Życie się zmienia,
Twój Fiat Tipo More
razem z nim.

Nowoczesne auto 5-osobowe pełne komfortu i funkcjonalnych rozwiązań technicznych. Elegancka linia nadwozia i bogate wyposażenie w niskiej cenie. Chcesz poznać wszystkie detale?

Tipo Sport More. Sportowa dusza.

Nie idź na kompromis. Masz prawo żądać bardziej sportowego stylu, silnego charakteru i większej dynamiczności. Wszystkie te rzeczy oraz wiele innych da Ci teraz nowy Tipo Sport!

Odkryj jeszcze więcej

Tipo S-Design: robi wrażenie

Nowa, sportowa, dynamiczna estetyka: połączenie stylu i funkcjonalności. Codzienna jazda nie będzie już taka sama.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Tipo Street More. Zaprezentuj się stylowo.


Nowy wygląd. Bardziej dynamiczny, bardziej miejski. Zaprojektowany, aby na nowo odkrywać miasto i życie ulicy. Pora wyróżnić się z tłumu.

Dowiedz się więcej

Fiat Tipo Mirror More: dla tych, którzy wymagają więcej, również jeśli chodzi o technologię.


Pełen komfort Fiata Tipo w połączeniu z futurystycznym stylem i najnowszej generacji technologią rodziny Mirror. Podłącz swojego smartfona i w prosty, przyjazny dla użytkownika sposób zarządzaj aplikacjami, korzystając z dotykowego ekranu Uconnect™ 7” HD LIVE, a także miej stałą łączność ze swoim samochodem za pośrednictwem usług Mopar® Connect.

Dowiedz się więcej

Technologia

Fiat Tipo hatchback — radio z Bluetooth

System Uconnect: wygodny i praktyczny

Wsiądź do Tipo hatchback i odkryj możliwości technologii zaprojektowanej, aby zapewnić Ci przyjemną jazdę. Do systemu Uconnect™ LIVE z wyświetlaczem o przekątnej 7 cali możesz podłączyć swój telefon, korzystając z technologii Bluetooth® lub portów AUX bądź USB i cieszyć się swoją ulubioną muzyką czy muzyką z serwisu Deezer. Możesz otrzymywać informacje z serwisu Reuters albo być na bieżąco z tym, co dzieje się na Facebooku bądź Twitterze.
Wszystkie te funkcje obsługujesz dotykowo. albo przy użyciu prostego polecenia głosowego.
Fiat Tipo hatchback — Uconnect NAV

Quo vadis, Tipo?

Jeśli nie wiesz, jak dojechać do celu, pozwól, aby technologia zastosowana w 5-drzwiowej wersji nowego Tipo Ci pomogła: dzięki systemowi Uconnect™ NAV LIVE z 7-calowym wyświetlaczem HD możesz korzystać z map 3D TomTom, włączyć informacje o ruchu drogowym, a także obliczać najszybszą trasę do punktu docelowego dzięki TomTom IQ Routes. Obsługa systemu przypomina korzystanie z tabletu — wszystkie funkcje obsługujesz dotykowo.
Tipo hatchback — ecodrive, mycar

Tak niewiele wysiłku potrzeba, aby zadbać o środowisko. Bogato wyposażony – ekonomiczny w utrzymaniu. Oto on! Tipo hatchback!

Fiat Tipo hatchback jest nie tylko wygodny i atrakcyjny, lecz także ekologiczny. Funkcja eco:Drive™ pomoże Ci obniżyć zużycie paliwa i zmniejszyć emisję spalin. Analizuje ona Twój styl jazdy i daje wskazówki, które pozwolą Ci jeździć ekonomiczniej. A jeśli nie pamiętasz, gdzie zaparkowałeś samochód, aplikacja my:Car pomoże Ci go szybko znaleźć.
Fiat Tipo hatchback — kamera cofania

Pomocnik parkowania

Parkowanie stanie się dziecinnie proste dzięki kamerze cofania zintegrowanej z systemem Uconnect™. Czy mówiliśmy Ci, że nie potrzebujesz wiele, aby zyskać tak wiele dzięki Fiatowi Tipo?

Promocje