Off-roadowa stylistyka, podwyższone zawieszenie i napęd 4x4. Chcesz poznać wszystkie detale?

Praktyczna, kompaktowa, żądna przygód. 4x4 to kwestia charakteru.  Funkcjonalne auto z napędem na cztery koła, o niewielkiej masie i  off-roadowej stylistyce.

Technologia

Fiat Panda 4x4 Uconnect

Jeszce więcej zabawy

Baw się jeszcze lepiej: nowa Panda oferuje radio z technologią UconnectTM. Zintegrowany Bluetooth oraz porty USB i AUX umożliwiają podłączenie smartfona i uzyskanie dostępu do ulubionych aplikacji za pomocą jednego dotknięcia albo prostego polecenia głosowego
Fiat Panda 4x4 technologia

Chcesz posłuchać radia, ulubionych utworów, a może chcesz do kogoś zadzwonić?

Panda 4x4 jest naszpikowana nowoczesnymi technologiami — podczas podróży możesz słuchać swojej ulubionej stacji radiowej, utworów ze skomponowanej przez siebie listy odtwarzania, a także przeglądać kontakty, mapy i robić wiele innych rzeczy! A jeśli cała ta rozrywka pochłonie Cię tak bardzo, że zapomnisz, gdzie zaparkowałeś, aktywuj aplikację Find My Car — dzięki niej bez problemu znajdziesz swoją zgubę.
Fiat Panda Cross system informacyjno-multimedialny

System informacyjno-multimedialny. Najlepszy towarzysz podróży

Żadna trasa nie wydaje się długa, gdy towarzyszy Ci PandaMyApp — bezpłatna aplikacja, którą możesz zainstalować na swoim smartfonie. Połącz ją z multimedialnym centrum Pandy 4x4, a zyskasz możliwość sterowania dotykowego wszystkimi funkcjami dostępnymi samchodzie: począwszy od regulowania głośności audio, przez obsługę połączeń telefonicznych aż po obsługę funkcji eco:Drive, aplikacji Find My Car i wielu innych dodatków.
Fiat Panda 4x4 system Start & Stop

Start & Stop

Zapomnij o smutkach i oddaj się przyjemności: Panda 4x4 wyposażona jest w system Start&Stop i sygnalizator zmiany biegów. Pierwszy z nich wyłącza silnik po zatrzymaniu pojazdu, aby oszczędzać paliwo, drugi sugeruje, kiedy warto zmienić bieg. W ten sposób możesz łatwo zredukować spalanie i emisję spalin.

Promocje