Skip to content Skip to navigation

  ŁĄCZNOŚĆ
  WESZŁA DO ŚWIATA POJAZDÓW PODŁĄCZONYCH DO SIECI!

  Świat, który pozwala Ci przesyłać przez Internet dane do i z aplikacji FIAT. Korzystaj z wartościowych usług dostarczanych przez markę i ciesz się bezpieczeństwem, komfortem i przyjemnością z funkcji informacyjno-rozrywkowych, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze. Ponieważ nie możesz iść na kompromis w kwestii bezpieczeństwa lub komfortu, oferta usług łączności jest obecnie uproszczona dzięki dwóm nowym pakietom.

  Connect ONE : Pomoc zawsze pod ręką

  Będąc w pojeździe masz ochronę wszędzie, gdziekolwiek pojedziesz. Twój nowy Fiat 600 może nawiązywać połączenia alarmowe za pośrednictwem lampki sufitowej*, kontaktować się z wyznaczonym asystentem lub wezwać pomoc drogową, za pomocą ekranu dotykowego lub aplikacji FIAT.

  *Połączenie alarmowe nie jest dostępne na ekranie dotykowym ani w aplikacji FIAT.

  Connect PLUS : Ciesz się komfortem podczas każdej jazdy

  Nowy pakiet Connect PLUS*, możesz kierować swoim samochodem jak nigdy wcześniej, mając do dyspozycji innowacyjne funkcje, które pozwalają na zdalny dostęp do pojazdu, zarządzanie ładowaniem, możliwość otrzymywania powiadomień o stanie pojazdu, planowanie podróży samochodem elektrycznym, dostęp do nawigacji i wiele innych usług. Przeszukaj pakiet Connect Plus i odkryj dostępne usługi.

  *Dostępne tylko po wybraniu pakietu CONNECT ONE.