Skip to content Skip to navigation

SYSTEM MULTIMEDIALNY

Rodzina 500 oferuje doskonałą łączność w podróży dzięki systemowi multimedialnemu Uconnect z 7-calowym ekranem dotykowym, DAB oraz kompatybilności z Apple CarPlay i Android Auto™.

SYSTEM MULTIMEDIALNY

APPLE CARPLAY

Dzięki wsparciu Apple CarPlay możesz podłączyć swojego iPhone’a do 7-calowego ekranu Uconnect™ HD i korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości oraz słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów koncentrując cały czas uwagę na drodze. Obsługuj Apple CarPlay bezprzewodowo za pomocą asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego.

CarPlay, iPhone i Siri są zarejestrowanymi znakami handlowymi Apple inc.a

Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

ANDROID AUTO™

Fiat 500 jest kompatybilny z Android Auto™. Podłącz swojego smartfona i zarządzaj mapami, muzyką, kontaktami i nie tylko, bez narażania bezpieczeństwa. Dzięki przejrzystemu interfejsowi, Twoje aplikacje będą wyświetlone na 7-calowym ekranie Uconnect™ HD w uporządkowanych zakładkach. Dzięki Android Auto™ możesz korzystać z Youtube Music i słuchać ponad 50 milionów utworów w niekończącej się playliście, bez reklam.

Google, Google Play i Android Auto są znakami handlowymi Google LLC.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

OSIĄGI 500: NOWA ENERGIA W MIEŚCIE I W TRASIE

Wprowadzenie technologii Mild Hybrid w całej rodzinie 500 sprawia, że najbardziej kultowy samochód miejski jest wydajniejszy i daje lepsze wrażenia z jazdy.

HYBRYDOWY I PŁYNNY

Dzięki wprowadzeniu technologii hybrydowej, 500 i 500C są nie tylko wydajniejsze i emitują mniej CO₂ w czasie jazdy, ale także zapewniają lepsze i przyjemniejsze wrażenia z jazdy. Silnik elektryczny pomaga podczas przyspieszania zwiększając responsywność i umożliwia płynniejszy i szybszy zapłon silnika w czasie fazy Start&Stop. Napęd hybrydowy ładuje akumulator samodzielnie i nie trzeba go podłączać do gniazdka. System odzyskuje energię podczas jazdy na biegu jałowym i hamowania, dzięki czemu można bezproblemowo wjeżdżać i wyjeżdżać z miasta nie rezygnując z korzyści ekologicznych i ekonomicznych.

WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Wraz z wprowadzeniem technologii hybrydowej, intuicyjny wyświetlacz TFT w 500 i 500C został zaktualizowany, aby mógł wyświetlać główne wskaźniki związane z akumulatorem. Te wskaźniki to poziom jego naładowania, przepływ energii (zużycie i odzyskiwanie) oraz sugerowanie odpowiedniego biegu dla optymalnej wydajności.

(500)RED

500C DOLCEVITA EDYCJA SPECJALNA

Zdjęcia mają charakter poglądowy i orientacyjny, a niektóre mogą przedstawiać wersje, wykończenia, akcesoria i/lub wyposażenie dostępne tylko na życzenie i za dodatkową opłatą. Dostępne kolory mogą się różnić ze względów technicznych i/lub konstrukcyjnych oraz handlowych i mogą być dostępne tylko w pojazdach znajdujących się na stocku.