infotainment Fiata 500 «la Prima» Hatchback z jasnym wyświetlaczem o przekątnej 10,25” jest czytelny i przyjazny w użyciu. Ultraszybki Bluetooth w ciągu mniej niż 5 s od otwarcia drzwi pojazdu jest w stanie połączyć z systemem wszystkie smartfony znajdujące się w samochodzie. Interfejs podobny do tego znanego ze smartfona, posiada całkowicie konfigurowalny układ ekranu. Sprawia to, że ​​system multimedialny samochodu jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Możesz bezprzewodowo podłączyć swój smartfon i wyświetlać ulubione aplikacje na dużym ekranie. Dużym ułatwieniem w jego obsłudze jest system rozpoznawania mowy, który umożliwia rozpoczęcie interakcji z samochodem od zwrotu „Hej Fiat”.Wbudowana nawigacja precyzyjnie pokazuje szczegóły drogi, wykorzystując do tego ekran o przekątnej 10,25”. Możliwa jest również wizualizacja mapy nawigacji w formie 3D.Nowy Fiat 500 «la Prima» wyposażony został dodatkowo w bezprzewodową ładowarkę do telefonu.

  SYSTEM INFORMACYJNO-ROZRYWKOWY

  CINERAMA INFOTAINMENT

  BEZPRZEWODOWY APPLE CARPLAY

  Podłącz swojego iPhone’a do 10,25-calowego wyświetlacza Uconnect i steruj bezprzewodowo urządzeniem Apple CarPlay za pośrednictwem asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Bezprzewodowy Apple CarPlay to najmądrzejszy i najbezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone'a w samochodzie. Możesz bezpiecznie uzyskiwać wskazówki, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości, a także słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów, koncentrując cały czas uwagę na drodze.

  Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej o kompatybilnych urządzeniach.

  CarPlay, iPhone and Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple inc.

  ANDROID AUTO™

  Nowy Fiat 500 «la Prima» hatchback jest kompatybilny również z Android Auto i może łączyć się bezprzewodowo z kompatybilnymi telefonami. Po podłączeniu smartfona do systemu w samochodzie, łatwy w obsłudze interfejs wyświetli Twoje aplikacje na 10.25-calowym wyświetlaczu Uconnect. Za pomocą ekranu dotykowego możesz bezpiecznie sterować muzyką, wykonywać połączenia, a dzięki Mapom Google otrzymywać wskazówki dojazdu i informacje o ruchu w czasie rzeczywistym.

  Google, Google Play, Android Auto są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google LLC.

  Aby korzystać z Android Auto na wyświetlaczu samochodowym, potrzebujesz systemu samochodowego zgodnego z Android Auto, telefonu z Androidem 5.0 lub nowszym oraz aplikacji Android Auto.

  Aby korzystać z Android Auto Wireless, musisz mieć jeden z poniższych:
  • Dowolny smartfon z systemem Android 11.0 i siecią Wi-Fi 5 GHz. W Unii Europejskiej smartfony muszą spełniać dodatkowe wymogi regulacyjne, aby móc korzystać z sieci Wi-Fi 5 GHz w samochodzie.
  • Smartfon Google lub Samsung z systemem Android 10.0.
  • Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 + lub telefon Note 8 z systemem Android 9.0.

  Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej o kompatybilnych urządzeniach.

  ŁĄCZNOŚĆ

  Nowy Fiat 500 «la Prima» Hatchback jest wyposażony w szereg najnowocześniejszych funkcji łączności, do wykorzystania wewnątrz samochodu jak i poza nim, w tym zupełnie nową aplikację mobilną. Aplikacja FIAT umożliwia zarządzanie nową 500 w dowolnym miejscu i czasie. Odkryj wszystkie jej funkcje.

  MY ECHARGE

  My eCharge pozwala użytkownikom nowego Fiata 500 «la Prima» Hatchback wejść w świat usług ułatwiających zarządzanie ładowaniem akumulatora.. Dzięki aplikacji FIAT możesz bez problemu znaleźć stacje ładowania znajdujące się w pobliżu Ciebie, uzyskać dostęp do funkcji zarządzania ładowaniem i płatnościami lub śledzić historię ładowania akumulatora samochodu. Skorzystaj w domu ze swojej prywatnej ładowarki Wallbox i, dzięki zdalnemu zarządzaniu, wykorzystaj jej możliwości w najbardziej efektywny sposób

  MY ASSISTANT

  Funkcja My Assistant zapewni Ci bezpieczeństwo w każdym miejscu. . Nowa 500 «la Prima» Hatchback jest w stanie wykonywać połączenia alarmowe za pomocą przycisku nad lusterkiem wstecznym *, może też wezwać pomoc drogową z ekranu dotykowego lub przez aplikację FIAT.

  * Połączenie alarmowe nie jest dostępne z ekranu dotykowego pojazdu ani przez aplikację FIAT

  MY REMOTE

  Dzięki systemowi My Remote możesz bezpośrednio ze swojego smartfona zlokalizować miejsce postoju Twojej 500 «la Prima» Hatchback, ale to nie wszystko. Z poziomu aplikacji mobilnej możesz także blokować i odblokowywać drzwi pojazdu, zaplanować włączenie klimatyzacji, sprawdzać poziom naładowania akumulatora oraz planować jego ładowanie. Co więcej, dzięki usłudze asystenta głosowego „At-Home Digital Assistant” możesz zdalnie komunikować się Twoim nowym Fiatem 500.

  MY CAR

  Zastanawiasz się, co się dzieje pod maską? Nie martw się, dzięki funkcji My Car możesz uzyskać w czasie rzeczywistym informacje o stanie swojego pojazdu. Sprawdzisz ciśnienie w oponach, przebieg czy informacje o przeglądach. Wystarczy otworzyć aplikację FIAT lub sprawdzić bezpośrednio na wyświetlaczu systemu multimedialnego. Nowa 500 «la Prima» Hatchback nie ma ma przed Tobą żadnych tajemnic.

  MY NAVIGATION

  Dotarcie do celu nigdy nie było tak łatwe. Dzięki systemowi My Navigation możesz ustawić cel podróży bezpośrednio zaplikacji FIAT za pomocą jednego dotknięcia. Wyświetlacz Twojego nowego Fiata 500 «la Prima» Hatchback natychmiast wskaże drogę do miejsca docelowego informując Cię na żywo o natężeniu ruchu, warunkach pogodowych, fotoradarach i punktach ładowania. Twoje mapy są aktualizowane na bieżąco, zdalnie,zapewniając bezproblemowe użytkowanie..

  MY WI-FI

  Dzięki funkcji My WI-FI zawsze poczujesz się jak w domu. Nowa 500 «la Prima» Hatchback stanie się hotspotem Wi-Fi, do którego można podłączyć jednocześnie do 8 urządzeń. Dzięki bezpłatnemu okresowi próbnemu Ty i Twoi towarzysze podróży możecie surfować po Internecie, słuchać muzyki, komfortowo pracować, a także korzystać z asystenta głosowego Amazon, Alexy.

  *Ta usługa jest dostępna w języku włoskim. W innych językach (angielskim, francuskim, niemieckim I hiszpańskim) będzie dostępna na początku 2021 roku.

  MY ALERT

  Twoja nowa 500 «la Prima» Hatchback ma oczy zawsze szeroko otwarte. Jeśli wystąpi jakiś problem z Twoim samochodem, natychmiast otrzymasz o tym powiadomienie push w aplikacji FIAT. W przypadku kradzieży auta, możesz natychmiast skontaktować się z operatorem w celu ustalenia położenia Twojego pojazdu i przekazania tych informacji policji.*

  * My Alert jest usługą opcjonalną w nowej 500 «la Prima».

  UCONNECT™-SERVICES

  UCONNECT™-SERVICES

  Zawsze będziesz w kontakcie z Twoim nowym Fiatem 500 dzięki Uconnect-Services
  To pakiet, który wspomaga bezpieczeństwo Twojego samochodu i pozwala na zdalne sterowanie częścią funkcji.

  WERSJE

  CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?