img 002

ZAPRASZAMY NA DNI PRZEDSIĘBIORCY W SALONACH FIATA

Prowadzisz własną firmę? Odwiedź salon Fiata w dniach od 19 do 29 kwietnia 2017 r. i zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie, abyś mógł prowadzić swój biznes jeszcze lepiej.

Wybierz samochód dopasowany do potrzeb Twojej firmy i skorzystaj z wydłużonej 3-letniej gwarancji Maximum Care!

Do zobaczenia!   

NOTA PRAWNA:   

Dane spółki: FCA Poland S.A., ul. Grażyńskiego 141, 43-300 Bielsko-Biała. Oferta specjalna związana z Business Days jest dostępna u dilerów Fiat wyłącznie w dniach 19-29 kwietnia 2017 r., jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych modeli z rocznika produkcji 2017. Gwarancja Mopar „Maximum Care” 3 lata 90 000 km obejmuje 2 lata gwarancji kontraktowej i 1 rok gwarancji dodatkowej z limitem przebiegu całkowitego 90 000 km. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy produktu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska u dealerów Fiat.

     

ODKRYJ OFERTĘ FIAT DLA FIRM

 
img 6

Fiat oferuje szeroką gamę pojazdów, które najlepiej zaspokoją potrzeby naszych klientów biznesowych.

Misją marki jest zaproponowanie w jednym produkcie prawdziwie włoskiego zamiłowania do designu i oryginalnego wyglądu z możliwie jak najwyższą sprawnością działania i maksymalną wszechstronnością. Oznacza to projektowanie silników zapewniających satysfakcję z jazdy, a jednocześnie wyróżniających się niskim zużyciem paliwa i niską emisją szkodliwych zanieczyszczeń. Wiąże się to również z wprowadzaniem najlepszych technologii poprawiających komfort podczas podróży, a także z oszczędnością – polegającą nie tylko na przystępnych cenach nowych samochodów, ale również dotyczącą kosztów eksploatacji i serwisowania. Krótko mówiąc – celem marki Fiat jest produkowanie samochodów, które spełnią wszystkie wymagania klientów i zapewnią im satysfakcję podczas codziennej eksploatacji pojazdów.

Przyjdź do Autoryzowanego Salonu i odkryj, jak niezliczone są możliwości naszych pojazdów.

To nie koniec zalet oferty Fiat dla Firm. Dla każdej grupy przedsiębiorców; korporacje, małe i średnie firmy, grupy zawodowe opracowaliśmy dedykowane rozwiązania w zakresie zakupu, finansowania, serwisu. Gama tych rozwiązań jest dopasowana do każdego rodzaju działalności.

     

RODZAJE DZIAŁALNOŚCI

 
img 5

MAŁE I ŚREDNIE FIRMY

Dla przedsiębiorców Fiat przygotował następujące rozwiązania:

 

 

Wypełnij formularz, aby skontaktować się z dealerem marki Fiat

img 4

GRUPY ZAWODOWE

Marka Fiat oferuje specjalne warunki sprzedaży dla wybranych grup zawodowych.
Z oferty mogą skorzystać:

  • prawnicy, radcy prawni, notariusze, sędziowie, adwokaci, prokuratorzy, komornicy,
  • lekarze wielu specjalności (w tym fizjoterapeuci i weterynarze) oraz farmaceuci.

 

 

Wypełnij formularz, aby skontaktować się z dealerem marki Fiat

img 3

KLIENCI KORPORACYJNI

Jeśli Twoja firma posiada flotę ponad 20 pojazdów, zapraszamy do kontaktu z naszym działem Fleet & Business. Nasi eksperci posiadają bogate doświadczenie w zakresie doboru rozwiązań wspierających mobilność i zadowolenie użytkowników aut służbowych z jednoczesną dbałością o optymalne koszty użytkowanej floty.

Chętnie pomożemy Państwu ułożyć politykę samochodową z wykorzystaniem modeli grupy FCA.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.fiatflota.pl.