Skip to content Skip to navigation

  LA PRIMA

  Ciesz się włoskim stylem wnętrza nowego Fiata 600 La Prima i odkryj prawdziwe znaczenie frazy dolcevita.

  ODKRYJ LA PRIMA

  Najwyższa wersja nowego Fiata 600 posiada do 100 ekskluzywnych i niespotykanych wcześniej funkcji. Jako wersja all-in-one łączy w sobie komfort, technologię i styl.

  BARWY NATURY

  Nowy Fiat 600 to pojazd radosny, od zewnątrz i w środku: poza bogatą paletą barw we wnętrzu pojazdu masz do wyboru 4 opcje kolorystyczne dla karoserii, wszystkie inspirowane włoską przyrodą!

  TERAPIA KOLORAMI

  Popraw swój nastrój dzięki chromoterapii dostępnej w nowym modelu Fiata 600! Masz do wyboru 64 możliwe kombinacje kolorystyczne, to jest 64 razy więcej zmian na lepsze w ciągu dnia!

  SPOKOJNA JAZDA

  Twoje samopoczucie jest priorytetem: jedno kliknięcie i możesz odprężyć się jeszcze bardziej i podróżować spokojniej, dzięki opcjom masażu w fotelu kierowcy. Do tego jednym ruchem stopy możesz otworzyć bagażnik, korzystając z zamontowanych czujników.

  ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA

  Aby jeszcze bardziej zadbać o Twoje samopoczucie, najpierw zadbaliśmy o bezpieczeństwo. Nowy Fiat 600 La Prima posiada najnowocześniejsze środki bezpieczeństwa: jazda autonomiczna na poziomie 2, co oznacza najwyższy poziom wspomagania i bezpieczeństwa podczas jazdy.