Nowy Fiat 500
Collezione

Odkryj kolekcję jesienno-zimową

System multimedialny

Fiat 500 Collezione Uconnect e Radio Live

System Uconnect™ LIVE

Dzięki systemowi Uconnect możesz logować się na swoje konto na Twitterze i być w kontakcie ze znajomymi na Facebooku. Zobacz najnowsze wiadomości od Reuters, znajdź swojego Fiata 500 Collezione korzystając z my:Car i monitoruj zużycie paliwa i nie tylko z aplikacją eco:Drive. A dzięki Uconnect Radio LIVE znalezienie odpowiedniej piosenki na Twój jesienny nastrój nie jest trudne przy 43 milionach utworów dostępnych na Deezerze i 100 tysiącach stacji radiowych na TuneIn. Wybrałeś już swój ulubiony utwór? Odtwórz go korzystając z prostego w obsłudze systemu audio wyposażonego w porty USB/AUX oraz przycisków sterujących umieszczonych na kierownicy.
Fiat 500 Collezione app riduzione consumi eco Drive

Apple CarPlay

Nowy Fiat 500 umożliwia korzystanie z funkcji Apple CarPlay. Apple CarPlay to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone’a za kierownicą. Dzięki dostosowaniu kluczowych funkcji i najważniejszych aplikacji do ekranu Twojego Fiata 500 możesz korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać muzyki bez odrywania uwagi od drogi.
Aby sterować głównymi funkcjami swojego smartfona możesz skorzystać z możliwości wydawania poleceń głosowych za pośrednictwem Siri lub z ekranu dotykowego, bądź przycisków umieszczonych na kole kierownicy.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń.

Apple CarPlay, iPhone i Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi Apple Inc.

Android Auto™

Wybierz funkcję Android Auto w nowym Fiacie 500.
Android Auto ułatwia dostęp do zawartości i aplikacji w Twoim smartfonie bez uszczerbku na bezpieczeństwie. Przyjazny dla użytkownika interfejs wyświetla aplikacje ułożone na łatwo czytelnych stronach na ekranie Twojego Fiata 500. Google Maps zapewnia dostęp do bieżących informacji dotyczących natężenia ruchu, ale i wiele więcej, podczas gdy najnowocześniejsza technologia umożliwia wykonywanie połączeń, wysyłanie i odbieranie wiadomości bez konieczności zdejmowania rąk z kierownicy.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń.

Android, Android Auto, Google Play i inne znaki towarowe są zastrzeżonymi znakami towarowymi Google Inc.

1 #section-models#

#selectModels#

2 #section-anagraphic#

#AnagraficText#

Required field
Required Field
Required Field
Required field
Required Field
Required Field
Required Field
* Mandatory fields
#informative_1#
#informative_2#
#informative_3# #informative_19#
#informative_8#
#informative_12#
#informative_16#
3 #section-dealer#

#dealer_title#

#dealer_new_cap#
#dealer_update#
#dealer_list#
#dealer_update#

#titolo_box_1# #nome# #cognome# #titolo_box_2#

#titolo_box_3#

#dealername#
#dealeraddress#
#dealercap# #dealerCity#