Skip to content Skip to navigation
NEW 500X AND 500C DOLCEVITA SPECIAL EDITION

RODZINA (FIAT)RED

NOWY FIAT 500 HATCHBACK
NOWY FIAT 500 CABRIO
500X DOLCEVITA

Z(RED)UKUJMY ZAGROŻENIA NASZEJ PLANETY

(RED) i Fiat: wyjątkowe partnerstwo, które walczy z zagrożeniami zdrowia, takimi jak pandemie, przy każdym zakupie pojazdu z rodziny (FIAT)ᴿᴱᴰ, tworząc najbardziej etyczną serię aut. (RED) to organizacja, która wspiera walkę sytuacjami zagrożenia zdrowia, takimi jak AIDS i COVID: za każdym razem, gdy kupujesz produkt (RED), przekazujesz darowiznę dla organizacji The Global Fund, która wspiera szereg działań: profilaktyki, leczenia, poradnictwa, testów, edukacji i usług opiekuńczych dla najbardziej potrzebujących społeczności. Właśnie dlatego z dumą dołączyliśmy do tego projektu i stworzyliśmy rodzinę (FIAT)ᴿᴱᴰ: abyś mógł być jego częścią. Fiat, Jeep i RAM zobowiązały się, poprzez partnerstwo z (RED) przekazać co najmniej 4 miliony dolarów na rzecz organizacji The Global Fund w latach 2021-2023, aby pomóc w walce z zagrożeniami zdrowia, takimi jak COVID-19 i AIDS. Każdy samochód z rodziny (FIAT)ᴿᴱᴰ jest częścią tego zobowiązania.

STWORZONY BY DBAĆ O TWOJE ZDROWIE

Rodzina (Fiat)RED oferuje (FIAT)RED Kit, który zapewnia czyste powietrze wewnątrz samochodu w trosce o Twoje zdrowie.
INSPI(RED) BY HUMAN NATURE 

(RED)YKOWANY ZESTAW POWITALNY

Wybierając jeden z modeli z rodziny (FIAT)RED, dokonujesz znaczącego wyboru.
Ciesz się specjalnym zestawem powitalnym przy odbieraniu samochodu:
• Specjalna obudowa kluczyka
• Dedykowany dozownik*

* Roztwory na bazie alkoholu nie mogą być przechowywane w tym dozowniku, gdy są używane wewnątrz samochodu. W każdym przypadku ponosisz pełną odpowiedzialność, kiedy korzystasz z roztworów na bazie alkoholu przechowywanych w tym dozowniku.

INSPI(RED) BY HUMAN NATURE 

500 IRIDE ESCOOTER

Wybierając samochód z rodziny (FIAT)RED, zyskasz możliwość zamówienia z samochodem hulajnogi elektrycznej 500 Iride, eScooter'a od Mopar®, inspirowanego kultowym designem Fiata 500.

Idealne rozwiązanie dla zeroemisyjnej miejskiej mobilności:
• Zwinny i łatwy w obsłudze
• Ładowanie w 4,5 godziny, z zasięgiem do 30 km
• Maksymalna prędkość 25 km/h*
• 10” koła z komorą powietrzną, amortyzator, szeroki podest i teleskopowa kierownica
• Dedykowana aplikacja 500 Iride do monitorowania, udostępniania i ustawiania funkcjonalności prosto ze smartfona, kompatybilna z systemem iOS i Android

* Maksymalna prędkość i korzystanie z eScooter'a mogą ulec zmianie w zależności od ograniczeń prędkości i przepisów ruchu drogowego obowiązujących w poszczególnych krajach. Zawsze przestrzegaj przepisów

// Start script Treasure Data // End Script Treasure Data