Fiat 500X - sukces sprzedaży oraz prestiżowy tytuł „Nowość Roku 2016” miesięcznika „Quattroruote”.

5 lutego 2016

  • Czytelnicy miesięcznika „Quattroruote" przewagą 26 procent głosów, przyznali modelowi Fiata 500X  prestiżowy tytuł „Nowość Roku 2016"
  • To ważna nagroda, poprzedzona sukcesem sprzedaży w swoim segmencie.

Fiat 500X, zdobywając przewagę 26 procent głosów, jest w opinii Czytelników włoskiego miesięcznika „Quattroruote" „Nowością Roku 2016".

Uroczystość wręczenia tytułu miała miejsce w dniu 4 lutego br. w Mediolanie w Pawilonie UniCredit na Piazza Gae Aulenti.
W odbywającym się corocznie od 2000 roku Konkursie zatriumfowało już ponad 10 modeli FCA. Przyznawany tytuł jest dla Grupy powodem do dumy, ale przynosi też uznanie miesięcznikowi „Quattroruote" za profesjonalizm jego Redakcji.

Otrzymany tytuł potwierdza wysoką jakość samochodu, który produkowany jest w zakładzie FCA w Melfi we Włoszech. Zakład zlokalizowany w prowincji Potenza regionu Basilicata wdrożył niedawno komplet technologii i procedur best practice, obowiązujący w pozostałych fabrykach grupy Fiat Chrysler Automobiles (FCA). Nie bez powodu zakład w Melfi uzyskał w 2009 roku Srebrny Medal World Class Manufacturing a aktualnie aspiruje do najwyższego poziomu WCM, czyli Złotego Medalu.

Fiat 500X, sprzedawany w ponad 100 krajach świata, w tym w Stanach Zjednoczonych, oferowany jest Klientom w dwóch wersjach o różnych przeznaczeniach: pierwsza z nich bardziej miejska, druga - idealna na weekend i wakacje. Obie wyposażone w wydajne silniki diesla lub benzynowe, w trzech wariantach skrzyni biegów: ręczną, automatyczną 9-lub 6-biegową z podwójnym sprzęgłem. Do wyboru napęd przedni, przedni z Traction+ lub na cztery koła.

 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTER FIAT

ZAPYTAJ O OFERTĘ

JAZDA TESTOWA

KONFIGURATOR

SEKCJA MODELOWA

 

BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO:

image1 image2 image1 image1

Fiat_Quattroruote_img