500L Cross: wykracza
poza sferę
codzienności.

Dziel się niezapomnianymi doznaniami z tymi, na których najbardziej Ci zależy. Fiat 500L Cross: gdzie kończy się cywilizacja, zaczyna się przygoda.

Fiat 500L Sport

500L SPORT

Zabierz bliskich na przejażdżkę pełną dynamiki i stylu. Pochwal się logo Sport umieszczonym na błotniku, 17-calowymi felgami aluminiowymi w kolorze czarnym, obudowwami lusterek w kolorze szarym titanium. Poczuj wygodę foteli obszytymi tkaniną Technoprene w kolorze czarnego dżinsu z czerwonym logo 500 z zagłówkami wykończenonymi materiałem Scuba w kolorze czarnym i czerwonym obszyciem.

Dowiedz się więcej

Technologia

Fiat 500L Cross technologia informacyjno-multimedialna

Najnowocześniejsza technologia, duch crossovera

Kto powiedział, że crossover musi być przestarzały? Nowy 500L Cross pełen jest najnowocześniejszych rozwiązań - takich jak selektor z trzema trybami jazdy oraz dotykowy ekran Uconnect™ 7” HD LIVE z USB - ucieszysz się, że masz je pod ręką. Odkrywaj świat i dziel się swoimi doświadczeniami.

Radio USB Fiat 500L Cross

Nowe radio Uconnect 7’’ HD LIVE z dotykowym ekranem i wejściem USB

Zasiądź za kierownicą nowego Fiata 500L Cross i rozpocznij swoją przygodę z systemem multimedialnym Uconnect i 7-calowym ekranem dotykowym. Dla najbardziej wymagających osób przygotowano opcjonalny system nagłośnienia Hi-Fi firmy Beats Audio o mocy 520W. Gdziekolwiek jedziesz, zabierz swoją muzykę ze sobą.
Fiat 500 technologia kamery cofania

Inteligentna kamera cofania

Wymagające drogi to nieodłączny element każdej podróży. Jednak niektóre są barierą nie do przejścia. Dlatego jedyne co możesz zrobić, to zawrócić i pojechać inną trasą. Bez obaw: w momencie wrzucenia wstecznego biegu uruchomiona zostanie kamera cofania, a na ekranie nowego 500L Cross pojawi się wyraźny obraz sytuacji z tyłu samochodu. Z dynamicznymi liniami manewry to łatwizna. Nie zrobisz nawet jednej rysy.
Fiat 500 Cross technologia kamery cofania

Jedź własną drogą

Nowy Selektor trybu jazdy, zlokalizowany na środku konsoli, pozwala wybrać między trzeba trybami jazdy (Normal, Traction+ oraz Gravity Control), dzięki czemu możesz dopasować ustawienie samochodu do rodzaju drogi. Podróżując Fiatem 500L nie czujesz zmęczenia.
Apple CarPlayFiat 500L Cross

Apple CarPlay

Nowy 500L Cross współpracuje z Apple CarPlay. Apple CarPlay zapewnia inteligentniejsze i bezpieczniejsze korzystanie z iPhone’a w samochodzie. Dzięki głównym aplikacjom i funkcjom, opracowanym specjalnie z myślą o CarPlay na ekranie Twojego Fiata 500L Cross, otrzymasz dostęp do informacji o sytuacji na drodze, wykonasz telefon, wyślesz i odbierzesz wiadomości oraz posłuchasz muzyki bez wpływu na obniżenie koncentracji w trakcie prowadzenia samochodu. Siri umożliwi Ci wydawanie komend głosowych do obsługi głównych funkcji smartfona. Możesz wykorzystać do tego również dotykowy ekran lub przyciski na kierownicy.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń. 

CarPlay, iPhone i Siri to zarejestrowane znaki handlowe, będące własnością Apple Inc.   
Android Auto Fiat 500L Cross

Android Auto

Nowy 500L Cross jest kompatybilny z Android Auto™. Android Auto™ ułatwia dostęp do Twoich treści i aplikacji podczas jazdy, bez uszczerbku na bezpieczeństwie. Twoje aplikacje pojawią się na ekranie Twojego 500L Cross. Wszystko to z wykorzystaniem prostego, intuicyjnego interfejsu, ułożonego w przejrzyste strony. Dzięki Google Maps będziesz na bieżąco poinformowany o korkach i nie tylko. Dzięki najlepszej technologii sterowania głosowego, możesz dzwonić oraz wysyłać i odbierać wiadomości bez zdejmowania rąk z kierownicy.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń.

Android, Android Auto, Google Play i inne nazwy są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Google Inc.

Pakiety

Radio USB Fiat 500L Cross

Pakiet Komfort

  • Przednie dywaniki podłogowe
  • Podwójna podłoga bagażnika Cargo Magic Space
  • Składana tylna kanapa
500L tecnologia camera retromarcia

Pakiet Style Cross

  • Dwukolorowe listwy boczne drzwi
  • Ramka tablicy rejestracyjnej w kolorze nadwozia
  • Przyciemniane tylne szyby
  • Oświetlenie ambientowe
500L Cross tecnologia camera retromarcia

Pakiet Winter

  • Selektor trybu jazdy
  • Opony wielosezonowe

Promocje