Fiat Tipo Mirror More

Jeszcze więcej zaawansowanych technologii.
Jeszcze lepsza łączność.

Cały komfort i styl rodziny Tipo teraz w wersji Mirror.Chcesz zobaczyć wszystkie szczegóły?

System multimedialny

Przyszłość jest w Twoich rękach. Ale już teraz jednym palcem możesz sterować wszystkim.

Sterowanie wszystkimi funkcjami nigdy nie było tak łatwe. Dzięki radiu Uconnect™ 7” HD LIVE z dotykowym wyświetlaczem można sterować wszystkimi systemami dostępnymi w samochodzie i być w kontakcie ze światem za jednym dotknięciem palca. Podłącz swojego smartfona, ustaw idealną playlistę na swoją podróż, zarządzaj mapami i dzwoń do znajomych: od dziś jest to możliwe za jednym dotknięciem palca.

Apple CarPlay

Technologia najnowszej generacji dla najnowszej generacji iPhone’ów! Połącz swojego smartfona firmy Apple z Fiatem Tipo Mirror z funkcją Apple CarPlay i zarządzaj jego głównymi aplikacjami i funkcjami za pomocą dotykowego wyświetlacza UconnectTM, lub przy użyciu przycisków umieszczonych na kole kierownicy. Możesz z łatwością korzystać z map, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości tekstowe, a także stworzyć idealną listę utworów do słuchania podczas swoich podróży, bez konieczności odrywania uwagi od drogi.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń.

CarPlay, iPhone i Siri są zarejestrowanymi znakami towarowymi Apple Inc.

Android Auto™

Nowy Fiat Tipo Mirror jest kompatybilny z Android Auto™.
Przeglądaj zawartość i korzystaj z aplikacji w najprostszy i najbardziej intuicyjny z możliwych sposobów: dzięki funkcji Android AutoTM wystarczy chwila, aby połączyć smartfona z Fiatem Tipo Mirror. Przyjazny dla użytkownika interfejs wyświetla aplikacje na ekranie dotykowym Uconnect™.
Dzięki funkcjom sterowania głosowego wykonuj połączenia i wysyłaj wiadomości tekstowe bez zdejmowania rąk z kierownicy. A dzięki aplikacji Google Maps będziesz otrzymywać najświeższe informacje o panujących warunkach drogowych.

Kliknij tutaj, aby wyświetlić listę kompatybilnych urządzeń.

Twój samochód? Teraz możesz mieć go wszędzie przy sobie.

Przez cały czas miej łączność ze swoim samochodem. Dzięki systemowi Mopar®Connect*, ekskluzywnej, najnowszej generacji technologii FCA, umożliwiającej zdalne połączenie smartfona z Twoim Fiatem Tipo, zawsze wiesz, gdzie go zaparkowałeś, na bieżąco możesz śledzić, dokąd zmierza i z jaką prędkością, a dzięki powiadomieniom push otrzymujesz alerty, w przypadku gdy zostawiłeś coś w samochodzie.