02.03.2018

FIAT TIPO Z KOLEJNYMI NAGRODAMI NA KONCIE!

Fiat Tipo to samochód, który cieszy się ogromną sympatią i... zdecydowanie dobrze się czuje na prowadzeniu! Udowadniają to kolejne zdobyte przez niego nagrody – 1. miejsce w plebiscycie Auto Lider oraz tytuł „Internetowy samochód roku 2017” przyznany przez Otomoto.

Ten wyjątkowy model Fiata z miejsca stał się sprzedażowym hitem i podbił serca kierowców – nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie! To zasługa jego nowoczesnego i eleganckiego designu, bogatego, funkcjonalnego wyposażenia i niezwykle kuszącego stosunku jakości do ceny. Rodzina Tipo oferuje w standardzie m.in. radio Uconnect™ z USB, klimatyzację i wiele innych przydatnych funkcji ułatwiających i uprzyjemniających codzienne korzystanie z samochodu. Trzy dostępne wersje nadwozia: sedan, 5-drzwiowy hatchback oraz kombi Station Wagon są w stanie sprostać zróżnicowanym potrzebom szerokiego grona Klientów.

Wyjątkowe cechy Tipo docenili polscy kierowcy, przyznając modelowi 1. miejsce w plebiscycie „Wybór Kierowców” organizowanym przez portal Auto Lider. Głosowanie internetowe trwało od 13 listopada 2017 r. do 21 stycznia 2018 r. i było podzielone na 15 kategorii. Swoimi głosami internauci zdecydowali, że to właśnie Tipo jest najlepszym samochodem segmentu C i przyznali mu tytuł lidera w kategorii aut kompaktowych. To niebywałe wyróżnienie, zważywszy, że rodzina Tipo zadebiutowała na rynku dopiero trzy lata temu!

Fiat Tipo zajął również 1. miejsce w kategorii „Auta Osobowe Nowe” w rankingu „Internetowy Samochód Roku 2017” serwisu Otomoto. Ranking ten bazuje na podstawie analizy popularności wyszukiwań dla poszczególnych modeli aut. Otomoto niezmiennie od wielu lat pozostaje największą bazą zapytań i ogłoszeń motoryzacyjnych w Polsce.

Tutaj również, tym razem w kategorii nowych aut osobowych Tipo okazał się bezkonkurencyjny! Jak podaje serwis: „Fiat dokonał nieprawdopodobnego wręcz wyczynu! Po tym, jak wprowadzony na rynek w 2015 r. Tipo zaczął zbierać mnóstwo pozytywnych opinii w testach, a relacje pierwszych użytkowników je potwierdziły, zainteresowanie tym tanim, a przy tym świetnie wyglądającym samochodem gwałtownie wzrosło. W 2016 r. nawet nie było go w TOP 10, a w 2017 – pierwsze miejsce!”.

Największym zainteresowaniem wśród użytkowników portalu Otomoto w 2017 r. cieszyła się odmiana Tipo w nadwoziu sedan, za nim uplasował się 5-drzwiowy hatchback, a na końcu przestronne, rodzinne kombi Station Wagon.