Skip to content Skip to navigation

Kabriolet: podróżowanie pod gołym niebem

Czym jest kabriolet i dlaczego warto go mieć?
Czy chciałbyś mieć wolność wyboru między wiatrem we włosach a komfortem, jaki daje dach?

Jeśli tak, to kabriolet spełni Twoje wymagania. Kabriolet to rodzaj samochodu z miękkim dachem. Jest to otwarta wersja nadwozia z dachem, który jest tak skonstruowany, aby można go było otwierać. W tym celu wzmocniono niektóre części ramy dla zachowania bezpieczeństwa i osiągów. Kabriolet może dawać radość z jazdy latem bez rezygnowania z wygody jaką daje samochód miejski.

Jak działa otwierany dach

500 Cabrio jest z pewnością jednym z najbardziej czarujących i popularnych samochodów z otwieranym dachem. Odkryj jego różne osobowości w wersjach Pop i Lounge oraz z nowym ekskluzywnym wyposażeniem Star i Rockstar . Usiądź za jego kierownicą i przenieś się w nowy wymiar stylu dzięki otwieranemu dachowi, który pozwoli Ci cieszyć się latem i podróżować z wiatrem we włosach.

500C jest wyposażony w miękki dach sterowany elektrycznie. Można go otworzyć i zamknąć za pomocą przycisków zlokalizowanych obok światła na suficie lub przyciskami na pilocie. Naciskając przycisk raz, dach otwiera się automatycznie, aż znajdzie się w pozycji poziomej (pozycja spojlera). Jeśli naciśniesz jeden z dwóch przycisków zanim dach znajdzie się w pozycji spojlera, zatrzyma się on w trakcie fazy otwierania poziomego. Aby automatycznie zamknąć dach aż do pozycji spojlera, wystarczy raz nacisnąć przycisk.

Skoro wiesz już jak działa 500 Cabrio, czy jesteś gotowy na doświadczenie nowego sposobu podróżowania?

500C

500C

Fiat 500 zawsze mierzy wysoko, a teraz pragnie Ci ukazać piękno firmamentu w swojej wersji kabrioletu 500 Star i Rockstar. Oto dwie gwiazdy o niespotykanym pięknie i niepowtarzalnym kolorom.

// Start script Treasure Data // End Script Treasure Data