Fiat 500L nadwozie

Rodzinny Fiat 500L: fajnie jest dorastać

Rodzinny Fiat 500L: fajnie jest dorastać

Kompaktowy minivan i stylowe auto w jednym. Chcesz poznać wszystkie detale?

Piękno oraz kultowy urok Fiata 500 zamknięte w komfortowym, przestrzennym samochodzie rodzinnym.
Dla Twoich wszystkich marzeń, nawet tych największych.

Technologia

Fiat 500L radio samochodowe Bluetooth

Twoja muzyka

Podróżowanie jest ciekawsze przy ulubionej muzyce: dlatego Fiat 500L ma nie tylko radio analogowe, ale także cyfrowe (DAB), które można połączyć z różnymi urządzeniami (odtwarzacze multimedialne, iPod, iPhone, smartfony) przez port USB, złącze Aux-in i Bluetooth.
Fiat 500L audio Beats

Podkręć głośność

Słuchaj, czego tylko zapragniesz, siedząc w najlepszym rzędzie. System audio nowego Fiata 500L został opracowany z wykorzystaniem technologii Beats AudioTM i ma 6 głośników w przednich i tylnych drzwiach, Subwoofer w bagażniku i 8-kanałowy wzmacniacz cyfrowy, dający łączną moc 520W. Gotowy, aby cieszyć się koncertem na wygodnym miejscu za kierownicą?
Fiat 500L Uconnect

Technologia Uconnect™

Uconnect pozwala na zarządzanie wszystkimi funkcjami multimedialnymi samochodu za pośrednictwem 5-calowego ekranu dotykowego. Co więcej, urządzenie Uconnect 5’’ Radio NAV pozwala na korzystanie z funkcji nawigacji 2.5D TomTom.
Fiat 500L Technologia Uconnect live

System Uconnect™ LIVE

Jeśli kochasz technologię, nie przegap Uconnect LIVE: łącząc radio Uconnect ze swoim smartfonem, możesz korzystać z wielu aplikacji w systemie, takich jak Facebook czy Twitter. Możesz też wybierać spośród ponad 35 milionów utworów muzycznych dzięki serwisowi Deezer i ponad 100 000 stacji radiowych z TuneIn, śledzić najnowsze wiadomości z serwisu Reutersa, a dzięki usługom Live TomTom uzyskiwać informacje dotyczące ruchu drogowego czy pogody i ostrzeżenia o fotoradarach.
Fiat 500L ecodrive

eco:Drive. Ekonomiczne rozwiązania i komfort jazdy.

Oszczędzaj energię jednym dotknięciem palca dzięki aplikacji eco:Drive, która pomaga zmniejszyć zużycie paliwa i na bieżąco sprawdzać poziom emisji dwutlenku węgla. Gdy siadasz za kierownicą, aplikacja analizuje i rejestruje zachowanie samochodu, po czym wyświetla Twój eco:Index. Dzięki temu uzyskujesz cenne informacje na temat tego, jak możesz poprawić swój styl jazdy i zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 16%.
Fiat 500L infotainment

Wszystko w zasięgu ręki

Faktem jest, że Fiat 500L to duży samochód, ale masz w nim wszystko w zasięgu ręki, zwłaszcza technologię. Za jednym dotknięciem możesz odtwarzać muzykę, przeglądać mapy, połączyć się z Facebookiem lub Twitterem lub zmniejszyć emisję spalin.

Promocje