Skip to content Skip to navigation
special garmin

TIPO GARMIN

POZNAJ WSZYSTKIE WERSJE

TIPO
HATCHBACK
TIPO KOMBI

PORUSZAJĄ CIĘ, NAWET GDY SIĘ ZATRZYMASZ

Przedstawiamy Tipo Garmin: specjalną serię stworzoną dla tych, którzy nigdy nie przestają żyć pełnią życia. Pojazd, który porusza ludzi, otrzymał teraz specjalne wyposażenie, aby pomóc Ci zrobić więcej i mieć przy tym jeszcze więcej zabawy. Przeżyj odważniejsze i bardziej dynamiczne przygody ze swoim samochodem, naturą i swoimi pasjami. Odkryj swoje nowe ulubione połączenie: kultowy styl Fiata i inteligentne rozwiązania firmy Garmin.

GOTOWY NA NOWE PRZYGODY

SMARTWATCH VENU® SQ

Wraz z Tipo Garmin otrzymasz smartwatch VENU® Sq firmy Garmin, który oferuje szeroki zakres praktycznych funkcji przydatnych podczas spacerów po mieście lub na szlaku. Żywotność baterii do 6 dni, jasny kolorowy wyświetlacz LCD, nadgarstkowy pomiar tętna, funkcje monitorowania kondycji i snu. To tylko niektóre z cech tego smartwatcha, który łączy w sobie nowoczesne wzornictwo i całodobowe monitorowanie stanu zdrowia.

* Możliwość otrzymania smartwatcha Garmin Venu Sq za 1 zł brutto do wersji Tipo Garmin i Panda Garmin to promocja organizowana przez FCA Poland S. A. Promocja obowiązuje od 21/06/2022 do 31/12/2022. Aby przeczytać pełny regulamin promocji, kliknij tutaj.

Zdjęcia mają charakter wyłącznie poglądowy, a niektóre mogą przedstawiać wersje, wykończenia, akcesoria i/lub wyposażenie dostępne tylko na zamówienie i dodatkowo płatne. Dostępne kolory i tapicerka foteli mogą się różnić ze względów technicznych i/lub konstrukcyjnych oraz handlowych i mogą być dostępne tylko w pojazdach znajdujących się na stocku.