Małe wymiary - możliwości off road. Chcesz poznać wszystkie detale?

Panda Cross. Niewielki crossover zaprojektowany z myślą o tych , którzy wybierają własne ścieżki.

Technologia

Fiat Panda Cross — Uconnect

Panda prezentuje: radioodtwarzacz UconnectTM

Baw się jeszcze lepiej: w nowej Pandzie Cross znajdziesz radioodtwarzacz Uconnect™ z uchwytem na smartfona, którego możesz połączyć z systemem za pomocą zintegrowanej technologii Bluetooth®. Do dyspozycji masz także nowy interfejs do obsługi aplikacji. Wszystko za jednym dotknięciem wirtualnego przycisku albo przy użyciu prostego polecenia głosowego.
Fiat Panda Cross technologia

Chcesz posłuchać radia, ulubionych utworów, a może chcesz do kogoś zadzwonić?

Chcesz posłuchać utworów z listy odtwarzania bądź ulubionych stacji radiowych? A może chciałbyś otworzyć kontakty, mapy, sprawdzić temperaturę  na zewnątrz lub skorzystać z aplikacji Find My Car? W Pandzie Cross wszystko jest możliwe — znajdziesz w niej to, co ułatwia i uprzyjemnia podróż.
Fiat Panda Cross system informacyjno-multimedialny

Ułatwienia w podróży dzięki smartfonowi

Nawet jeśli Twoja podróż jest pełna wyzwań, może być bardzo przyjemna. Z myślą o tym stworzono aplikację PandaMyApp, którą możesz pobrać bezpłatnie na swojego smartfona. Pozwoli ona na wykonywanie połączeń, słuchanie radia, korzystanie z funkcji eco:Drive, aplikacji Find My Car oraz wielu innych, które uprzyjemnią Ci podróż.
Fiat Panda Cross system Start & Stop

Start & Stop

Kiedy zatrzymujesz samochód, silnik także przestaje pracować. Technologia Start&Stop w Pandzie Cross przyczynia się do ograniczenia zużycia paliwa, podobnie jak sygnalizator zmiany biegów (GSI) podpowiadający, kiedy należy zmienić przełożenie.

Promocje