Nowy 500L:
mała limuzyna.


Od 51 900 zł

Chcesz poznać wszystkie detale?

Nowa stylistyka, jeszcze bardziej ikoniczny wygląd ze wszystkimi najbardziej charakterystycznymi cechami rodziny 500.

Fiat 500L Mirror: zawsze w łączności z rodziną.

Fiat 500L Mirror, najbardziej przestronny wśród samochodów z rodziny 500, wybiega w przyszłość. Ekskluzywna kolorystyka Blue Venezia, światła przeciwmgielne, niezbędny system Uconnect 7”, kompatybilny z Android Auto  oraz przystosowany do współpracy z Apple CarPlay — przygotuj się na całkowicie nowe wrażenia z podróży w dobrym towarzystwie.
Dowiedz się więcej

System Multimedialny

Apple CarPlayFiat 500L

Apple CarPlay*

Apple CarPlay zapewnia inteligentniejsze i bezpieczniejsze korzystanie z iPhone’a w samochodzie. Dzięki dostosowanym do CarPlay funkcjom i aplikacjom na ekranie otrzymasz wskazówki nawigacyjne, obsłużysz telefon, wyślesz i odbierzesz wiadomości oraz włączysz muzykę — bez odwracania uwagi od drogi. Siri pozwala sterować głównymi funkcjami smartfona za pomocą poleceń głosowych, dodatkowych opcji na ekranie dotykowym lub przycisków na wielofunkcyjnej kierownicy.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń.

CarPlay, iPhone i Siri to zastrzeżone znaki handlowe będące własnością Apple Inc.

*Funkcja projekcji ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą interfejsu Android Auto™ (w chwili publikacji niniejszej informacji Google nie udostępnia wersji polskojęzycznej), a projekcja ekranu iPhone’a przez interfejs Apple CarPlay™ (w chwili publikacji niniejszej informacji Apple nie udostępnia wersji polskojęzycznej). Więcej o interfejsach znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto.
Android Auto Fiat 500L

Android Auto™*

Android Auto™ ułatwia dostęp do treści i aplikacji w czasie jazdy, bez uszczerbku dla bezpieczeństwa. Przyjazny dla użytkownika interfejs wyświetla aplikacje na ekranie w postaci czytelnych stron. Dzięki Google Maps będziesz na bieżąco informowany o sytuacji w ruchu ulicznym i nie tylko, a najlepsza technologia sterowania głosowego pozwoli Ci telefonować oraz wysyłać i odbierać wiadomości bez zdejmowania rąk z kierownicy.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń.

Android, Android Auto™, Google Play, Google Maps i inne nazwy są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Google Inc.

*Funkcja projekcji ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą interfejsu Android Auto™ (w chwili publikacji niniejszej informacji Google nie udostepnia wersji polskojęzycznej), a projekcja ekranu iPhone’a przez interfejs Apple CarPlay™ (w chwili publikacji niniejszej informacji Apple nie udostepnia wersji polskojęzycznej). Więcej o interfejsach znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto.
Uconnect live Fiat 500L

Uconnect™ 7”

Ty wybierasz muzykę, my zadbamy o jakość dźwięku. System Uconnect™ 7” jest wyposażony w dotykowy ekran pojemnościowy wysokiej rozdzielczości. Dotknij go palcem, aby uzyskać dostęp do przyjaznego dla użytkownika systemu operacyjnego o znakomitych parametrach. System Uconnect™ 7” w modelu Fiat 500L oferuje najnowocześniejszą nawigację Tom Tom z mapami 3D, funkcją wyszukiwania interesujących miejsc, parkingów i stacji benzynowych, a także listę fotoradarów i informacje o pogodzie uaktualniane na bieżąco przez Tom Tom LIVE.
Uconnect Fiat 500L

Uconnect™ 7”

Pobierz aplikację Uconnect™ 7” na swój smartfon z Apple App Store lub Google Play, aby utworzyć listę utworów do odsłuchania w podróży. Możesz wybierać spośród ponad 43 milionów utworów dostępnych w serwisie Deezer. Wybierz tematy wiadomości, który Cię najbardziej interesują, aby słuchać ich w czasie jazdy. Radio możesz wykorzystać także do publikacji wiadomości na Twitterze i utrzymywania kontaktu ze znajomymi z Facebooka. Eco:Drive™ pomaga oszczędzać paliwo i monitoruje emisję CO2 z Twojego samochodu w czasie rzeczywistym.
Możesz na bieżąco sprawdzać informacje o poziomie paliwa i ewentualnych usterkach samochodu. Aplikacja my:Car zapewnia natychmiastowy dostęp do informacji o samochodzie, także przez komputer lub smartfona.
Dzięki TomTom LIVE Twoje podróże są przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Serwis dostarcza aktualnych informacji o sytuacji w ruchu drogowym i pogodzie oraz ostrzega o fotoradarach i wypadkach na trasie.

Technologia

Uconnect Fiat 500L

Nawigacja satelitarna

Nawigacja satelitarna TomTom wyposażona jest w najbardziej innowacyjne funkcje, jak IQ Routes®, wykorzystująca największą bazę danych tras dostępnych w systemie nawigacji satelitarnej. Dzięki temu z łatwością znajdziesz najprostszą drogę do celu.

Nowy system Uconnect 7” HD NAV LIVE w pełni wykorzystuje funkcjonalność dotykowego ekranu, na którym możesz wybrać i przybliżyć fragment mapy, aby uzyskać optymalny widok trasy.
Fiat 500L TFT

Nowy wyświetlacz TFT

Monitoruj trasę dzięki nowej tablicy rozdzielczej.
Nowy, 3,5-calowy kolorowy ekran TFT i unowocześniona stylistyka, która tworzy więcej miejsca na tablicę rozdzielczą, wyświetlającą wszystkie parametry.
Fiat 500L kierownica ze zintegrowanymi przyciskami

Kierownica ze zintegrowanymi przyciskami

W nowym 500L technologia jest – dosłownie – w zasięgu palców. Poza fantastycznym wyglądem, nowa kierownica ze zintegrowanymi przyciskami daje luksus kontroli wszystkich głównych funkcji radia i deski rozdzielczej, wykonując delikatny ruch palców.
Apple CarPlayFiat 500L

System Uconnect™ LIVE

Kochasz technologię? Jeśli tak, to pokochasz również Uconnect™ LIVE. Połącz radio Uconnect™ ze swoim smartfonem i korzystaj z niezliczonych aplikacji w systemie samochodowym. Wśród nich:
eco:Drive – monitoruje styl jazdy i umożliwia podnieść ekonomię zużycia paliwa. my:Car – monitoruje stan samochodu i za pomocą smartfona przypomni Ci gdzie zaparkowałeś (gdybyś zapomniał).
Zameldowania na Facebooku oraz Twitterze.
Masz również dostęp do ponad 43 milionów utworów w serwisie Deezer oraz ponad 100 milionów stacji radiowych na TuneIn. Możesz także śledzić informacje w serwisie Reuters, zapoznać się z informacjami o sytuacji na drogach, lokalizacji fotoradarów, a także sprawdzić prognozę pogody – wszystko dzięki TomTom Live. Czego chcieć więcej?
Android Auto Fiat 500L

Apple CarPlay*

Nowy 500L współpracuje z Apple CarPlay , który zapewnia inteligentniejsze i bezpieczniejsze korzystanie z iPhone’a w samochodzie. Dzięki głównym aplikacjom i funkcjom, opracowanym specjalnie z myślą o CarPlay na ekranie Twojego Fiata 500L, otrzymasz dostęp do informacji o sytuacji na drodze, wykonasz telefon, wyślesz i odbierzesz wiadomości oraz posłuchasz muzyki bez wpływu na obniżenie koncentracji w trakcie prowadzenia samochodu. Siri umożliwi Ci wydawanie komend głosowych do obsługi głównych funkcji smartfona. Możesz wykorzystać do tego również dotykowy ekran lub przyciski na kierownicy.

CarPlay, iPhone i Siri to zarejestrowane znaki handlowe, będące własnością Apple Inc.   

*Funkcja projekcji ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą interfejsu Android Auto (w chwili publikacji niniejszej informacji Google nie udostępnia wersji polskojęzycznej), a projekcja ekranu iPhone’a przez interfejs Apple CarPlay (w chwili publikacji niniejszej informacji Apple nie udostepnia wersji polskojęzycznej). Więcej o interfejsach znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto.
500L tecnologia camera retromarcia

Android Auto™*

Nowy 500L jest kompatybilny z Android Auto™.
Android Auto™ ułatwia dostęp do Twoich treści i aplikacji podczas jazdy, bez uszczerbku na bezpieczeństwie. Twoje aplikacje pojawią się na ekranie Twojego 500L. Wszystko to z wykorzystaniem prostego, intuicyjnego interfejsu, ułożonego w przejrzyste strony. Dzięki Google Maps będziesz na bieżąco poinformowany o korkach i nie tylko. Dzięki najlepszej technologii sterowania głosowego, możesz dzwonić oraz wysyłać i odbierać wiadomości bez zdejmowania rąk z kierownicy.

Android, Android Auto, Google Play i inne nazwy są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do Google Inc.

*Funkcja projekcji ekranu smartfona z systemem operacyjnym Android jest realizowana za pomocą interfejsu Android Auto (w chwili publikacji niniejszej informacji Google nie udostepnia wersji polskojęzycznej), a projekcja ekranu iPhone’a przez interfejs Apple CarPlay (w chwili publikacji niniejszej informacji Apple nie udostepnia wersji polskojęzycznej). Więcej o interfejsach znajdziesz na stronach www.apple.com/ios/carplay/ i www.android.com/auto.

Pakiety

Pakiet Styl

Dopasuj styl swojego 500L. Wybierz dodatki premium, za którymi wszyscy będą się oglądać.

Dostępne dla 500L Popstar.

 • 16- lub 17-calowe felgi aluminiowe
 • Światła przeciwmgłowe
 • Chromowane elementy

Pakiet Connect

Idealny pakiet dla osób, które chcą być stale na bieżąco podczas jazdy. Twój czas jest cenny i 500L to wie.

Dostępne dla 500L Popstar.

 • Integracja z systemem Apple CarPlay
 • Kompatybilność z funkcją Android Auto™
 • USB
 • Radio UconnectTM z DAB i 7" dotykowym ekranem i systemem Bluetooth

Pakiet Komfort

Aby każda podróż była wyjątkowym przeżyciem, potrzebna jest wygoda. Pozwól sobie na komfortową jazdę z 500L.

Dostępne dla 500L Popstar.

 • Elektrycznie sterowane szyby w drzwiach tylnych
 • Cargo Magic Space
 • Lusterko do obserwacji dzieci

Pakiet Smart

Technologia ułatwia życie, a 500L ułatwia prowadzenie.

 • Kamera cofania
 • Czujniki parkowania
 • Elektrycznie składane lusterka boczne
 • Oświetlenie podłoża

Pakiet Styl II

Oświetlenie i kameralność Fiata 500L chroni Cię przed ciekawością innych osób. Dostępne dla 500L Lounge i Cross

 • Przyciemniane szyby
 • Podświetlenie ambient light

Pakiet Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to podstawa, niezależnie od prędkości. Fiat 500L oferuje najwyższej klasy rozwiązania i koncentruje się na tym, co dla nas

najważniejsze: na Tobie.

 • Elektrochromatyczne lusterko wsteczne
 • System Autonomous City Brake

Promocje