SAMOCHÓD RODZINNY – GAMA MODELI MARKI FIAT

Jakie auto będzie najlepsze dla Twojej rodziny?

Na rynku motoryzayjnym jest wiele aut rekomendowanych, jako rodzinne: vany i minivany, kompaktowe SUV-y, modele w nadwoziu kombi, czy samochody 5 i 7 osobowe. Jeśli jeśli priorytetem przy zakupie nowego pojazdu rodzinnego jest przestrzeń – warto wybrać duże auto, które pomieści nawet 7 osób i wiele bagażu. Dla mniejszych rodzin – 4, czy 5 osobowych, idealnie sprawdzi się rodzinny minivan, czy kombi, czy SUV. Które również charakteryzują się dobrą pojemnością bagażnika i wystarczająco dużą przestrzenią wewnątrz. Najważniejsze, aby pamiętać jednak, że idealne auto rodzinne powinno być: komfortowe i przestronne, praktyczne i funkcjonalne, oraz przede wszystkim ekonomiczne, co zmieniejszy koszty jego użytkowania. Jeśli nie wiesz, jaki samochód wybrać, sprawdź rodzinną gamę modeli Fiat.

500L

Rodzinny model 500L, czyli kompaktowy minivan od marki Fiat. Płaska powierzchnia bagażowa i pojemność do 400 litrów. Wyższa pozycja za kierownicą, panoramiczny dach, amfiteatralny układ siedzeń, liczne schowki oraz nieocenione możliwości konfiguracjach wnętrza.

500L TREKKING

Przednionapędowy crossover - maksymalnie funkcjonalny i zaskakująco przestronny. Fiat 500L Trekking, czyli stylowe auto o wyglądzie crossovera, mieszczące piątkę pasażerów i aż do 400 litrów bagażu. Idealny na weekendowe wypady, rodzinne podróże i komfortową jazdę w mieście.

QUBO

Qubo, czyli kombivan od marki Fiat. Funkcjonalne auto rodzinne i samochód do miasta w jednym modelu. Oryginalna linia nadwozia, przestronne wnętrze oraz bagażnik o pojemności 330 litrów.

500X CITY LOOK

Fiat 500X City Look, czyli połączenie zalet SUV-a z wygodą auta miejskiego. Komfrtowe auto 5-osobowe oraz idealne dla rodziny z dzieckiem (3-osoby). Wyższa pozycja za kierownicą, oryginalna linia nadwozia i stylowe detale, przestronne wnętrze i funkcjonalne schowki. Pojemny bagażnik o pojemności od 350 litrów do aż 1000 litrów. Zaawansowane technologie i systemy bezpieczeństwa.

500X OFF ROAD LOOK

500X Off Road Look, czyli miejski crossover z różnymi układami napędu, zaawansowaną technologią poprawiającą komfort jazdy, systemami bezpieczeństwa i iście off-roadowym stylem. Komfortowe i pojemne wnętrze, funkcjonalne schowki i pojemny bagażnik, stylowe dodatki oraz wyższa jakość prowadzenia w każdych warunkach.

TIPO SEDAN

Nowoczesne auto 5-osobowe w wersji kompaktowy sedan. Komfortowe wnętrze, bagażnik o pojemności 520 litrów, niskie zużycie paliwa oraz bogate wyposażenie w standardzie. Oto właśnie Tipo sedan. Przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny.

TIPO 5-DRZWIOWY

Fiat Tipo w wersji 5-drzwiowy hatchback. Nowoczesne auto rodzinne, pełne komfortu i funkcjonalnych rozwiązań technicznych. Kompaktowe wymiary i aż 440 litrów pojemności bagażowej. Eleganckie nadwozie, ekonomiczne silniki i bogate wyposażenie w niskiej cenie.

TIPO STATION WAGON

Tipo Station Wagon, czyli kompaktowe kombi od marki Fiat. Idealne auto rodzine z bogatym wyposażeniem, stylową linią i przestronnym wnętrzem. Największy bagażnik w swojej klasie, ekonomiczne silniki, stylowe dodatki i komfort, funkcjonalne schowki oraz bogate wyposażenie w niskiej cenie.