Skip to content Skip to navigation

Znajdź Fiata idealnego dla Ciebie — przewodnik

Nie wiesz na co zwrócić uwagę przy zakupie nowego auta? Zastanawiasz jaki model będzie dla Ciebie najlepszy? Sprawdź przewodnik kupującego - pomoc w wyborze nowego Fiata. Pomożemy Ci wybrać model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Znajdź salon

Wybierz miasto i kod pocztowy, żeby znaleźć salon znajdujący się w Twojej okolicy. Możesz też przeprowadzić wyszukiwanie według interesującego Cię, konkretnego salonu.
Znajdź
Fiat dostosowany do Twoich potrzeb

Fiat dostosowany do Twoich potrzeb

Określ liczbę miejsc w aucie, preferowany silnik lub rodzaj układu napędowego, sposób użytkowania auta i inne istotne dla Ciebie kryteria, a my zaproponujemy Ci model Fiata optymalnie dostosowany do Twoich potrzeb.

Samochody gotowe do jazdy

Cała frajda polega na tym, aby móc od razu wyjechać z salonu swoim nowym samochodem. Podaj kod pocztowy oraz inne ważne dla Ciebie kryteria, aby sprawdzić, jakie modele Fiata dostępne są od ręki w pobliskich salonach.
Dowiedz się więcej

Oceń swoje możliwości finansowe

Tutaj znajdziesz szeroką gamę produktów finansowych oferowanych przez spółki finansowe Grupy Stellantis tj. FCA-Group Bank Polska S.A. i FCA Leasing Polska Sp. z o.o.
Na 100% znajdziesz coś dla siebie!
Dowiedz się więcej

Finansowanie samochodu

FCA-Group Bank i Stellantis Leasing oferują najlepsze na rynku produkty finansowe, dając Ci swobodę w zakresie kupna Twojego nowego Fiata.
Poznaj opcje finansowania
Pokaż szczegóły

Kredyt samochodowy


Nowy samochód na raty? Skorzystaj z wygodnej forma finansowania już dziś.
Elastyczne podejście FCA-Group Bank sprawia, że w ramach wielu produktów finansowych możesz sam zdecydować o wysokości wpłaty własnej, którą wnosisz na początku finansowania oraz długości kredytu, na który zdecydujesz się rozłożyć brakującą kwotę. Produkty Banku są szyte na miarę Twoich potrzeb – dodatkowo w ramach jednej raty kredytu możesz finansować ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie spłaty kredytu i GAP, wyposażenie dodatkowe, usługi Wydłużonej Gwarancji lub Pakiety Okresowej Obsługi Gwarancyjnej

Leasing


Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą firmę, czy jesteś jednoosobową działalnością gospodarczą w ramach umowy leasingowej możesz korzystać ze swojego Fiata bez przenoszenia na siebie praw własności. Elastyczne podejście FCA Leasing sprawia, że w ramach wielu produktów leasingowych możesz sam zdecydować o wysokości pierwszego czynszu leasingowego, który wnosisz na początku finansowania oraz długości leasingu, na który zdecydujesz się rozłożyć brakującą kwotę. Produkty FCA Leasing są szyte na miarę Twoich potrzeb – dodatkowo w ramach jednej raty kredytu możesz finansować ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie spłaty leasingu i GAP, wyposażenie dodatkowe, usługi Wydłużonej Gwarancji lub Pakiety Okresowej Obsługi Gwarancyjnej

Business – oferta finansowa dla firm

Osoby prowadzące własną działalność mogą skorzystać z naszych ofert sprzedaży i usług finansowych przeznaczonych dla klientów biznesowych.
Dowiedz się więcej
Samochody używane

Samochody używane

Jakość używanych samochodów marki Fiat jest tak samo wysoka jak jakość świadczonych przez nas usług. Zapoznaj się z ofertą używanych, niegdyś flotowych i już zarejestrowanych samochodów, aby znaleźć idealne auto dla Ciebie w jednym z włoskich salonów biorących udział w tym programie — z pewnością jest tam Fiat, który czeka właśnie na Ciebie.