Skip to content Skip to navigation
  HATCHBACK LA PRIMA

  NOWY FIAT 500

  LA PRIMA BY BOCELLI

  ZMIEŃ WERSJĘ
  Wybierz jeden z kolorów:

  Wybierz jeden z kolorów:

  Dwie włoskie ikony – nowy Fiat 500 i Andrea Bocelli - połączyły siły, aby stworzyć legendarne doświadczenie. Na pokładzie nowego Fiata 500 La Prima by Bocelli, imponujący JBL premium audio system z wirtualną rzeczywistością zamienia każdą podróż w muzyczne przeżycie.

  WERSJE

  Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy i mogą przedstawiać wersje, konfiguracje, akcesoria i/lub wyposażenie dostępne wyłącznie na zamówienie i po uiszczeniu opłaty. Dostępne kolory i tapicerka foteli mogą się różnić ze względów technicznych, konstrukcyjnych i/lub handlowych i mogą być dostępne wyłącznie w pojazdach znajdujących się na stocku dealerskim.

  (1) SEAQUAL® MARINE PLASTIC to zrównoważony, w pełni identyfikowalny surowiec z INICJATYWY SEAQUAL, który jest wytwarzany ze śmieci morskich. SEAQUAL® MARINE PLASTIC jest wykonany w 100% z plastiku pochodzącego z mórz. 23%* tkaniny foteli wykonano z WŁÓKIEN SEAQUAL® zawierających 10% MORSKIEGO PLASTIKU SEAQUAL®. *wartości procentowe odnoszą się do całego fotela

  CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

  Zdjęcia mają charakter poglądowy i orientacyjny, a niektóre mogą przedstawiać wersje, wykończenia, akcesoria i/lub wyposażenie dostępne tylko na życzenie i za dodatkową opłatą. Dostępne kolory mogą się różnić ze względów technicznych i/lub konstrukcyjnych oraz handlowych i mogą być dostępne tylko w pojazdach znajdujących się na stocku.