Skip to content Skip to navigation

  (RED)

  600 nowych sposobów pomagania ludziom. Nowy model Fiata 600 ma wszystkie charakterystyczne dla (RED) funkcje – a także przeznaczenie. A do tego jest dostępny w 3 kolorach.

  ODKRYJ (RED)

  (RED) i Fiat: wyjątkowe partnerstwo, które walczy z pandemią, przy każdym zakupie nowego Fiata (600) RED, przyczyniając się do tworzenia najbardziej etycznej i właściwej naszym czasom serii. (RED) to organizacja, która wspiera walkę z sytuacjami zagrożenia zdrowia, takimi jak AIDS i COVID: za każdym razem, gdy kupujesz produkt (RED), przekazujesz darowiznę dla Światowego Funduszu (Global Fund), który wspiera szereg działań: profilaktyki, leczenia, testów, edukacji i usług opiekuńczych dla najbardziej potrzebujących społeczności. Dlatego właśnie z dumą dołączyliśmy do tego projektu i stworzyliśmy nowego Fiata (600) RED: aby pozwolić Ci zostać jego częścią.
  Fiat, Jeep i RAM przeznaczyły co najmniej 4 mln USD na Światowy Fundusz w latach 2021-2023, by wspomóc (RED) w walce z zagrożeniami zdrowia, takimi jak COVID i AIDS. Każdy zakupiony pojazd FIAT (RED) wspiera te działania. 

  RADIO Z EKRANEM 10’’

  Ciesz się ulubionymi piosenkami, połącz radio z telefonem i dzwoń lub odbieraj połączenia od przyjaciół za pomocą ekranu 10’’ z opcjami graficznymi. Wybierz barwy i grafikę odpowiednie dla Twojej podróży.

  DŹWIĘK POWITALNY

  Trudno o coś lepszego niż ciepłe przywitanie po wejściu do Twojego samochodu! Twój nowy model Fiata 600 będzie Cię zawsze witał i żegnał.

  (RED)SZCZEGÓŁY

  Poza unikalnymi barwami i logiem (RED), ta wersja oferuje fotele pokryte czarnym materiałem z recyklingu. Ponadto, możesz poprawić swoje samopoczucie dzięki terapii kolorami we wnętrzu pojazdu, wykorzystując do 64 możliwych kombinacji kolorystycznych.

  WIĘCEJ PRZESTRZENI

  Aby poprawić Twój komfort, skorzystaj z innowacyjnego, inteligentnego schowka centralnego ze spersonalizowaną osłoną (RED) : mając do dyspozycji 15 litrów pojemności, znajdziesz w nim miejsce na swoje rzeczy osobiste.