SYSTEM MULTIMEDIALNY

  Z nowym Fiatem (500)RED będziesz zawsze połączony z ulubionymi usługami: ciesz się 10,25-calowym ekranem, ultraszybkim połączeniem Bluetooth, interfejsem jak w smartfonie z możliwością konfiguracji, zintegrowanym systemem nawigacji, 7-calowym cyfrowym wyświetlaczem komputera pokładowego i wieloma innymi funkcjami.

  INFOTAINMENT

  SYSTEM MULTIMEDIALNY CINERAMA

  BEZPRZEWODOWY APPLE CARPLAY

  Podłącz swojego iPhone’a do 10,25 -calowego wyświetlacza systemu Uconnect™ i steruj bezprzewodowo aplikacją Apple CarPlay za pośrednictwem asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego. Bezprzewodowy Apple CarPlay to najmądrzejszy i najbezpieczniejszy sposób korzystania z iPhone'a w samochodzie. Możesz uzyskiwać wskazówki, wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości a także słuchać Apple Music, audiobooków lub podcastów, koncentrując cały czas uwagę na drodze.

  CarPlay, iPhone i Siri są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple inc.

  Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej o kompatybilnych urządzeniach.

  BEZPRZEWODOWE ANDROID AUTO™

  Nowy Fiat (500)RED jest kompatybilny również z Android Auto™ i może łączyć się bezprzewodowo z kompatybilnymi telefonami. Po podłączeniu smartfona do systemu w samochodzie, łatwy w obsłudze interfejs wyświetla Twoje aplikacje na 10,25-calowym wyświetlaczu systemu Uconnect™. Za pomocą ekranu dotykowego możesz bezpiecznie sterować muzyką, wykonywać połączenia, a dzięki Mapom Google otrzymywać wskazówki dojazdu i informacje o ruchu w czasie rzeczywistym.

  Google, Google Play, Android Auto są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Google LLC.

  Aby korzystać z Android Auto na wyświetlaczu samochodowym, potrzebujesz systemu samochodowego zgodnego z Android Auto, telefonu z Androidem 5.0 lub nowszym oraz aplikacji Android Auto.
  • Dowolny smartfon z systemem Android 11.0 i siecią Wi-Fi 5 GHz. W Unii Europejskiej smartfony muszą spełniać dodatkowe wymogi regulacyjne, aby móc korzystać z sieci Wi-Fi 5 GHz w samochodzie.
  • Smartfon Google lub Samsung z systemem Android 10.0.
  • Samsung Galaxy S8, Galaxy S8 + lub telefon Note 8 z systemem Android 9.0

  Kliknij tutaj by dowiedzieć się więcej o kompatybilnych urządzeniach.