Życie się zmienia,
Twój Fiat Tipo
razem z nim.

Auto kompaktowe nowej generacji, czyli pełny zakres wyposażenia w standardzie. Przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny. Komfort na najwyższym poziomie. Chcesz poznać wszystkie detale?

Nowoczesny styl, ujmujące linie, komfort oraz technologia gwarantowane w standardzie. Tipo sedan już dostępny. Samochód funkcjonalny i  nowoczesny, z pełnym zakresem wyposażenia w standardzie.

Tipo Street. Zaprezentuj się stylowo.


Nowy wygląd. Bardziej dynamiczny, bardziej miejski. Zaprojektowany, aby na nowo odkrywać miasto i życie ulicy. Pora wyróżnić się z tłumu.

Dowiedz się więcej

Fiat Tipo Mirror: dla tych, którzy wymagają więcej, również jeśli chodzi o technologię.


Pełen komfort Fiata Tipo w połączeniu z futurystycznym stylem i najnowszej generacji technologią rodziny Mirror. Podłącz swojego smartfona i w prosty, przyjazny dla użytkownika sposób zarządzaj aplikacjami, korzystając z dotykowego ekranu Uconnect™ 7” HD LIVE, a także miej stałą łączność ze swoim samochodem za pośrednictwem usług Mopar® Connect.

Dowiedz się więcej

Technologia

Fiat Tipo — Technologia informacyjno-multimedialna

Na pewno chcesz wysiadać?

Zajmij miejsce w Fiacie Tipo w wersji sedan i poczuj na nowo przyjemność z jazdy. Umili ją Twoja ulubiona muzyka z radia Uconnect z 7-calowym wyświetlaczem i obsługą poleceń głosowych.
Fiat Tipo nawigacja satelitarna

System UconnectTM NAV

Już nigdy się nie zgubisz dzięki nawigacji TomTom 3D sprzężonej z wyświetlaczem pokładowym, która dzięki systemowi Uconnect™ obsługuje również polecenia głosowe.

Promocje