Fiat Panda
City Cross

Wymknij się

Zmodernizowany wygląd, jak zwykle ten sam odważny charakter.

Panda

Panda Trussardi

Urzekaj elegancją i oczaruj każdego, kto na Ciebie spojrzy. Pozwól, by zachwyciły Cię nowe kolory, Matowy lub Metalizowany Caffè, logo Trussardi, którym oznaczono teraz także pasy bezpieczeństwa oraz nowa gustowna i wygodna tapicerka.
Dowiedz się więcej

Nowy napęd hybrydowy

Nastaw się na korzyści,
które oferuje nowy napęd hybrydowy Pandy.
New Hybrid Engine

LEPSZY DLA ŚRODOWSKA I LEPSZY DLA CIEBIE.

Dzięki nowemu napędowi hybrydowemu, zużycie paliwa jest niższe nawet o 30%*, co czyni Pandę samochodem bardziej oszczędnym i bardziej przyjaznym środowisku w związku z redukcją emisji CO2.

*Dotyczy warunków homologacji NEDC

THE HYBRID ENGINE

JAK TO DZIAŁA?

System E-Assist podczas przyspieszania uruchamia dodatkowo silnik elektryczny. Dzięki układom E-Coasting i E-Breaking nie musisz doładowywać akumulatorów litowych. Ładują się one samoczynnie w trakcie wytracania przez pojazd prędkości i podczas hamowania.

Dodatkowo, rozszerzona funkcja Start&Stop wyłącza silnik spalinowy, gdy pojazd porusza się z prędkością niższą niż 30km/h, ograniczając tym samym zużycie paliwa*.

WSZYSTKO POD KONTROLĄ

Zestaw wskaźników, w które został wyposażony samochód, dostarczy Ci informacji niezbędnych do efektywnego korzystania z napędu hybrydowego i kontrolowania poziomu naładowania akumulatorów. Podpowie Ci on również kiedy najlepiej zmienić przełożenie i poinformuje Cię o jeździe w trybie elektrycznym (czyli bez zużycia paliwa, co odbywa się przy prędkości poniżej 30 km/h).

Wskaźniki pokażą Ci również, w którym momencie akumulatory gromadzą energię, możesz zatem na bieżąco śledzić stan ich naładowania i kierunek przepływu zgromadzonej w nich energii.

Technologia

Uconnect Fiat Panda City Cross

Pytaj o co chcesz

Smartfon możesz podłączyć do radia Uconnect™ z wejściem AUX i modułem Bluetooth. Możesz to też zrobić przez port USB w szufladce przed fotelem pasażera. Drugie gniazdko, Umożliwiające doładowanie baterii, znajdziesz tuż obok uchwytu na smartfon. W Pandzie City Cross wszystko jest w zasięgu ręki.

find my car Fiat Panda City Cross

Prostota i technologia

Lista odtwarzania, ulubione stacje radiowe, kontakty, mapy, regulacja temperatury, a nawet funkcja Find My Car.
Wszystkie te funkcje sprawiają, że podróżowanie Pandą City Cross jest prostsze i dostarcza jeszcze więcej radości.
Mobile app Fiat Panda City Cross infotainment

Ułatwienia w podróży dzięki smartfonowi

Jeśli Twoja podróż jest pełna wyzwań, dobrze jest ją ułatwić. W tym celu opracowano technicznie zaawansowane rozwiązanie w postaci Panda Uconnect. Aplikację możesz pobrać bezpłatnie na smartfon. Pozwoli ona na nawiązywanie połączeń telefonicznych, słuchanie radia oraz korzystanie z funkcji eco:Drive, Find My Car i wielu innych, które uprzyjemnią Ci podróż.

start and stop Fiat Panda City Cross

Minimalne zużycie paliwa, maksymalna przyjemność

Kiedy zatrzymujesz samochód, silnik także przestaje pracować. Technologia Start&Stop w Pandzie City Cross przyczynia się do ograniczenia zużycia paliwa, podobnie jak sygnalizator zmiany biegów (GSI) podpowiadający, kiedy należy zmienić przełożenie.