Dostosuj ofertę do swoich potrzeb

Dostosuj ofertę do swoich potrzeb

Wystarczą cztery proste kroki, by wprowadzić dane swojego samochodu i skorzystać z wyjątkowych ofert oraz usług przeznaczonych dla Ciebie i Twojego samochodu!

{{selectedModel.saleDescription|| 'Model'}}
{{selectedEngine.description| limitTo: 22}} {{selectedEngine.Fuel.description}} Silnik
{{selectedMonths.description}} Wiek samochodu miesięcy
{{selectedKm.description}} Przebieg (km) Km
{{model.saleDescription}}
  Wersja
  {{equipment.description}}
  {{engine.description}} {{engine.Fuel.description}}
   {{month.description}} miesięcy
   {{km.description}} Km

   Wpisz numer rejestracyjny lub VIN Twojego samochodu i poznaj wszystkie usługi oraz oferty specjalne dostępne dla Twojego samochodu!

   *Nie znaleziono pojazdu  Podany pojazd nie należy do marki Fiat.
   POTWIERDŹ
   Wejdź do MyFiat

   Wejdź do swojego prywatnego profilu i zobacz, co Fiat ma Ci do zaoferowania w specjalnie dla Ciebie przygotowanym obszarze

   Wejdź do MyFiat

   Rejestracja

   Chcesz otrzymywać oferty i korzystać z wyjątkowych usług przygotowanych specjalnie z myślą o Twoim samochodzie?

   Czekamy na Ciebie: wejdź do myFiat!

   myFiat
   Znajdź nas

   Znajdź nas

   Potrzebujesz informacji, wyceny lub wsparcia? Chcesz umówić się na wizytę? Czekamy na Ciebie!

   Znajdź dealera

   Otwórz mapę i znajdź dealera znajdującego się najbliżej Ciebie! ZNAJDŹ

   Umów się na spotkanie i informacje

   Oleje i płyny eksploatacyjne

   Oil functional liquids
   Wybierając środki smarne firmy Petronas, produkowane wyłącznie na rzecz FCA, zapewnisz swojemu samochodowi doskonałe osiągi, niskie zużycie paliwa, bezpieczeństwo i poszanowanie dla środowiska. Oferująca ponad 30 marek w ponad 20 krajach świata firma Petronas to lider w produkcji, dystrybucji i sprzedaży wysokiej jakości płynów eksploatacyjnych dla sektora motoryzacyjnego. Oryginalnymi produktami Petronas uzupełnia się fabrycznie różne komponenty samochodu, a w razie konieczności dokonania wymiany z zalecanymi środkami marki można zapoznać się w instrukcjach obsługi samochodów marek Fiat.
   • Fluido freni tutela
    Płyn hamulcowy petronas tutela
    • Płyn hamulcowy petronas tutela
     W SKRÓCIE
     brake fluid

     PŁYN HAMULCOWY PETRONAS TUTELA

     By zapewnić Ci bezpieczeństwo za kierownicą

     Płyn hamulcowy ma istotne znaczenie, jeśli chodzi o ochronę komponentów układu hamulcowego: zapewnia prawidłowe działanie hamulców i uruchamianie układu hamulcowego w odpowiednim czasie. Parametry płynu nie mogą ulegać zmianie w miarę upływu czasu, abyś mógł czuć się bezpiecznie. Dlatego nasz Wykaz czynności przeglądów okresowych przewiduje okresową wymianę płynu hamulcowego, którą należy przewidzieć przynajmniej co 2 lata.

     PŁYN HAMULCOWY PETRONAS TUTELA TOP 4/S
     brake fluid

     PŁYN HAMULCOWY PETRONAS TUTELA TOP 4/S

     Płyny hamulcowe linii PETRONAS TUTELA zostały opracowane i wykonane, by zapewnić spełnienie najbardziej surowych standardów bezpieczeństwa i, w zakresie niektórych parametrów, wykazują charakterystyki wyższe od wartości granicznych przewidzianych międzynarodowymi normami.
     Jest wiele charakterystyk, jakie musi spełniać płyn hamulcowy i wszystkie one są niezbędne dla bezpieczeństwa pojazdu i osoby nim kierującej odporność na wrzenie, aby nie dopuścić do tworzenia się pęcherzy pary w instalacji («vapour lock»); wskaźnik lepkości, który przy zmianach temperatury musi gwarantować prawidłowe działanie układu, nawet w najniższych temperaturach (-40°); higroskopijność: płyn hamulcowy musi posiadać zdolność absorbowania wilgoci, która dostaje się do obiegu płynu hamulcowego i tam się skrapla.

   Regenerowane części zamienne

   Bazując na oryginalnej zużytej części, podczas obróbki o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego, możemy wykonać produkt o osiągach na równi z fabrycznymi.

   Oleje i płyny eksploatacyjne

   Petronas: produkty wysokiej jakości, o charakterystykach zapewniających bezpieczeństwo, wysoką sprawność, niskie zużycie oraz poszanowanie środowiska.

   Chcesz dowiedzieć się więcej?

   Potrzebujesz dodatkowych informacji o konkretnym problemie? Skontaktuj się ze swoim dealerem w celu umówienia spotkania!