OSOBOWOŚĆ I URODA. IDEALNE POŁĄCZENIE.

Śmiały styl nadwozia kryje pod sobą całkowicie odnowione, bardziej atrakcyjne, eleganckie i dopracowane wnętrze. Po raz kolejny 500 jest gotowa zaskakiwać.

DOSKONAŁOŚĆ NIE JEST WYPOSAŻENIEM DODATKOWYM

Konstrukcja deski rozdzielczej została całkowicie przeprojektowana pod kątem zapewnienia harmonijnego dopasowania do nowych rozwiązań technicznych. Przeprojektowana kierownica, nowe chromowane elementy i bardziej zaokrąglona forma elementów sterowania rzucają się w oczy. Ale 500 nie jest tylko piękna. Jest również funkcjonalna. Wyposażona została w nowy wygodny zamykany schowek na desce rozdzielczej oraz nowy tunel środkowy z portami USB / Aux oraz znacznie większy uchwyt na kubek.

WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Innowacyjny cyfrowy 7-calowy wyświetlacz TFT prezentuje wszystkie niezbędne podczas jazdy informacje takie jak wskazania prędkościomierza, obrotomierza, temperatury oraz wskaźnika zmiany biegów, który sugeruje, kiedy należy zmienić bieg. Zastępuje on także komputer pokładowy, który umożliwia wskazania parametrów jazdy samochodu jak przejechana odległość, średnie zużycie paliwa czy zasięg a nawet monitoring ciśnienia powietrza w oponach itp.

ZAINSPIROWANA MODĄ NAJWYŻSZEJ KLASY

Styl, styl, styl i jeszcze więcej stylu. Dobrane do wnętrza 500 nowe materiały i tkaniny pochodzą bezpośrednio z najmodniejszych pokazów. 500 nosi na sobie na przykład kratkę księcia Walii w różnych wersjach kolorystycznych oraz nową szlachetną bordową skórę z niebieskimi wstawkami, klasyczny akcent, który oddaje hołd kolorom lat 60-tych.

Fiat 500 wnętrze
Fiat 500 wnętrze

KAŻDA PODRÓŻ W KOMFORTOWYCH WARUNKACH

Pełny komfort bez kompromisów zapewniają dwa nowe, wykonane z jeszcze bardziej ergonomicznych materiałów fotele przednie zaprojektowane pod kątem ułatwienia dostępu pasażerów do tylnych siedzeń.