RODZINA FIAT
(RED)

(RED)ESIGN TWOJEGO PROFILU

(RED) i Fiat: wyjątkowe partnerstwo, które walczy z pandemią przy każdym zakupie pojazdu z rodziny (FIAT)ᴿᴱᴰ, tworząc najbardziej etyczną serię aut. (RED) to organizacja, która wspiera walkę z sytuacjami zagrożenia zdrowia, takimi jak AIDS i COVID: za każdym razem, gdy kupujesz produkt (RED), przekazujesz darowiznę dla Światowego Funduszu (Global Fund), który wspiera wsparcie szeregu działań: profilaktyki, leczenia, poradnictwa, testów, edukacji i usług opiekuńczych dla najbardziej potrzebujących społeczności. Właśnie dlatego z dumą dołączyliśmy do tego projektu i stworzyliśmy rodzinę (FIAT)ᴿᴱᴰ: abyś mógł być jego częścią*.

INFOTAINMENT

STWORZONY BY DBAĆ O TWOJE ZDROWIE

Rodzina (Fiat)RED oferuje (FIAT)RED Kit, który zapewnia czyste powietrze wewnątrz samochodu w trosce o Twoje zdrowie.

(RED)YKOWANY ZESTAW POWITALNY

Wybierając jeden z modeli z rodziny (FIAT)RED, dokonujesz znaczącego wyboru.

Ciesz się specjalnym zestawem powitalnym przy odbieraniu samochodu:

• Specjalna obudowa kluczyka
• Dedykowany dozownik*


* Roztwory na bazie alkoholu nie mogą być przechowywane w tym dozowniku, gdy są używane wewnątrz samochodu. W każdym przypadku ponosisz pełną odpowiedzialność, kiedy korzystasz z roztworów na bazie alkoholu przechowywanych w tym dozowniku.

500 IRIDE eSCOOTER

Wybierając z rodziny Fiata (500)RED, zyskasz możliwość zamówienia z samochodem hulajnogi elektrycznej 500 Iride, eScooter'a od Mopar®, inspirowanego kultowym designem Fiata 500.
Idealne rozwiązanie dla zeroemisyjnej miejskiej mobilności:

•Zwinny i łatwy w obsłudze
•Ładowanie w 4,5 godziny, z zasięgiem do 30 km
•Maksymalna prędkość 25 km/h*
•10” koła z komorą powietrzną, amortyzator, szeroki podest i teleskopowa kierownica
•Dedykowana aplikacja 500 Iride do monitorowania, udostępniania i ustawiania funkcjonalności prosto ze smartfona, kompatybilna z systemem iOS i Android

* Maksymalna prędkość i korzystanie z eScooter'a mogą ulec zmianie w zależności od ograniczeń prędkości i przepisów ruchu drogowego obowiązujących w poszczególnych krajach. Zawsze przestrzegaj przepisów ruchu drogowego.

POZNAJ NOWĄ RODZINĘ (500)RED 

*Fiat, Jeep i RAM przeznaczyły co najmniej 4 mln USD na Światowy Fundusz w latach 2021-2023, by wspomóc (RED) w walce z zagrożeniami zdrowia, takimi jak COVID i AIDS. Każdy zakupiony pojazd FIAT (RED) wspiera te działania. 

Zdjęcia mają charakter poglądowy i orientacyjny, a niektóre mogą przedstawiać wersje, wykończenia, akcesoria i/lub wyposażenie dostępne tylko na życzenie i za dodatkową opłatą. Dostępne kolory mogą się różnić ze względów technicznych i/lub konstrukcyjnych oraz handlowych i mogą być dostępne tylko w pojazdach znajdujących się na stocku.