Chcesz poznać wszystkie detale?

Nowa stylistyka, jeszcze bardziej ikoniczny wygląd ze wszystkimi najbardziej charakterystycznymi cechami rodziny 500.

500L 120TH i Apple Music®


Gdy styl spotyka się z elegancją, pojawia się nowy 500L 120TH. Duży na zewnątrz, jeszcze większy w środku. Ciesz się dwutonowym lakierem Tuxedo i Apple Music®: do 6 miesięcy muzyki Apple Music® z ponad 50 milionami utworów bez reklam.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

System Multimedialny

Uconnect live Fiat 500L

Uconnect™ 7”

Ty wybierasz muzykę, my zadbamy o jakość dźwięku. System Uconnect™ 7” jest wyposażony w dotykowy ekran pojemnościowy wysokiej rozdzielczości. Dotknij go palcem, aby uzyskać dostęp do przyjaznego dla użytkownika systemu operacyjnego o znakomitych parametrach. System Uconnect™ 7” w modelu Fiat 500L oferuje najnowocześniejszą nawigację Tom Tom z mapami 3D, funkcją wyszukiwania interesujących miejsc, parkingów i stacji benzynowych, a także listę fotoradarów i informacje o pogodzie uaktualniane na bieżąco przez Tom Tom LIVE.
Uconnect Fiat 500L

Uconnect™ 7”

Pobierz aplikację Uconnect™ 7” na swój smartfon z Apple App Store lub Google Play, aby utworzyć listę utworów do odsłuchania w podróży. Możesz wybierać spośród ponad 43 milionów utworów dostępnych w serwisie Deezer. Wybierz tematy wiadomości, który Cię najbardziej interesują, aby słuchać ich w czasie jazdy. Radio możesz wykorzystać także do publikacji wiadomości na Twitterze i utrzymywania kontaktu ze znajomymi z Facebooka. Eco:Drive™ pomaga oszczędzać paliwo i monitoruje emisję CO2 z Twojego samochodu w czasie rzeczywistym.
Możesz na bieżąco sprawdzać informacje o poziomie paliwa i ewentualnych usterkach samochodu. Aplikacja my:Car zapewnia natychmiastowy dostęp do informacji o samochodzie, także przez komputer lub smartfona.
Dzięki TomTom LIVE Twoje podróże są przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Serwis dostarcza aktualnych informacji o sytuacji w ruchu drogowym i pogodzie oraz ostrzega o fotoradarach i wypadkach na trasie.

Technologia

Uconnect Fiat 500L

Nawigacja satelitarna

Nawigacja satelitarna TomTom wyposażona jest w najbardziej innowacyjne funkcje, jak IQ Routes®, wykorzystująca największą bazę danych tras dostępnych w systemie nawigacji satelitarnej. Dzięki temu z łatwością znajdziesz najprostszą drogę do celu.

Nowy system Uconnect 7” HD NAV LIVE w pełni wykorzystuje funkcjonalność dotykowego ekranu, na którym możesz wybrać i przybliżyć fragment mapy, aby uzyskać optymalny widok trasy.
Fiat 500L TFT

Nowy wyświetlacz TFT

Monitoruj trasę dzięki nowej tablicy rozdzielczej.
Nowy, 3,5-calowy kolorowy ekran TFT i unowocześniona stylistyka, która tworzy więcej miejsca na tablicę rozdzielczą, wyświetlającą wszystkie parametry.
Fiat 500L kierownica ze zintegrowanymi przyciskami

Kierownica ze zintegrowanymi przyciskami

W nowym 500L technologia jest – dosłownie – w zasięgu palców. Poza fantastycznym wyglądem, nowa kierownica ze zintegrowanymi przyciskami daje luksus kontroli wszystkich głównych funkcji radia i deski rozdzielczej, wykonując delikatny ruch palców.
Apple CarPlayFiat 500L

System Uconnect™ LIVE

Kochasz technologię? Jeśli tak, to pokochasz również Uconnect™ LIVE. Połącz radio Uconnect™ ze swoim smartfonem i korzystaj z niezliczonych aplikacji w systemie samochodowym. Wśród nich:
eco:Drive – monitoruje styl jazdy i umożliwia podnieść ekonomię zużycia paliwa. my:Car – monitoruje stan samochodu i za pomocą smartfona przypomni Ci gdzie zaparkowałeś (gdybyś zapomniał).
Zameldowania na Facebooku oraz Twitterze.
Masz również dostęp do ponad 43 milionów utworów w serwisie Deezer oraz ponad 100 milionów stacji radiowych na TuneIn. Możesz także śledzić informacje w serwisie Reuters, zapoznać się z informacjami o sytuacji na drogach, lokalizacji fotoradarów, a także sprawdzić prognozę pogody – wszystko dzięki TomTom Live. Czego chcieć więcej?
MOPAR CONNECT

Twój samochód w zasięgu ręki.

Dzięki innowacyjnej technologii MOPAR CONNECT już niczym nie musisz się martwić: zawsze będziesz wiedzieć gdzie zaparkowany jest Twój samochód oraz z jaką prędkością się porusza, w jakich miejscach byłeś, a także czy na pewno zamknąłeś za sobą drzwi – to wszystko sprawdzisz w swoim smartfonie. W razie konieczności alert przypomni Ci, że coś zostało w samochodzie.

Pakiety

Pakiet Styl

Dopasuj styl swojego 500L. Wybierz dodatki premium, za którymi wszyscy będą się oglądać.

Dostępne dla 500L Popstar.

 • 16- lub 17-calowe felgi aluminiowe
 • Światła przeciwmgłowe
 • Chromowane elementy

Pakiet Connect

Idealny pakiet dla osób, które chcą być stale na bieżąco podczas jazdy. Twój czas jest cenny i 500L to wie.

Dostępne dla 500L Popstar.

 • USB
 • Radio UconnectTM z DAB i 7" dotykowym ekranem i systemem Bluetooth

Pakiet Komfort

Aby każda podróż była wyjątkowym przeżyciem, potrzebna jest wygoda. Pozwól sobie na komfortową jazdę z 500L.

Dostępne dla 500L Popstar.

 • Elektrycznie sterowane szyby w drzwiach tylnych
 • Cargo Magic Space
 • Lusterko do obserwacji dzieci

Pakiet Smart

Technologia ułatwia życie, a 500L ułatwia prowadzenie.

 • Kamera cofania
 • Czujniki parkowania
 • Elektrycznie składane lusterka boczne
 • Oświetlenie podłoża

Pakiet Styl II

Oświetlenie i kameralność Fiata 500L chroni Cię przed ciekawością innych osób. Dostępne dla 500L Lounge i Cross

 • Przyciemniane szyby
 • Podświetlenie ambient light

Pakiet Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to podstawa, niezależnie od prędkości. Fiat 500L oferuje najwyższej klasy rozwiązania i koncentruje się na tym, co dla nas

najważniejsze: na Tobie.

 • Elektrochromatyczne lusterko wsteczne
 • System Autonomous City Brake