Fiat Panda
City Cross

Wymknij się

Zmodernizowany wygląd, jak zwykle ten sam odważny charakter.

Panda

Panda Trussardi

Urzekaj elegancją i oczaruj każdego, kto na Ciebie spojrzy. Pozwól, by zachwyciły Cię nowe kolory, Matowy lub Metalizaowany Caffè, logo Trussardi, którym oznaczono teraz także pasy bezpieczeństwa oraz nowa gustowna i wygodna tapicerka.
Dowiedz się więcej
Fiat Panda Waze

Panda Waze: zamień swój samochód w centrum komunikacji społecznościowej.

Kto powiedział, że prowadzenie samochodu nie może mieć aspektu społecznościowego? Z Pandą Waze zmienisz swoje podróże w przyjemność obcowania z innymi. Dzięki aplikacji Panda Uconnect pozostaniesz w kontakcie ze swoimi przyjaciółmi, zrobisz zdjęcia, nagrasz filmy i zostaniesz członkiem społeczności Waze – największej na świecie sieci zrzeszającej użytkowników samochodów.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Technologia

Uconnect Fiat Panda City Cross

Pytaj o co chcesz

Smartfon możesz podłączyć do radia Uconnect™ z wejściem AUX i modułem Bluetooth. Możesz to też zrobić przez port USB w szufladce przed fotelem pasażera. Drugie gniazdko, umożliwiteżące doładowanie baterii, znajdziesz tuż obok uchwytu na smartfon. W Pandzie City Cross wszystko jest w zasięgu ręki.

find my car Fiat Panda City Cross

Prostota i technologia

Lista odtwarzania, ulubione stacje radiowe, kontakty, mapy, regulacja temperatury, a nawet aplikacja Find My Car.
Wszystkie te funkcje sprawiają, że podróżowanie Pandą City Cross jest prostsze i dostarcza jeszcze więcej radości.
Mobile app Fiat Panda City Cross infotainment

Ułatwienia w podróży dzięki smartfonowi

Jeśli Twoja podróż jest pełna wyzwań, dobrze jest ją ułatwić. W tym celu opracowano technicznie zaawansowane rozwiązanie w postaci Panda Uconnect. Aplikację możesz pobrać bezpłatnie na smartfon. Pozwoli ona na nawiązywanie połączeń telefonicznych, słuchanie radia oraz korzystanie z funkcji eco:Drive, Find My Car i wielu innych, które uprzyjemnią Ci podróż.

start and stop Fiat Panda City Cross

Minimalne zużycie paliwa, maksymalna przyjemność

Kiedy zatrzymujesz samochód, silnik także przestaje pracować. Technologia Start&Stop w Pandzie City Cross przyczynia się do ograniczenia zużycia paliwa, podobnie jak sygnalizator zmiany biegów (GSI) podpowiadający, kiedy należy zmienić przełożenie.