13-06-2017

FIAT TIPO NAGRODĄ W 39. PZU MARATONIE WARSZAWSKIM

Na początku roku FCA Poland z marką Fiat i Fundacja Maraton Warszawski ogłosili partnerską współpracę przy organizacji kultowych imprez biegowych w stolicy – Półmaratonu Warszawskiego, zmagań sztafetowych dla firm Ekiden i Maratonu Warszawskiego, najstarszego biegu w mieście. Oficjalnym samochodem towarzyszącym tym sportowym wydarzeniom jest nowy Tipobestseller w gamie Fiata.

Po sukcesie wiosennych wydarzeń, biegacze przygotowują się do najważniejszej imprezy sezonu – 39. PZU Maratonu Warszawskiego, który odbędzie się 24 września. Uczestnicy tegorocznego, 12. Półmaratonu Warszawskiego, którzy teraz wezmą udział w Maratonie Warszawskim, mają szansę wygrać pięciodrzwiowego, bogato wyposażonego Fiata Tipo. W ten sposób Fundacja Maratonu Warszawskiego oraz FCA pragną podziękować biegaczom za całoroczny wysiłek i zmotywować do osiągania coraz lepszych wyników.

Po zarejestrowaniu każdy uczestnik otrzyma od organizatorów prognozowany wynik, w którym powinien ukończyć bieg. Jeśli uczestnikowi uda się pobić przewidywany czas choć o sekundę, weźmie udział w losowaniu samochodu. Zwycięzca już na mecie będzie mógł cieszyć się z posiadania nowego, kompaktowego Fiata Tipo z bogatym wyposażeniem: klimatyzacją, radiem Uconnect z USB, 6 poduszkami powietrznymi, systemem wspomagania ruszania pod górę oraz największą przestrzenią z największym, 440-litrowym bagażnikiem w swojej klasie.

Nowy Tipo Hatchback wraz z wersjami Sedan i Station Wagon tworzy gamę mocnych i niezawodnych samochodów, które naznaczają pełny powrót Fiata do segmentu aut średnich. Wersja hatchback odzwierciedla wartości i korzyści całej rodziny Tipo, obejmujące stylowe wzornictwo, ergonomiczne, komfortowe, bogato wyposażone wnętrze i liczne funkcjonalne rozwiązania techniczne dostępne w zaskakująco korzystnych cenach. Linia samochodów Tipo występuje w trzech wersjach wyposażenia – Pop, Easy i Lounge – oferujących liczne standardowe i opcjonalne rozwiązania zwiększające komfort podróży. Szeroki wybór dostępnych silników Euro 6 oferuje jednostki napędowe zasilane olejem napędowym, benzyną oraz silniki z podwójnym zasilaniem: benzyną i LPG, w przedziale mocy od 95 do 120 KM.