Miejski kompakt. Po prostu Panda

Miejski kompakt. Po prostu Panda

Komfort jazdy, niskie koszty utrzymania, funkcjonalne wnętrze i bezpieczeństwo pasażerów. Chcesz poznać wszystkie detale?

Oryginalna, pomysłowa i zaskakująca: taka jest Panda. Funkcjonalny miejski samochód o niewielkich wymiarach, pełen praktycznych rozwiązań. Praktyczny kompakt, który wie, jak się zmieniać i pozostać sobą.

Technologia

Fiat Panda Uconnect

Panda prezentuje : radioodtwarzacz Uconnect

Baw się jeszcze lepiej: w nowej Pandzie znajdziesz radioodtwarzacz Uconnect™ z uchwytem na smartfona, którego możesz połączyć z systemem za pomocą technologii Bluetooth® lub portu USB bądź AUX. Do dyspozycji masz także nowy interfejs do obsługi aplikacji. Wszystko za jednym dotknięciem wirtualnego przycisku albo przy użyciu prostego polecenia głosowego.
Fiat Panda system informacyjno-rozrywkowy

Chcesz posłuchać radia, ulubionych utworów, a może chcesz do kogoś zadzwonić?

Chcesz posłuchać utworów z listy odtwarzania bądź ulubionych stacji radiowych? A może chciałbyś otworzyć kontakty, mapy, uzyskać informacje pogodowe lub skorzystać z aplikacji Find My Car? W Pandzie znajdziesz wszystko, co ułatwia i uprzyjemnia podróż.
Fiat Panda system informacyjno-multimedialny

Ułatwienia w podróży dzięki smartfonowi

Nowa Panda jest naszpikowana wspaniałymi technologiami. Za pomocą darmowej aplikacji Panda Uconnect możesz sterować radioodtwarzaczem, korzystając ze swojego smartfona, a zupełnie nowy interfejs sprawia, że słuchanie muzyki, wykonywanie połączeń telefonicznych, włączanie funkcji eco:Drive™, aplikacji Find My Car i wszystkich innych funkcji dostępnych w Pandzie jest dziecinnie proste, co sprawia, że każda Twoja następna podróż jest jeszcze lepsza od poprzedniej.
Fiat Panda system Start & Stop

Start & Stop

Kiedy zatrzymujesz samochód, silnik także przestaje pracować. Technologia Start&Stop w Pandzie przyczynia się do ograniczenia zużycia paliwa, podobnie jak sygnalizator zmiany biegów (GSI) podpowiadający, kiedy należy zmienić przełożenie.

Promocje