Nowa Panda Waze

Wybierz nowy kierunek.

Technologia

A Ty? Jesteś już online?

Nowa Panda Waze sprawia, że odkryjesz najlepsze doświadczenie z jazdy w wersji 2.0 , które rodzi się dzięki połączeniu dwóch niesamowitych aplikacji na smartfona: Waze i Panda Uconnect.

Waze to nawigacja, która pomoże Ci uniknąć korków i skrócić czas podróży. Korzystaj z informacji udostępnianych przez społeczność użytkowników i wybieraj lepsze trasy. Panda Uconnect™ to aplikacja, która pozwala wykorzystywać smartfon jako rozszerzenie pokładowego systemu multimedialnego.

Dostępne dla Androida i platform iOS.

Waze: gotowy do zalogowania?

A gdyby prowadzenie samochodu mogło być tak przyjemne, jak korzystanie z ulubionych mediów społecznościowych?

Aplikacja Panda Uconnect pozwala Ci automatycznie dołączyć do Waze. Wyobraź sobie tysiące kierowców, dzielących się informacjami o ruchu drogowym, bezpośrednio ze swoich samochodów. Aplikacja informuje w czasie rzeczywistym o najszybszych i najmniej zatłoczonych trasach. Dodatkowo wskazuje stacje paliw z najbardziej atrakcyjnymi cenami.

Dostępne dla Androida i iOS.

Do startu, gotowi...

Uchwyć najlepsze momenty swoich podróży. Aplikacja Panda Uconnect pozwala na robienie zdjęć i nagrywanie filmów z wnętrza samochodu lub z trasy za pomocą telefonu umieszczonego w specjalnym uchwycie.

Panda Uconnect wykorzystuje dwa tryby pracy, Parking i Driving, aby dostosować swój interfejs do szybkości, z jaką się poruszasz. Przy prędkości powyżej 5 km/h możesz robić zdjęcia i zapisywać filmy, ale nie zobaczysz ich bezpośrednio na ekranie swojego smartfona.

Zabawa podczas jazdy to świetna sprawa, ale nie można się przy tym zanadto rozpraszać!

Pamiętaj o wszystkim

Portfel, kurtka, parasol: jak często zapominasz o zabraniu tych rzeczy z samochodu? Funkcja Object Reminder dostępna w aplikacji Panda Uconnect wyśle powiadomienie na Twój telefon, jeśli zostawisz coś w samochodzie.

Mopar® Connect: wyjątkowy towarzysz podróży

W nowej Pandzie Waze nigdy nie będziesz podróżować samotnie i otrzymasz pomoc, gdy tylko będzie Ci potrzebna. Mopar® Connect, dostępny opcjonalnie w Pandzie Waze, zapewni Ci wsparcie, gdziekolwiek się znajdziesz.

Ponadto usługa MY:REMOTE Control Service pozwoli Ci zdalnie zlokalizować Twój samochód i otworzyć drzwi, a także powiadomi Cię o ruchu Twojego pojazdu i jego prędkości. Funkcje MY:CAR, MY:ASSISTANT i MY:REMOTE Control Service umożliwiają kontrolę samochodu na odległość. Nie zapomnisz, gdzie zaparkowałeś, otrzymasz konieczną pomoc, a informacje dotyczące poziomu paliwa i ciśnienia w oponach pojawią się bezpośrednio na Twoim smartfonie.

Już teraz wypróbuj wszystkie funkcje aplikacji Panda Uconnect™ na Android!

Już teraz wypróbuj wszystkie funkcje aplikacji Panda Uconnect™ na iOS!

WNĘTRZE

STYLISTYKA I NADWOZIE

Nowa Panda Waze

Nowa Panda Waze