500L Cross: wykracza
poza sferę
codzienności.

Dziel się niezapomnianymi doznaniami z tymi, na których najbardziej Ci zależy. Fiat 500L Cross: gdzie kończy się cywilizacja, zaczyna się przygoda.

Fiat 500L Sport

500L SPORT

Zabierz bliskich na przejażdżkę pełną dynamiki i stylu. Pochwal się logo Sport umieszczonym na błotniku, 17-calowymi felgami aluminiowymi w kolorze czarnym, obudowwami lusterek w kolorze szarym titanium. Poczuj wygodę foteli obszytymi tkaniną Technoprene w kolorze czarnego dżinsu z czerwonym logo 500 z zagłówkami wykończenonymi materiałem Scuba w kolorze czarnym i czerwonym obszyciem.

Dowiedz się więcej

Technologia

Fiat 500L Cross technologia informacyjno-multimedialna

Najnowocześniejsza technologia, duch crossovera

Kto powiedział, że crossover musi być przestarzały? Nowy 500L Cross pełen jest najnowocześniejszych rozwiązań - takich jak selektor z trzema trybami jazdy oraz dotykowym ekranem UCONNECT7” HD LIVE z USB - ucieszysz się, że masz je pod ręką. Odkrywaj świat i dziel się swoimi doświadczeniami.

Radio USB Fiat 500L Cross

Nowe radio UCONNECT 7’’ HD LIVE z dotykowym ekranem i wejściem USB

Radio z nowym 7-calowym ekranem dotykowym
Dla najbardziej wymagających osób przygotowano system Beats.
Gdziekolwiek jedziesz, zabierz swoją muzykę ze sobą.
Fiat 500 technologia kamery cofania

Inteligentna kamera cofania

Wymagające drogi to nieodłączny element każdej podróży. Jednak niektóre są barierą nie do przejścia. Dlatego jedyne co możesz zrobić, to zawrócić i pojechać inną trasą. Bez obaw: w momencie wrzucenia wstecznego biegu uruchomiona zostanie kamera cofania, a na ekranie nowego 500L Cross pojawi się wyraźny obraz sytuacji z tyłu samochodu. Z dynamicznymi liniami manewry to łatwizna. Nie zrobisz nawet jednej rysy.
Fiat 500 Cross technologia kamery cofania

Jedź własną drogą

Nowy Selektor trybu jazdy, zlokalizowany na środku konsoli, pozwala wybrać między trzeba trybami jazdy (Normalnym, Traction+ oraz Gravity Control), dzięki czemu możesz dopasować ustawienie samochodu do rodzaju drogi. Podróżując Fiatem 500L nie czujesz zmęczenia.
Apple CarPlayFiat 500L Cross

Apple CarPlay*

Nowy 500L Cross współpracuje z Apple CarPlay. Apple CarPlay zapewnia inteligentniejsze i bezpieczniejsze korzystanie z iPhone’a w samochodzie. Dzięki głównym aplikacjom i funkcjom, opracowanym specjalnie z myślą o CarPlay na ekranie Twojego Fiata 500L Cross, otrzymasz dostęp do informacji o sytuacji na drodze, wykonasz telefon, wyślesz i odbierzesz wiadomości oraz posłuchasz muzyki bez wpływu na obniżenie koncentracji w trakcie prowadzenia samochodu. Siri umożliwi Ci wydawanie komend głosowych do obsługi głównych funkcji smartfona. Możesz wykorzystać do tego również dotykowy ekran lub przyciski na kierownicy.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń.”

CarPlay, iPhone i Siri to zarejestrowane znaki handlowe, będące własnością Apple Inc.   

*Funkcja projekcji ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą interfejsu Android Auto™ (w chwili publikacji niniejszej informacji Google nie udostepnia wersji polskojęzycznej), a projekcja ekranu iPhone’a przez interfejs Apple CarPlay™ (w chwili publikacji niniejszej informacji Apple nie udostepnia wersji polskojęzycznej). Więcej o interfejsach znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto.

Android Auto Fiat 500L Cross

Android Auto™*

Nowy 500L Cross jest kompatybilny z Android Auto™. Android Auto™ ułatwia dostęp do Twoich treści i aplikacji podczas jazdy, bez uszczerbku na bezpieczeństwie. Twoje aplikacje pojawią się na ekranie Twojego 500L Cross. Wszystko to z wykorzystaniem prostego, intuicyjnego interfejsu, ułożonego w przejrzyste strony. Dzięki Google Maps będziesz na bieżąco poinformowany o korkach i nie tylko. Dzięki najlepszej technologii sterowania głosowego, możesz dzwonić oraz wysyłać i odbierać wiadomości bez zdejmowania rąk z kierownicy.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń.

Android, Android Auto, Google Play i inne nazwy są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Google Inc.

*Funkcja projekcji ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą interfejsu Android Auto™ (w chwili publikacji niniejszej informacji Google nie udostepnia wersji polskojęzycznej), a projekcja ekranu iPhone’a przez interfejs Apple CarPlay™ (w chwili publikacji niniejszej informacji Apple nie udostepnia wersji polskojęzycznej). Więcej o interfejsach znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto.

Pakiety

Radio USB Fiat 500L Cross

Pakiet Smart

Idealny w teren i do przejażdżki po mieście? Możesz być pewien: z pakietem City Twój nowy 500L Cross zabierze Cię w niezbadane zakątki miasta.

  • Tylna kamera
  • Czujniki parkowania Elektrycznie składane lusterka boczne
  • Oświetlenie podłoża
500L tecnologia camera retromarcia

Pakiet Styl II

Upiększ swój wypad w teren. Pakiet Styl IIdodaje nutkę elegancji, bez której nie będziesz chciał ruszyć.

  • Przyciemniane szyby
  • Oświetlenie wnętrza Ambient Light
500L Cross tecnologia camera retromarcia

Oświetlenie wnętrza Ambient Light

Najważniejsze jest bezpieczeństwo – zwłaszcza jeśli wybierasz się w podróż z całą rodziną.
  • Elektrochromatyczne lusterko wsteczne
  • System Autonomus City Brake

Promocje