Panda 4x4

Prawdziwy styl to styl off‑roadowy

Off-roadowa stylistyka, podwyższone zawieszenie i napęd 4x4. Chcesz poznać wszystkie detale?

Praktyczna, kompaktowa, żądna przygód. 4x4 to kwestia charakteru. Funkcjonalne auto z napędem na cztery koła, o niewielkiej masie i off-roadowej stylistyce.

Technologia

Fiat Panda 4x4 Uconnect

(A)trakcja i wyzwania

Fakt, że Panda 4x4 jest przeznaczona do „dzikiej” jazdy po bezdrożach nie oznacza, że brakuje jej technologii – zwłaszcza takiej, która ułatwia poruszanie się w trudnym terenie. Napęd na cztery koła zapewnia maksymalną przyczepność w każdych warunkach.
Fiat Panda 4x4 technologia

ELD

Nowa Panda 4x4 jest wyposażona w mechanizm różnicowy z elektroniczną blokadą (ELD), który hamuje ślizgające się koła i przekazuje moc na koła z największą przyczepnością.
Fiat Panda Cross system informacyjno-multimedialny

Jeszcze więcej zabawy

Baw się jeszcze lepiej: Panda 4x4 jest wyposażona w radio UconnectTM z uchwytem na smartfon. Możesz więc podłączyć swoje urządzenie mobilne przez zintegrowany moduł Bluetooth i korzystać z nowego, specjalnie opracowanego interfejsu aplikacji. Poszczególne funkcje możesz obsługiwać dotykowo lub przez polecenia głosowe.
Fiat Panda 4x4 system Start & Stop

Ułatwienia w podróży dzięki smartfonowi

Nowa Panda 4x4 jest naszpikowana wspaniałymi technologiami: darmowa aplikacja Panda Uconnect umożliwia sterowanie radioodtwarzaczem poprzez smartfon, a zupełnie nowy interfejs sprawia, że słuchanie muzyki, telefonowanie i obsługa aplikacji eco:Drive i Find My Car, a także wszystkich innych funkcji dostępnych w Pandzie, są dziecinnie proste.
Dzięki temu każda kolejna podróż jest jeszcze przyjemniejsza od poprzednich.