Skip to content Skip to navigation

  500C

  (RED)

  ZMIEŃ WERSJĘ

  Kolor:

  Kolor:

  (RED)ESIGN TWOJEGO PROFILU

  (RED) i Fiat: wyjątkowe partnerstwo, które walczy z pandemią przy każdym zakupie pojazdu z rodziny (500C)ᴿᴱᴰ, tworząc najbardziej etyczną serię aut. (RED) to organizacja, która wspiera walkę z sytuacjami zagrożenia zdrowia, takimi jak AIDS i COVID: za każdym razem, gdy kupujesz produkt (RED), przekazujesz darowiznę dla Światowego Funduszu (Global Fund), który wspiera wsparcie szeregu działań: profilaktyki, leczenia, poradnictwa, testów, edukacji i usług opiekuńczych dla najbardziej potrzebujących społeczności. Właśnie dlatego z dumą dołączyliśmy do tego projektu i stworzyliśmy (500C)ᴿᴱᴰ: abyś mógł być jego częścią*.
  INFOTAINMENT

  STWORZONY BY DBAĆ O TWOJE ZDROWIE

  (500C)RED oferuje (FIAT)RED Kit, który zapewnia czyste powietrze wewnątrz samochodu w trosce o Twoje zdrowie.

  *Fiat, Jeep i RAM przeznaczyły co najmniej 4 mln USD na Światowy Fundusz w latach 2021-2023, by wspomóc (RED) w walce z zagrożeniami zdrowia, takimi jak COVID i AIDS. Każdy zakupiony pojazd FIAT (RED) wspiera te działania. 

  Zdjęcia mają charakter poglądowy i orientacyjny, a niektóre mogą przedstawiać wersje, wykończenia, akcesoria i/lub wyposażenie dostępne tylko na życzenie i za dodatkową opłatą. Dostępne kolory mogą się różnić ze względów technicznych i/lub konstrukcyjnych oraz handlowych i mogą być dostępne tylko w pojazdach znajdujących się na stocku.