Skip to content Skip to navigation
PANDA
PANDA
PANDA DOSTĘPNA W WERSJI:
PANDA
PANDA
PANDA DOSTĘPNA W WERSJI:

ŚWIAT W ZASIĘGU TWOICH RĄK

System multimedialny nowej rodziny Pandy może zostać wyposażony w 7-calowy ekran dotykowy kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto™. Połącz swojego smartfona z systemem Uconnect™, aby korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia oraz słuchać muzyki nie odwracając uwagi od drogi.

ŚWIAT W ZASIĘGU TWOICH RĄK

APPLE CARPLAY

Połącz swojego iPhone’a z 7-calowym ekranem systemu multimedialnego Uconnect™ i obsługuj Apple CarPlay bezprzewodowo za pomocą asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Apple CarPlay jest najwygodniejszym i najbezpieczniejszym sposobem korzystania z iPhone’a w samochodzie. Możesz korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości, oraz słuchać Apple Music lub Spotify, audiobooków lub podcastów nie odwracając uwagi od drogi.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

CarPlay, iPhone i Siri są zarejestrowanymi znakami handlowymi Apple inc.

ANDROID AUTO™

Nowa Panda jest także kompatybilna z Android Auto™. Po połączeniu smartfona z samochodem przejrzysty interfejs wyświetli Twoje aplikacje na 7-calowym ekranie systemu multimedialnego Uconnect™. Możesz zarządzać muzyką i kontaktami, a dzięki Mapom Google możesz przeglądać mapy i śledzić ruch drogowy w czasie rzeczywistym bezpośrednio na ekranie dotykowym, zachowując pełne bezpieczeństwo.

Google, Google Play, Android Auto i Waze są znakami handlowymi Google LLC.

Aby używać Android Auto poprzez ekran w samochodzie potrzebujesz pojazdu kompatybilnego z Android Auto, telefonu z systemem Android 5.0 lub nowszym oraz aplikacji Android Auto.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

MOC PANDY

Gama silników nowej Pandy składa się z ekologicznego 1.0 70 KM Hybrid, który dzięki technologii miękkiej hybrydy reprezentuje bardziej zrównoważone podejście do mobilności oraz z benzynowego 0.9 85 KM TwinAir z napędem 4x4. Wybierz coś dla siebie i ciesz się z jazdy Twoją nową Pandą.

HYBRID

Wersja 1.0 70 KM Hybrid dostępna w rodzinie Pandy pozwala Ci się poruszać w bardziej przyjazny dla środowiska sposób: zmniejszając zużycie paliwa i emisję CO2.

(PANDA)RED

PANDA
GARMIN

*Fiat, Jeep i RAM zobowiązały się przekazać co najmniej 4 miliony dolarów do globalnego funduszu w latach 2021-2023, aby wraz z (RED) pomóc w walce z zagrożeniami zdrowia publicznego, takimi jak COVID i AIDS. Każdy pojazd z rodziny (FIAT)RED jest częścią tego zobowiązania.