SYSTEM MULTIMEDIALNY

  W nowym Tipo City Sport Kombi technologia się wyróżnia. System multimedialny z 7-calowym wyświetlaczem pozwala Ci cieszyć się muzyką, nawigacją i połączeniem z Twoimi urządzeniami w prosty, jasny i przejrzysty sposób. 

  BEZPRZEWODOWY APPLE CAR PLAY

  Połącz swojego iPhone’a z 10,25-calowym ekranem systemu multimedialnego Uconnect™ (za dodatkową opłatą) i obsługuj Apple CarPlay bezprzewodowo za pomocą asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Bezprzewodowy Apple CarPlay jest najwygodniejszym i najbezpieczniejszym sposobem korzystania z iPhone’a w samochodzie. Możesz korzystać z nawigacji, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości, oraz słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów nie odwracając uwagi od drogi.

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

  CarPlay, iPhone i Siri są zarejestrowanymi znakami handlowymi Apple inc.

  BEZPRZEWODOWE ANDROID AUTO™

  Nowe Tipo City Sport Kombi jest także kompatybilne z Android Auto™. Po połączeniu smartfona z samochodem przejrzysty interfejs wyświetli Twoje aplikacje na 10,25-calowym ekranie systemu multimedialnego Uconnect™ (za dodatkową opłatą). Możesz zarządzać muzyką i kontaktami, a dzięki Mapom Google możesz przeglądać mapy i śledzić ruch drogowy w czasie rzeczywistym bezpośrednio na ekranie dotykowym, zachowując pełne bezpieczeństwo.

  Google, Google Play, Android Auto i Waze są znakami handlowymi Google LLC.

  Aby używać Android Auto poprzez ekran w samochodzie potrzebujesz pojzadu kompatyblinego z Android Auto, telefonu z systemem Android 5.0 lub nowszym oraz aplikacji Android Auto.

  Kliknij tutaj, aby sprawdzić kompatybilne urządzenia.

  RADIO CYFROWE DAB

  Wysoka jakość cyfrowego audio dla Twojej muzyki i systemu multimedialnego.