HATCHBACK ICON

  NOWY FIAT 500

  ICON

  ZMIEŃ WERSJĘ
  Wybierz jeden z kolorów inspirowanych naturą:

  Wybierz jeden z kolorów inspirowanych naturą:

  FUNKCJE ELEKTROMOBILNOŚCI

  TECHNOLOGIA

  Całkowicie nowa 500 Icon Hatchback wykorzystuje technologię aby poprawić bezpieczeństwo jazdy i pozwolić Ci się cieszyć czasem spędzonym za kierownicą..

  SYSTEM INFORMACYJNO-ROZRYWKOWY

  Całkowicie nowy system multimedialny Cinerama Infotainment Fiata 500 Icon Hatchback z jasnym wyświetlaczem o przekątnej 10,25” jest czytelny i przyjazny w użyciu.
  Ultraszybki Bluetooth w ciągu mniej niż 5 s od otwarcia drzwi pojazdu jest w stanie połączyć z systemem wszystkie smartfony znajdujące się w samochodzie.
  Interfejs podobny do tego znanego ze smartfona, posiada całkowicie konfigurowalny układ ekranu. Sprawia to, że system multimedialny samochodu jest intuicyjny i łatwy w obsłudze.
  Możesz bezprzewodowo podłączyć swój smartfon i wyświetlać ulubione aplikacje na dużym ekranie. Dużym ułatwieniem w jego obsłudze jest system rozpoznawania mowy, który umożliwia rozpoczęcie interakcji z samochodem od zwrotu „Hej Fiat”.
  Wbudowana nawigacja precyzyjnie pokazuje szczegóły drogi, wykorzystując do tego ekran o przekątnej 10,25”. Możliwa jest również wizualizacja mapy nawigacji w formie 3D.
  Nowy model 500 wyposażony został dodatkowo w bezprzewodową ładowarkę do telefonu.

  SYSTEM INFORMACYJNO-ROZRYWKOWY

  CINERAMA INFOTAINMENT

  BEZPRZEWODOWY APPLE CARPLAY

  Podłącz swojego iPhone’a do 10,25-calowego wyświetlacza Uconnect i steruj bezprzewodowo urządzeniem Apple CarPlay za pośrednictwem asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Bezprzewodowy Apple CarPlay to najmądrzejszy i najbezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone'a w samochodzie. Możesz bezpiecznie uzyskiwać wskazówki, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości, a także słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów, koncentrując cały czas uwagę na drodze.

  Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej o kompatybilnych urządzeniach.

  CarPlay, iPhone and Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple inc.

  ANDROID AUTO™

  Nowy Fiat 500 Icon Hatchback jest kompatybilny również z Android Auto i może łączyć się bezprzewodowo z kompatybilnymi telefonami. Po podłączeniu smartfona do systemu w samochodzie, łatwy w obsłudze interfejs wyświetli Twoje aplikacje na 10.25-calowym wyświetlaczu Uconnect. Za pomocą ekranu dotykowego możesz bezpiecznie sterować muzyką, wykonywać połączenia, a dzięki Mapom Google otrzymywać wskazówki dojazdu i informacje o ruchu w czasie rzeczywistym.

  Google, Google Play, Android Auto są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google LLC.

  Aby korzystać z Android Auto na wyświetlaczu samochodowym, potrzebujesz systemu samochodowego zgodnego z Android Auto, telefonu z Androidem 5.0 lub nowszym oraz aplikacji Android Auto.

  Aby korzystać z Android Auto Wireless, musisz mieć jeden z poniższych:
  • Dowolny smartfon z systemem Android 11.0 i siecią Wi-Fi 5 GHz. W Unii Europejskiej smartfony muszą spełniać dodatkowe wymogi regulacyjne, aby móc korzystać z sieci Wi-Fi 5 GHz w samochodzie.
  • Smartfon Google lub Samsung z systemem Android 10.0.
  • Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 + lub telefon Note 8 z systemem Android 9.0.

  Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej o kompatybilnych urządzeniach.

  ŁĄCZNOŚĆ

  Nowy Fiat 500 Icon Hatchback jest wyposażony w szereg najnowocześniejszych funkcji łączności, do wykorzystania wewnątrz samochodu jak i poza nim, w tym zupełnie nową aplikację mobilną. Aplikacja FIAT umożliwia zarządzanie nową 500 w dowolnym miejscu i czasie. Odkryj wszystkie jej funkcje.

  MY ECHARGE

  My eCharge pozwala użytkownikom nowego modelu 500 Icon Hatchback wejść w świat usług ułatwiających zarządzanie ładowaniem akumulatora. Dzięki aplikacji FIAT możesz bez problemu znaleźć stacje ładowania znajdujące się w pobliżu Ciebie, uzyskać dostęp do funkcji zarządzania ładowaniem, płatnościami lub śledzić historię ładowania akumulatora samochodu. Skorzystaj w domu ze swojej prywatnej ładowarki Wallbox i, dzięki zdalnemu zarządzaniu, wykorzystaj jej możliwości w najbardziej efektywny sposób.

  MY ASSISTANT

  Funkcja My Assistant zapewni Ci bezpieczeństwo w każdym miejscu. Nowy 500 Icon Hatchback jest w stanie wykonywać połączenia alarmowe za pomocą przycisku nad lusterkiem wstecznym *, może też wezwać pomoc drogową z ekranu dotykowego pojazdu lub przez aplikację FIAT.

  * Połączenie alarmowe nie jest dostępne z ekranu dotykowego pojazdu ani przez aplikację FIAT

  MY REMOTE

  Dzięki systemowi My Remote możesz bezpośrednio ze swojego smartfona zlokalizować miejsce postoju Twojej 500 High Hatchback, ale to nie wszystko. Z poziomu aplikacji mobilnej możesz także blokować i odblokowywać drzwi pojazdu, zaplanować włączenie klimatyzacji, sprawdzać poziom naładowania akumulatora oraz planować jego ładowanie. Co więcej, dzięki usłudze asystenta głosowego „At-Home Digital Assistant” możesz zdalnie komunikować się Twoim nowym Fiatem 500.

  MY CAR

  Zastanawiasz się, co się dzieje pod maską? Nie martw się, dzięki funkcji My Car możesz uzyskać w czasie rzeczywistym informacje o stanie swojego samochodu. Sprawdzisz ciśnienie w oponach, przebieg czy informacje o przeglądach. Wystarczy otworzyć aplikację FIAT lub sprawdzić bezpośrednio na wyświetlaczu systemu multimedialnego. Nowy 500 Icon Hatchback nie ma przed Tobą żadnych tajemnic.

  MY NAVIGATION

  Dotarcie do celu nigdy nie było tak łatwe. Dzięki systemowi My Navigation możesz ustawić cel podróży bezpośrednio z aplikacji FIAT za pomocą jednego dotknięcia. Wyświetlacz Twojego Nowego Fiata 500 Icon Hatchback natychmiast wskaże drogę do miejsca docelowego informując Cię na żywo o natężeniu ruchu, warunkach pogodowych, fotoradarach i punktach ładowania. Twoje mapy są aktualizowane na bieżąco, zdalnie, zapewniając bezproblemowe użytkowanie.

  MY WI-FI

  Dzięki funkcji My WI-FI zawsze poczujesz się jak w domu. Nowa 500 Icon Hatchback stanie się hotspotem Wi-Fi, do którego można jednocześnie podłączyć do 8 urządzeń. Dzięki bezpłatnemu okresowi próbnemu Ty i Twoi towarzysze podróży możecie surfować po Internecie, słuchać muzyki, komfortowo pracować, a także korzystać z asystenta głosowego Amazon, Alexy.

  *Ta usługa jest dostępna w języku włoskim. W innych językach (angielskim, francuskim, niemieckim I hiszpańskim) będzie dostępna na początku 2021 roku.

  MY ALERT

  Twoja nowa 500 Icon Hatchback ma oczy zawsze szeroko otwarte. Jeśli wystąpi jakiś problem z Twoim samochodem, natychmiast otrzymasz o tym powiadomienie push w aplikacji FIAT. W przypadku kradzieży auta, możesz natychmiast skontaktować się z operatorem w celu ustalenia położenia Twojego pojazdu i przekazania tych informacji policji.*

  My Alert jest usługą opcjonalną w nowej 500

  Uconnect™-Services

  Uconnect-Services

  Zawsze będziesz w kontakcie z Twoim nowym Fiatem 500 dzięki Uconnect-Services
  To pakiet, który wspomaga bezpieczeństwo Twojego samochodu i pozwala na zdalne sterowanie częścią funkcji.

  PAKIETY

  WIDOK Z DRONA 360°

  WIDOK Z DRONA 360°

  11 czujników parkowania z widokiem 360° umieszczonych z przodu, z boków oraz z tyłu pojazdu, pozwala wykryć i ostrzec kierowcę o przeszkodach znajdujących się w pobliżu samochodu.

  SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA

  SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA

  To system, który niezwłocznie powiadomi Cię o wykryciu niewidocznych dla Ciebie obiektów znajdujących się w tzw. „martwych polach” z boku i z tyłu pojazdu.

  KAMERA COFANIA

  KAMERA COFANIA

  Pokazuje w wysokiej rozdzielczości obraz wszystkiego tego, co znajduje się za samochodem, nakładając dynamiczne linie ułatwiające parkowanie.

  LUSTERKA BOCZNE ELEKTRCZYNIE STEROWANE I PODGRZEWANE

  LUSTERKA BOCZNE ELEKTRCZYNIE STEROWANE I PODGRZEWANE

  Automatyczne składane lusterka boczne, gotowe na każdą porę roku.

  6 GŁOŚNIKÓW

  6 GŁOŚNIKÓW

  Cichy na zewnątrz, ale z mocnym nagłośnieniem w środku.

  PAKIET FIAT CO-DRIVER (JAZDA AUTONOMICZNA NA POZIOMIE 2)

  PAKIET FIAT CO-DRIVER (JAZDA AUTONOMICZNA NA POZIOMIE 2)

  Dzięki tej opcji Twój samochód będzie samodzielnie przyspieszał, hamował i pozostawał na swoim pasie ruchu. Ponadto może odczytywać znaki drogowe i sugerować, jaką prędkość należy zachować na danym odcinku drogi. Dodatkowo, po ustawieniu prędkości i odległości za pomocą przycisków znajdujących się na kierownicy, system będzie autonomicznie utrzymywał odległość od poprzedzającego Cię pojazdu (przy prędkości powyżej 30 km/h) i zatrzyma pojazd, gdy zmuszą go do tego warunki drogowe. Zachowa się jak prawdziwy zmiennik kierowcy. Kiedy poruszasz się z prędkością ponad 60 km/h, nowa 500 Icon Hatchback rozpozna linie jezdni i automatycznie utrzyma pojazd na środku pasa ruchu, dzięki czemu podróż stanie się bezpieczniejsza i mniej stresująca.

  WIDOK Z DRONA 360°

  WIDOK Z DRONA 360°

  11 czujników parkowania z widokiem 360° umieszczonych z przodu, z boków oraz z tyłu pojazdu, pozwala wykryć i ostrzec kierowcę o przeszkodach znajdujących się w pobliżu samochodu.

  SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA

  SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA

  To system, który niezwłocznie powiadomi Cię o wykryciu niewidocznych dla Ciebie obiektów znajdujących się w tzw. „martwych polach” z boku jak i z tyłu pojazdu.

  KAMERA COFANIA

  KAMERA COFANIA

  Pokazuje w wysokiej rozdzielczości obraz wszystkiego tego, co znajduje się za samochodem, nakładając dynamiczne linie ułatwiające parkowanie.

  ELECTRICAL SIDE MIRRORS WITH DEFROST

  ELECTRICAL SIDE MIRRORS WITH DEFROST

  Automatic folding side mirrors, ready to face every seaso.

  PODGRZEWANE PRZEDNIE FOTELE

  PODGRZEWANE PRZEDNIE FOTELE

  Uruchomienie funkcji podgrzewania foteli przednich, może odbyć się zdalnie za pomocą aplikacji Fiat. Ciepłe siedzenia zapewnią komfort podróży podczas chłodnych dni.

  PODGRZEWANA PRZEDNIA SZYBA

  PODGRZEWANA PRZEDNIA SZYBA

  Możesz usunąć lód i parę z powierzchni przedniej szyby bez potrzeby włączania ogrzewania lub klimatyzacji. Oszczędzaj energię i ciesz się dobrą widocznością w zimowe dni.

  REGULOWANE PRZEDNIE FOTELE

  REGULOWANE PRZEDNIE FOTELE

  Ciesz się komfortem ustawianych foteli z regulacją w 6 płaszczyznach.

  PODŁOKIETNIK PRZEDNI

  PODŁOKIETNIK PRZEDNI

  Przedni podłokietnik poprawi komfort prowadzenia samochodu.

  ZAMYKANA KONSOLA PRZEDNIA

  ZAMYKANA KONSOLA PRZEDNIA

  Więcej miejsca na drobiazgi, których potrzebujesz w podróży. Dodatkowe 4,2 l pojemności, dzięki nowej konsoli środkowej.

  PRZYCIEMNIANE SZYBY

  PRZYCIEMNIANE SZYBY

  Zatrzymaj 99% promieni UV przedostających się do wnętrza Twojego nowego 500 Hatchback. Obniż temperaturę wnętrza pojazdu i oszczędzaj energię, korzystając mniej z klimatyzacji.

  PRZEDNIE I TYLNE DYWANIKI Z LOGO 500

  PRZEDNIE I TYLNE DYWANIKI Z LOGO 500

  Styl i wygoda w jednym. Gustowne dywaniki wykonane z trwałego materiału.

  KICK PLATE – LISTWA PROGOWA

  KICK PLATE – LISTWA PROGOWA

  Jeszcze jeden akcent podkreślający stylowy wygląd samochodu.

  REFLEKTORY LED

  REFLEKTORY LED

  Światła LED z efektem „Infinity” zapewnią Ci lepsze oświetlenie drogi, a Twojemu Fiatowi 500 nadadzą nowego, ale wciąż rozpoznawalnego wyglądu.

  AUTOMATYCZNE WŁĄCZANIE/WYŁĄCZANIE ŚWIATEŁ DROGOWYCH

  AUTOMATYCZNE WŁĄCZANIE/WYŁĄCZANIE ŚWIATEŁ DROGOWYCH

  Automatyczne włączanie świateł drogowych w nocy i ich przełączanie na światła mijania, gdy z naprzeciwka zbliża się inny pojazd.

  ELEKTROCHROMATYCZNE LUSTERKO WSTECZNE

  ELEKTROCHROMATYCZNE LUSTERKO WSTECZNE

  Elektrochromatyczne lusterko wsteczne automatycznie ściemnia się, gdy wykryje światło z tyłu samochodu. Redukuje w ten sposób odblaski, które mogą powodować problemy ze wzrokiem podczas nocnej jazdy.

  PAKIETY

  TECHNOLOGIA
  PAKIET EYE PARK
  PAKIET FIAT CO-DRIVER ICON
  KOMFORT
  PAKIET ZIMOWY
  PAKIET KOMFORTOWYCH SIEDZEŃ
  STYL
  PAKIET STYLE HB
  PAKIET MAGIC EYE

  WERSJE

  CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?