Skip to content Skip to navigation
ZAPROJEKTOWANY NA KOLEJNĄ DEKADĘ

ZAPROJEKTOWANY NA KOLEJNĄ DEKADĘ

ZASIĘG W CYKLU MIEJSKIM DO 460 KM

Zasięg w cyklu mieszanym WLTP do 320 km

TRYB SHERPA

Pomoże Ci w dotarciu do celu

SZYBKIE ŁADOWANIE

Cały dzień jazdy już po 5 minutach ładowania (50 km)

ZAPROJEKTOWANY NA KOLEJNĄ DEKADĘ

SAMOCHÓD MIEJSKI NOWEJ GENERACJI

Całkowicie nowy elektryczny Fiat 500 jest pierwszym samochodem miejskim, który oferuje Ci jazdę wspomaganą na poziomie 2 - Fiat Co-Driver.

POZNAJ SZTUKĘ DŹWIĘKU

Fiat zwrócił się do jedynego w swoim rodzaju Andrei Bocelliego, który współpracował z inżynierami JBL, aby stworzyć najwyższej jakości dźwięk, który będzie doskonałym towarzyszem każdej podróży.

RÓŻNE MIEJSCA, WIĘCEJ WRAŻEŃ

Cztery Virtual Venues, cztery wyjątkowe krajobrazy dźwiękowe, nieograniczone możliwości cieszenia się podróżą. Cały JBL premium audio system został skalibrowany w celu uzyskania najlepszej akustyki i brzmienia dla każdego gatunku muzyki lub podcastów, zapewniając niezrównane wrażenia dźwiękowe.

Mój Pokój Muzyczny oferuje ciepło i intymność osobistego koncertu, tak jakby artysta był przed Tobą, podczas gdy Moje Studio Nagrań zapewnia szerokie tony i wyjątkowe wrażenie prawdziwej przestrzeni nagraniowej z niesamowitą akustyką. Poczuj się jak na widowni Opery G. Verdi w Pizie, dzięki ustawieniu, które tworzy niepowtarzalną atmosferę, lub zabierz swoją miłość do dźwięku na dużą scenę w Mojej Otwartej Arenie i doświadcz wielkości swojego ulubionego artysty.

CICHY SZUM BRYZY

Dźwięk nowego Fiata 500 został zaprojektowany zgodnie z duchem włoskiej kreatywności.

CICHY SZUM BRYZY
CICHY SZUM BRYZY
PORÓWNAJ DŹWIĘKI
Posłuchaj włoskiego ducha kreatywności
Posłuchaj zwykłego samochodu elektrycznego
NOWY FIAT 500
URUCHAMIANIE
WYŁĄCZANIE

NOWY FIAT (500)RED

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Zdjęcia służą wyłącznie do celów poglądowych i orientacyjnych, a niektóre mogą przedstawiać wersje, wykończenia, akcesoria i/lub wyposażenie dostępne tylko na życzenie i za dodatkową opłatą. Dostępny miękki dach może się różnić ze względów technicznych i/lub konstrukcyjnych oraz handlowych i może być dostępny tylko w samochodach znajdujących się na stockach dealerskich.