Nowy Fiat 500X Mirror Cross

Nie bój się wyruszyć w przyszłość.
Innowacyjne detale, najnowocześniejsza technologia.

Chcesz poznać szczegóły?

Technologia

Uconnect Fiat 500L Mirror

System Uconnect 7’’ HD LIVE

Za pomocą innowacyjnych rozwiązań jednym palcem możesz sterować wszystkimi funkcjami. Dzięki systemowi Uconnect 7'' HD Live możesz z łatwością podłączyć w samochodzie swojego smartfona i w prosty oraz intuicyjny sposób zarządzać muzyką, aplikacjami, kontaktami i mapami bez odrywania uwagi od drogi.

Mopar® Map Care

Apple CarPlay

Zawsze nadąża za najnowszymi modelami telefonów. Funkcja Apple CarPlay umożliwia korzystanie z najnowszej generacji iPhone’a w dowolnym miejscu i czasie. Podłączenie jest bardzo proste, a korzystanie z aplikacji za pośrednictwem systemu Uconnect jest jeszcze łatwiejsze.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń.

CarPlay, iPhone i Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Apple Inc.

TFT Fiat 500L Mirror

Android Auto

Ciesz się wygodą w dowolnym czasie i miejscu. Dzięki funkcji Android Auto, która jest kompatybilna z najnowszymi smartfonami, Twoje aplikacje będą wyświetlane w formie łatwo czytelnych stron za pośrednictwem prostego i intuicyjnego interfejsu na ekranie Fiata 500X Mirror.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń.

Android, Android Auto, Google Play oraz pozostałe znaki towarowe są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Google Inc.

Android Auto Fiat 500L Mirror

Mopar® CONNECT

Samochody przyszłości będą się z Tobą komunikować. Ale nie musisz czekać na jutro: z Mopar® CONNECT możesz sprawdzać status niektórych funkcji swojego samochodu bezpośrednio ze smartfona: sprawdź, czy drzwi są zablokowane, jak szybko jechałeś, a nawet gdzie zaparkowałeś samochód.
Ponadto, nowy Fiat 500X Mirror ostrzeże Cię za pomocą powiadomień push, w przypadku gdy zostawisz coś w samochodzie.