Skip to content Skip to navigation
02/12/2020

Debiut nowej Pandy Sport

Rodzina Fiat Functional, złożona z bestsellerowych modeli Tipo i Panda, została całkowicie odświeżona.

Panda jest teraz dostępna w nowo skonstruowanej gamie o trzech różnych obliczach: Life, Sport i Cross. Pierwsze z nich, „Life", jest przeznaczone dla Klientów, którzy żyją pełnią życia; drugie, „Sport", dla osób prowadzących aktywny tryb życia; a trzecie, „Cross", dla tych, którzy używają swojego auta również do odkrywania wspaniałych miejsc na łonie natury lub po prostu chcą korzystać z samochodu pozwalającego odpocząć od codziennej rutyny i uczestniczyć w ekscytujących przygodach. Główne innowacje dotyczą nowej Pandy Sport.

Nowa Panda Sport – nadwozie cechy charakterystyczne

Przeznaczona dla młodego, dynamicznego Klienta kochającego sportowy, pełen charakteru styl, nowa Panda Sport wyróżnia się charakterystycznymi elementami stylistycznymi, jak: nowe, 16-calowe felgi aluminiowe z czarno-czerwonym elementem centralnym; klamki i obudowy lusterek w kolorze nadwozia (opcjonalnie dostępne mogą być w kolorze błyszczącej czerni w połączeniu z czarnym dachem) oraz ekskluzywne chromowane logo „sport” na panelu bocznym, nad kierunkowskazem. Dostępny jest również nowy, ekskluzywny kolor Szary Matowy.

Wnętrze wariantu Sport

Równie odważne akcenty odnajdujemy także we wnętrzu, gdzie uwagę zwracają nowa deska rozdzielcza w kolorze tytanowym, panele drzwi ze skóry ekologicznej, czarna podsufitka i nowa ciemnoszara tapicerka materiałowa ze wstawkami ze skóry ekologicznej i czerwonymi przeszyciami. Klient poszukujący jeszcze bardziej odważnego wizerunku na zamówienie może wyposażyć nową Pandę Sport w pakiet Pandemonio – to ukłon w stronę pakietu wprowadzonego w 2006 roku dla Pandy 100 HP, zawierającego czerwone zaciski hamulcowe, przyciemnione szyby i kierownicę ze skóry techno z czerwonymi przeszyciami.

Multimedia i usługi połączone

Po raz pierwszy w tym modelu w standardzie oferowane są nowe radio cyfrowe DAB z ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali, kompatybilne z Apple CarPlay™ i Android Auto™, aby w pełni połączyć smartfon, który można umieścić w uchwycie powyżej radia.

Jednostki napędowe modelu

Zachowanie na drodze modelu oznaczonego jako wersja sportowa jest istotne dla każdego potencjalnego posiadacza auta. 

Nowa Panda Sport jest wyposażona w dostępny w całej gamie układ napędowy, składający się z 3-cylindrowej jednostki 1.0 Hybrid o mocy 70 KM, połączonej z silnikiem elektrycznym z systemem BSG (Belt integrated Starter Generator) o maksymalnej mocy 3,6 kW i akumulatorem litowym o pojemności 11 Ah. Silnik spełnia normę Euro 6D Final.

Wszystkie jednostki napędowe gwarantują jeszcze więcej przyjemności z jazdy i sportowych wrażeń podczas prowadzenia samochodu. Równie istotne są obniżone poziomy emisji CO2 i spalin

Sprawdź co jeszcze oferują nowe warianty modelu Panda i przekonaj się podczas jazdy próbnej który z nich najbardziej pasuje do Twojego charakteru.*