Skip to content Skip to navigation

FIAT 500 ZWYCIĘZCĄ W RANKINGU „MISTRZ WARTOŚCI” 2023

Nowy Fiat 500 partnerem kobiecej akcji społecznej „More is More”

Kultowy FIAT 500 wyprzedził w rankingu koreańską i niemiecką konkurencję, plasując się na pierwszym miejscu pod względem najniższej utraty wartości zakupionego w salonie auta, po trzech latach użytkowania, przy założeniu rocznego przebiegu na poziomie 20 tys. km.

„Mistrz Wartości” to wynik współpracy redakcji „Auto Świata” z firmą INFO-EKSPERT, która od ponad 30 lat specjalizuje się w profesjonalnej wycenie pojazdów w Polsce. W ramach konkursu dokonano oceny ponad 100 samochodów podzielonych na 12 kategorii. Specjaliści z INFO-EKSPERT wybrali do porównania średnią wartość pojazdów w najchętniej wybieranych wariantach wyposażenia z puli 20 tysięcy konfiguracji, zasilanych - o ile to było możliwe - jednostkami benzynowymi o porównywalnej mocy. FIAT 500 stracił zaledwie 29,2% swojej wartości po trzech latach użytkowania i przebiegu 60 tys. km, co czyni go najkorzystniejszą pod tym względem propozycją w segmencie małych aut miejskich.

  Legendarna „pięćsetka” jest dostępna w hybrydowych wersjach hatchback i Cabrio oraz najnowszej, w pełni elektrycznej 500e. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umawiania się na jazdy testowe z Mistrzem Wartości 2023.